www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 298 30/11/2019


Szymon Masarski z Cieszyna wygrał dwieście dziewięćdziesiąty ósmy bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'parkrun'. 
Drugie miejsce w dzisiejszej rywalizacji zajął Mateusz Mola z Wilamowic, a trzeciej pozycji uplasował się Dawid Mielke z Bażanowic.
Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Weronika Masarska z Cieszyna.. 

 
Wyniki:

1 Szymon Masarski 0:18.23 M (15-17)
2 Mateusz Mola 0:18.24 M (18-19)
3 Dawid Mielke 0:19.59 M (15-17)
4 Przemysław Cohla 0:20.20 M (40-44)
5 Tomasz Glajcar 0:20.34 M (40-44)
6 Łukasz Smolik 0:20.35 M (25-29)
7 Andrzej Łukasiak 0:20.52 M (60-64)
8 Stanisław Kawecki 0:20.52 M (45-49)
9 Grzegorz Wowry 0:21.20 M (35-39)
10 Grzegorz Gawłowski 0:21.26 M (30-34)
11 Pavel Czylok 0:21.28 M (40-44)
12 David Wawreczka 0:21.40 M (35-39)
13 Mirosław Niemiec 0:22.20 M (50-54)
14 David Rajca 0:22.28 M (40-44)
15 Tomáš Ryška 0:22.30 M (40-44)
16 Weronika Masarska 0:22.32 K (15-17)
17 Krzysztof Kusy 0:22.32 M (50-54)
18 Marcin Franek 0:23.16 M (40-44)
19 Kinga Kowalska 0:23.20 K (40-44)
20 Janusz Kowalski 0:23.21 M (40-44)
21 Piotr Kubicius 0:23.25 M (35-39)
22 René Benek 0:23.36 M (40-44)
23 Leonarda Czyż 0:23.48 K (45-49)
24 Zbigniew Ćwikła 0:23.50 M (45-49)
25 Grzegorz Ogierman 0:24.34 M (40-44)
26 Artur Więcław 0:24.35 M (40-44)
27 Raphael Mielke 0:24.38 M (50-54)
28 Karel Wojnar 0:24.55 M (40-44)
29 Belinda Kaiser 0:24.56 K (40-44)
30 Bartosz Kędzior 0:25.06 M (25-29)
31 Piotr Głuchowski 0:25.08 M (65-69)
32 Patrycja Gabryś 0:25.29 K (25-29)
33 Jan Stuchlik 0:25.46 M (55-59)
34 Alfred Benek 0:25.57 M (55-59)
35 Barbara Komajda 0:26.11 K (35-39)
36 Gabriela Kropka 0:26.16 K (30-34)
37 Bożena Rzepecka 0:26.48 K (50-54)
38 Andrzej Rzepecki 0:26.48 M (50-54)
39 Martina Ciencialová 0:27.15 K (45-49)
40 Piotr Chomiuk 0:27.36 M (40-44)
41 Robert Jackson 0:28.09 M (45-49)
42 nieznany    
43 Aleksander Sosna 0:28.38 M (35-39)
44 David French 0:28.48 M (55-59)
45 Marianna Kusy 0:30.35 K (18-19)
46 Iwona Wawrzyk 0:30.46 K (50-54)
47 nieznany    
48 Katarzyna Kasprzycka-Szubarska 0:33.20 K (45-49)
49 Józefa Chrobok 0:37.09 K (45-49)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności