www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







VII KYNDRA TRAIL 27/10/2019


Marcin Szczurek ze Skoczowa został zwycięzcą siódmej edycji 'Kyndra Trail', biegu głównego Rodzinnej Imprezy Biegowej, która odbyła się wczoraj w Jastrzębiu-Zdroju.
Pozostałe miejsca na podium zajęli mieszkańcy Jastrzębia: Paweł Kunina oraz Rafał Zieliński.

Wśród kobiet dystans 5700 metrów najszybciej pokonała Małgorzata Jakubowska z Pawłowic.


Wyniki:

1 Marcin Szczurek Skoczów 0:23.28
2 Paweł Kunina Jastrzębie-Zdrój 0:24:03
3 Rafał Zieliński Jastrzębie-Zdrój 0:24.29
4 Piotr Spyrka Jastrzębie-Zdrój 0:24.36
5 Jakub Kozieł Jastrzębie-Zdrój 0:25.12
6 Artur Budnicki Jastrzębie-Zdrój 0:25.34
7 Andrzej Karplewicz Jastrzębie-Zdrój 0:25.52
8 Krystian Mucha Cieszyn 0:25.54
9 Maciej Rogala Pszów 0:26.19
10 Jacek Buryba Jastrzębie-Zdrój 0:26.45
11 Michał Bąkowski Jastrzębie-Zdrój 0:27.37
12 Marcin Ratka-Matejko Jastrzębie-Zdrój 0:27.56
13 Adrian Wyrembalski Jastrzębie-Zdrój 0:28.03
14 Zbigniew Kiszka Jastrzębie-Zdrój 0:28.12
15 Marcin Bystrzykowski Jastrzębie-Zdrój 0:28.54
16 Marek Chlipała Jastrzębie-Zdrój 0:39.15
17 Janusz Wojnar Jastrzębie-Zdrój 0:30.16
18 (K-1) Małgorzata Jakubowska Pawłowice 0:30.21
19 Tomasz Mroczkowski Jastrzębie-Zdrój 0:30.34
20 Dariusz Maliszewski Jastrzębie-Zdrój 0:30.55
21   Rybnik 0:31.54
22 Wiesław Torbiński Jastrzębie-Zdrój 0:32.03
23 Tadeusz Lechowicz Jastrzębie-Zdrój 0:32.03
24 (K-2) Bożena Lerch Jastrzębie-Zdrój 0:32.08
25 Grzegorz Radecki Bieruń 0:33.05
26 (K-3) Edyta Lipka Jastrzębie-Zdrój 0:33.13
27 Rafał Pończocha Jastrzębie-Zdrój 0:33.46
28 Sebastian Mucha Cieszyn 0:34.54
29 Fabian Buchta Jastrzębie-Zdrój 0:36.38
30 (K-4) Dorota Kamińska Jastrzębie-Zdrój 0:37.06
31 Sebastian Ukleja Jastrzębie-Zdrój 0:37.14
32 (K-5) Urszula Pełka Świerklany 0:37.17
33 Damian Krzysztolik Jastrzębie-Zdrój 0:37.45
34 (K-6) Irena Baran Jastrzębie-Zdrój 0:37.51
35 (K-7) Ewa Macura Żory 0:37.51
36 Christoph Paschek Vechelde / Niemcy 0:38.10
37 (K-8) Ewa M. Bieruń 0:38.32
38 (K-9) Renata Adamczak Jastrzębie-Zdrój 0:38.33
39 (K-10) Gabriela Cofalik Świerklany 0:38.46
40 (K-11) Mirosława Frydecka Świerklany 0:38.47
41 (K-12) Monika Dawidowicz Jastrzębie-Zdrój 0:40.53
42 Krzysztof Dawidowicz Jastrzębie-Zdrój 0:40.54
43 (K-13) Kamila Sury-Wolniewicz Jastrzębie-Zdrój 0:42.53
44 (K-14) Joanna Gorzelak Jastrzębie-Zdrój 0:44.53
45 (K-15) Daria Mroczowska Jastrzębie-Zdrój 0:45.03
46 (K-16) Barbara Myśliwiec Jastrzębie-Zdrój 0:46.00
47 (K-17) Anna Bąkowska Jastrzębie-Zdrój 0:47.33
48 (K-18) Barbara Franke Jastrzębie-Zdrój 0:47.33
49 Adam Jarząbek Knurów 0:47.54
50 (K-19) Monika Staśkiewicz Jastrzębie-Zdrój 0:48.01
51 (K-20) Małgorzata Płóciennik Jastrzębie-Zdrój 0:55.35
52 Paweł Płóciennik Jastrzębie-Zdrój 0:55.35



Biegi młodzieżowe - Kyndruś

Maxi - dystans: 500 m
1. Magdalena Pilawska
2. Adam Dąbrowski
3. Szymon Filiks

Midi - dystans: 200 m
1. Kajetan Mucha
2. Kajetan Bryła
3. Oliwier Szczepanik

Mini - dystans: 100 m
1. Krzysztof Zieliński
2. Emilia Kruszyk
3. Hanna Kwiecień




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności