www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BIEG ŚLADAMI ŻUBRA 28/12/2019


Roman Rajwa zajął drugie miejsce na głównym dystansie III Biegu Śladami Żubra, który odbył się dzisiaj w miejscowości Studzienice.
Zarazem zawodnik z Chybia wespół Magdaleną Lachowską z Bielska-Białej oraz Janem Rajwą i Mateuszem Janeckim z Jastrzębia-Zdroju uplasował się na drugiej pozycji w klasyfikacji drużynowej (suma czasów uzyskanych na dystansie jednej pętli, czyli sześciu kilometrów). Trzecia lokata w tej kategorii przypadła ekipie Aktywna Pszczyna Runners Team z Rafałem Pietroszkiem ze Strumienia w składzie.
 

Bieg na 12 km
 
1 Aleksander Zięba Strzyżowice 0:22.30
2 Roman Rajwa Chybie 0:22.58
3 Petra Pastorová Ostrava 0:23.57
. ... ... ...
59 (K-7) Karolina Fojcik-Pustelnik Ustroń 0:58.17
63 Mirosław Urgacz Cieszyn 0:58.33
67 (K-9) Agnieszka Greene Ustroń 0:59.10
72 Wojciech Tokarski Cieszyn 0:59.32
79 Łukasz Pidanty Jastrzębie-Zdrój 1:00.26
99 (K-16) Magdalena Sikora Cieszyn 1:02.59
100 (K-17) Magdalena Pietrzyk Chybie 1:03.01
102 Bartosz Prochaska Cieszyn 1:03.11
120 (K-25) Katarzyna Brzuska Cieszyn 1:05.35
136 (K-33) Barbara Komajda Cieszyn 1:07.46
142 (K-37) Anna Żbel Zebrzydowice 1:08.43
143 Artur Krochmal Pogwizdów 1:08.45
165 Marcin Robosz Cieszyn 1:12.59


Bieg na 6 km
 
1 Sylwester Szymański Szczecinek 0:21.03
2 Tomasz Janusz Bielsko-Biała 0:21.25
3 Przymsław Kopiec Tychy 0:21.38
. ... ... ...
11 Mariusz Zagórski Goleszów 0:24.13
14 Jan Rajwa Jastrzębie-Zdrój 0:24.39
35 Mateusz Janecki Jastrzębie-Zdrój 0:27.12
36 Rafał Pietroszek Strumień 0:27.12
165 (K-68) Paulina Krzempek Mnich 0:36.42
188 (K-81) Beata Zagórska Goleszów 0:39.40
205 (K-94) Klaudia Wieczorek Jastrzębie-Zdrój 0:45.32
212 (K-98) Aleksandra Wierkiewicz Krostoszowice 0:52.20


Marsz Nordic Walking na 12 km
 
1 Bogdan Cyrus Strzebiń 1:14.14
2 Piotr Kordowski Kraków 1:18.36
3 (K-1) Joanna Kołodziej Ruda Śląska 1:22.17
. ... ... ...
14 (K-7) Beata Tokarska Cieszyn 1:40.07


Marsz Nordic Walking na 6 km
 
1 Tomasz Boroń Tychy 0:39.23
2 Krzysztof Szczucki Żory 0:39.58
3 Mariusz Paździora Wadowice 0:40.18
. ... ... ...
23 Tomasz Piechaczek Cieszyn 0:49.54
43 (K-29) Małgorzata Zozworek Jastrzębie-Zdrój 0:55.38


Klasyfikacja drużynowa:
 
1 Johnnie Runner Team 1:38.53
2 Bziegacze 1:39.42
3 Aktywna Pszczyna Runner Team 1:41.09





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności