www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 293 26/10/2019


Mateusz Mola z Wilamowic wygrał dwieście dziewięćdziesiąty trzeci bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'parkrun'. 
Drugie miejsce w dzisiejszej rywalizacji zajął Martin Mazur z Czeskiego Cieszyna, a trzeciej pozycji uplasował się Miroslaw Niemiec z rodem z Goleszowa.
Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Weronika Masarska z Cieszyna.

 
Wyniki:

1 Mateusz Mola 0:18.29 M (18-19)
2 Martin Mazur 0:19.19 M (45-49)
3 Mirosław Niemiec 0:19.22 M (50-54)
4 Rostislav Bajtek 0:19.36 M (35-39)
5 Dawid Mazgaj 0:19.40 M (30-34)
6 Rafał Kusy 0:20.25 M (40-44)
7 Andrzej Łukasiak 0:20.34 M (60-64)
8 Łukasz Smolik 0:20.42 M (25-29)
9 Pavel Czylok 0:21.00 M (40-44)
10 Wiesław Sikora 0:21.13 M (40-44)
11 Lesław Tomczyk 0:21.17 M (55-59)
12 Artur Więcław 0:21.22 M (40-44)
13 Jacek Branny 0:21.25 M (50-54)
14 Adam Zelek 0:21.29 M (45-49)
15 David Wawreczka 0:21.34 M (35-39)
16 nieznany    
17 Weronika Masarska 0:22.09 K (15-17)
18 Marian Szweda 0:22.30 M (55-59)
19 Zbigniew Ćwikła 0:22.32 M (45-49)
20 Karolína Konderlová 0:23.00 K (18-19)
21 Piotr Kubicius 0:23.01 M (35-39)
22 Jacek Czyż 0:23.04 M (45-49)
23 Marcin Olszowski 0:23.10 M (40-44)
24 Krzysztof Kusy 0:23.19 M (50-54)
25 Dariusz Szarowski 0:23.29 M (20-24)
26 Leonarda Czyż 0:23.52 K (45-49)
27 Piotr Głuchowski 0:24.15 M (65-69)
28 Michael Morys-Twarowski 0:24.22 M (30-34)
29 Piotr Targosz 0:24.30 M (40-44)
30 Emil Trombik 0:24.46 M (70-74)
31 Mariusz Kaczmarczyk 0:24.57 M (30-34)
32 nieznany    
33 Bartosz Tochowicz 0:25.21 M (50-54)
34 Grzegorz Gawłowski 0:25.22 M (30-34)
35 Bartłomiej Balcer 0:23.50 M (40-44)
36 Alena Beneszová 0:25.55 K (35-39)
37 Andrzej Rzepecki 0:26.15 M (50-54)
38 Jan Stuchlik 0:26.23 M (55-59)
39 Gerard Chrobok 0:26.48 M (55-59)
40 nieznany    
41 Martina Ciencialová 0:26.59 K (45-49)
42 Dominika Masarska 0:27.03 K (30-34)
43 Bożena Rzepecka 0:27.13 K (50-54)
44 Józefa Chrobok 0:27.14 K (45-49)
45 Pavlína Smetanová 0:27.18 K (35-39)
46 Alfred Benek 0:27.24 M (55-59)
47 Robert Jackson 0:27.47 M (45-49)
48 Patrycja Gabryś 0:27.48 K (25-29)
49 Bronisław Byrtus 0:28.04 M (45-49)
50 Józef Nizio 0:28.15 M (30-34)
51 Lenka Janíková 0:28.50 K (35-39)
52 Marcela Martynková 0:28.54 K (50-54)
53 Dorota Sikora 0:29.26 K (40-44)
54 Jacek Biesok 0:29.42 M (25-29)
55 Sylwester Kłoda 0:29.46 M (40-44)
56 Bartosz Kaleta 0:30.06 M (20-24)
57 nieznany    
58 Iwona Wawrzyk 0:30.27 K (50-54)
59 nieznany    
60 Aneta Targosz 0:31.59 K (35-39)
61 nieznany    
62 Vladislava Beneszová 0:35.27 K (35-39)
63 Kaja Sirek 0:36.25 K (10)
64 Inga Sirek 0:36.30 K (10)
65 Katarzyna Kasprzycka-Szubarska 0:36.41 K (45-49)
66 Izabela Sirek 0:37.32 K (35-39)
67 Gabriela Kropka 0:39.32 K (30-34)
68 nieznany 0:36.54 M (30-34)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności