www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 297 23/11/2019


Wojciech Gajny z Bielska-Białej wygrał dwieście dziewięćdziesiąty siódmy bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'parkrun'. 
Drugie miejsce w dzisiejszej rywalizacji zajął Mateusz Mola z Wilamowic, a trzeciej pozycji uplasował się Marcin Franek z Cieszyna.
Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Weronika Masarska z Cieszyna.. 

 
Wyniki:

1 Wojciech Gajny 0:17.32 M (30-34)
2 Mateusz Mola 0:18.16 M (18-19)
3 Marcin Franek 0:20.18 M (40-44)
4 Dawid Mielke 0:20.24 M (40-44)
5 Łukasz Smolik 0:20.28 M (25-29)
6 Stanisław Kaweki 0:20.30 M (45-49)
7 Andrzej Łukasiak 0:20.46 M (60-64)
8 Martin Mazur 0:21.04 M (45-49)
9 Adam Zelek 0:21.09 M (45-49)
10 Lesław Tomczyk 0:21.14 M (55-59)
11 Pavel Czylok 0:21.21 M (40-44)
12 Ondřej Gajda 0:21.27 M (15-17)
13 Zbigniew Bujok 0:21.29 M (30-34)
14 David Wawreczka 0:21.34 M (35-39)
15 Rafał Kusy 0:21.38 M (40-44)
16 Weronika Masarska 0:21.39 K (15-17)
17 Grzegorz Wowry 0:21.44 M (35-39)
18 Jacek Branny 0:21.45 M (50-54)
19 Mirosław Niemiec 0:22.23 M (50-54)
20 Grzegorz Gabryś 0:22.36 M (25-29)
21 Krzysztof Kusy 0:22.44 M (50-54)
22 Marcin Wenglorz 0:23.01 M (25-29)
23 Kacper Wójcik 0:23.04 M (20-24)
24 Grzegorz Ogierman 0:23.15 M (40-44)
25 Piotr Kubicius 0:23.17 M (35-39)
26 Milan Benesz 0:23.28 M (40-44)
27 Magda Meier 0:23.34 K (35-39)
28 Kinga Kowalska 0:23.36 K (40-44)
29 Janusz Kowalski 0:23.37 M (40-44)
30 Leonarda Czyż 0:23.53 K (45-49)
31 Dariusz Szarowski 0:23.58 M (20-24)
32 Radomir Benesz 0:24.07 M (40-44)
33 Krzysztof Szubarski 0:24.14 M (45-49)
34 Piotr Targosz 0:24.39 M (40-44)
35 Raphael Mielke 0:24.43 M (50-54)
36 Piotr Głuchowski 0:24.48 M (65-69)
37 Bartosz Tochowicz 0:24.53 M (50-54)
38 Bartosz Kędzior 0:25.01 M (25-29)
39 Mariusz Kaczmarczyk 0:25.03 M (30-34)
40 Jan Stuchlik 0:25.11 M (55-59)
41 Patrycja Gabryś 0:25.14 K (25-29)
42 Igor Borkowski 0:25.15 M (11-14)
43 Marek Borkowski 0:25.17 M (40-44)
44 Belinga Kaiser 0:25.19 K (40-44)
45 Krzysztof Wanat 0:25.24 M (35-39)
46 David Byrtus 0:25.38 M (15-17)
47 Gabriela Kropka 0:25.43 K (30-34)
48 Mateusz Czyż 0:25.44 M (35-39)
49 Miroslav Marťák 0:26.01 M (50-54)
50 Piotr Konieczny 0:26.04 M (45-49)
51 Alfred Benek 0:26.48 M (55-59)
52 Józefa Chrobok 0:27.04 K (45-49)
53 Bronisław Byrtus 0:28.16 M (45-49)
54 Gabriela Benková 0:28.17 K (40-44)
55 Wiesław Sikora 0:29.22 M (40-44)
56 Dorota Sikora 0:29.24 K (40-44)
57 Marcela Martynková 0:29.36 K (50-54)
58 Dagmara Mielke 0:29.38 K (40-44)
59 Iwona Wawrzyk 0:30.07 K (40-44)
60 Katarzyna Kasprzycka-Szubarska 0:34.27 K (45-49)
61 Vladislava Beneszová 0:38.17 K (35-39)
62 Magdalena Zdejszy 0:43.07 K (45-49)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności