www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W CZECHOWICACH 11/11/2019


Rafał Formicki z Zawiercia wygrał XXVIII Bieg Niepodległości, który odbył się dzisiaj w Czechowicach-Dziedzicach.
Najlepszy z naszych zawodników Tomasz Dybczyński z Górek Wielkich zajął siódme miejsce w klasyfikacji generalnej oraz trzecie w gronie mężczyzn pomiędzy 30 a 39 rokiem życia.
Z kolei w zmaganiach kobiet trzecia na mecie zameldowała się Jadwiga Dybczyńska.

Trzecia lokata jakby była przypisana do naszych zawodników, bowiem w swoich grupach wiekowych na najniższym stopniu podium stanęli także Anna Bodnar z Cieszyna, Mirosław Niemiec z Goleszowa oraz Wiesław Torbiński z Jastrzębia-Zdroju.


Wyniki - dystans: 10 km

1 Rafał Formicki Zawiercie 0:33.08 M Open (1)
2 Paweł Buczek Tychy 0:34.17 M Open (2)
3 Józef Koźmiński Kozy 0:34.56 M Open (3)
4 Paweł Hatala Bielsko-Biała 0:35.42 M-30 (1)
5 Przemysław Koziarz Żarki 0:35.48 M-20 (1)
6 Marek Haręża Czechowice-Dziedzice 0:36.10 M-30 (2)
7 Tomasz Dybczyński Górki Wielkie 0:36.32 M-30 (3)
. ... ... ... ...
16 Damian Tokarewicz Zebrzydowice 0:38.53 M-30 (6)
28 Mirosław Niemiec Goleszów 0:39.35 M-50 (3)
36 Paweł Piech Mazańcowice 0:40.17 M-30 (13)
46 (K-3) Jadwiga Dybczyńska Górki Wielkie 0:41.21 K Open (3)
54 Marek Skrzyp Jasienica 0:42.11 M-30 (22)
68 Andrzej Grzonka Jastrzębie-Zdrój 0:43.14 M-40 (17)
83 Marek Kulpa Międzyrzecze Górne 0:43.52 M-30 (32)
84 Łukasz Brańczyk Cieszyn 0:43.59 M-30 (13)
85 Damian Grucel Jastrzębie-Zdrój 0:44.01 M-30 (34)
90 Sebastian Dudzik Mazańcowice 0:44.21 M-30 (37)
94 Dariusz Lorek Jasienica 0:44.27 M-40 (24)
107 Krzysztof Szarek Jasienica 0:44.53 M-30 (41)
113 Tomasz Zębik Cieszyn 0:45.03 M-30 (44)
120 Marek Borkowski Międzyrzecze Górne 0:45.12 M-40 (35)
121 (K-8) Anna Bodnar Cieszyn 0:45.14 K-30 (3)
146 Marcin Ratka-Matejko Jastrzębie-Zdrój 0:46.12 M-30 (56)
149 Michał Pietrzykowski Jaworze 0:46.22 M-16 (5)
162 Michał Szypuła Cieszyn 0:46.53 M-30 (60)
163 Kamil Krzempek Jaworze 0:46.55 M-20 (21)
166 Marcin Bystrzykowski Jastrzębie-Zdrój 0:47.12 M-40 (53)
190 Tomasz Makoś Jaworze 0:47.45 M-40 (61)
228 Andrzej Pyć Jasienica 0:49.04 M-40 (79)
237 (K-25) Arleta Dejewska Jastrzębie-Zdrój 0:49.16 K-30 (13)
241 (K-26) Monika Miler-Walczak Międzyrzecze Dolne 0:49.22 K-40 (7)
242 Tomasz Kuczera Jasienica 0:49.24 M-40 (83)
245 Wiesław Torbiński Jastrzębie-Zdrój 0:49.28 M-60 (3)
246 (K-27) Magdalena Sikora Cieszyn 0:49.28 K-30 (14)
281 Mateusz Michalski Jaworze 0:51.28 M-30 (90)
294 Jakub Kowalski Cieszyn 0:51.41 M-30 (95)
334 (K-55) Anna Dudys Mazańcowice 0:53.19 K-20 (4)
340 Janusz Raszka Cieszyn 0:53.26 M-50 (18)
346 (K-58) Barbara Komajda Cieszyn 0:53.40 K-30 (30)
348 Michał Massalski Cieszyn 0:53.40 M-30 (110)
371 (K-65) Agnieszka Kiełkowska Jastrzębie-Zdrój 0:54.24 K-40 (19)
382 Grzegorz Pastwa Jasienica 0:54.49 M-40 (125)
386 Rafał Kozak Międzyrzecze Dolne 0:54.52 M-30 (119)
403 Lesław Horak Mnich 0:55.40 M-40 (131)
445 Dariusz Borucki Kończyce Małe 0:58.35 M-40 (141)
449 (K-96) Edyta Mencnarowska Jasienica 0:58.46 K-30 (43)
450 Piotr Guzowski Cieszyn 0:58.47 M-20 (41)
451 Bartłomiej Wontroba Skoczów 0:58.48 M-20 (42)
458 (K-100) Grażyna Kosowska Jastrzębie-Zdrój 0:59.04 K-50 (6)
461 (K-102) Paulina Krzempek Mnich 0:59.18 K-20 (10)
487 (K-116) Agnieszka Badach Jastrzębie-Zdrój 1:00.42 K-40 (41)
488 (K-117) Bożena Niedziołko Jastrzębie-Zdrój 1:00.46 K-50 (8)
493 Marcin Robosz Cieszyn 1:01.08 M-40 (147)
498 (K-124) Dorota Rękal Zebrzydowice 1:01.16 K-50 (9)
515 (K-136) Agnieszka Huba Jastrzębie-Zdrój 1:02.57 K-30 (59)
516 (K-137) Barbara Myśliwiec Jastrzębie-Zdrój 1:02.57 K-20 (14)
518 (K-138) Wioletta Nalewajka Jastrzębie-Zdrój 1:02.59 K-40 (48)
524 Adrian Dziadek Międzyrzecze Górne 1:03.20 M-40 (151)
545 (K-151) Małgorzata Tyczyńska Pogwizdów 1:06.26 K-50 (10)
553 Mateusz Jaworski Górki Wielkie 1:08.23 M-20 (48)
571 (K-163) Barbara Zalewska Jastrzębie-Zdrój 1:12.23 K-40 (59)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności