www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II BIEG EKUMENICZNY "NO TO KAPLICA" 28/12/2019


Marcin Szafarczyk z Ochab Małych wygrał II Skoczowski Bieg Ekumeniczny 'NoToKaplica', który odbył się dzisiaj w Skoczowie.
Drugie miejsce w rywalizacji na głównym dystansie zajął Dominik Gawlas z Cieszyna, a na trzeciej pozycji uplasował się Kornel Rakus z Kisielowa.
Wśród kobiet dystans ośmiu kilometrów i dwustu metrów najszybciej pokonała Jadwiga Dybczyńska z Górek Wielkich.


Wyniki nieoficjalne:


Kobiety - dystans: 8,2 km

1 Jadwiga Dybczyńska 0:38.48
2 Ewelina Huber 0:41.12
3 Marta Krakowczyk 0:42.38
4 Kornelia Jasiulek 0:45.47
5 Ewelina Majewska 0:46.33
6 Gabriela Krupa 0:46.49
7 Michalina Kuźma 0:48.35
8 Dorota Maniszewska 0:48.49
9 Joanna Maciejczek 0:50.38
10 Lidia Kocyan 0:50.45
11 Brygida Bojda 0:51.00
12 Patrycja Ziemińska 0:55.59
13 Barbara Tomiczek 1:01.02
14 Agnieszka Sarafin 1:03.16
15 Bożena Lerch 1:05.58
16 Maria Lerch 1:05.59
17 Ewa Lerch 1:05.59
18 Joanna Stekla 1:07.14


Mężczyźni - dystans: 8,2 km

1 Marcin Szafarczyk 0:34.31
2 Dominik Gawlas 0:31.41
3 Kornel Rakus 0:34.59
4 Paweł Szafranek 0:35.06
5 Przemysław Krupa 0:35.42
6 Mieczysław Sikora 0:35.54
7 Tomasz Dybczyński 0:36.02
8 Mateusz Mola 0:36.27
9 Tomasz Czyż 0:36.41
10 Marcin Szczurek 0:36.54
11 Jarosław Małysz 0:37.37
12 Dawid Mazgaj 0:38.31
13 Tomasz Buchholtz 0:38.45
14 Tomasz Wieczorek 0:39.55
15 Adam Śliż 0:40.04
16 Adam Stańczak 0:40.24
17 Paweł Wantulok 0:40.30
18 Marek Maciejczek 0:40.35
19 Piotr Wojnar 0:40.44
20 Krzysztof Cichy 0:41.04
21 Roman Urbaś 0:41.48
22 Grzegorz Kamyczek 0:42.02
23 Piotr Gaś 0:42.06
24 Marek Jaworski 0:42.07
25 Wojciech Święs 0:42.08
26 Antoni Grzybek 0:42.08
27 Piotr Krzemień 0:42.28
28 Adam Wawrzeczko 0:42.29
29 Marek Czudek 0:42.33
30 Mariusz Serafin 0:42.39
31 Andrzej Listowski 0:42.47
32 Rafał Kusy 0:42.51
33 Marcin Bijok 0:43.01
34 Damian Szyndler 0:43.05
35 Tomasz Lipiński 0:43.06
36 Grzegorz Ogierman 0:43.13
37 Adam Kamyczek 0:43.24
38 Tomasz Kożdoń 0:43.30
39 Łukasz Sikora 0:43.30
40 Stanisław Rakowski 0:43.40
41 Jarosław Marianek 0:43.47
42 Artur Cieślar 0:43.50
43 Marek Matuszek 0:43.51
44 Bogusław Cichy 0:44.01
45 Tomasz Ziemiński 0:44.02
46 Mirosław Wisełka 0:44.20
47 Wojciech Lehrich 0:44.23
48 Jarosław Stajszczyk 0:44.24
49 Zbigniew Świder 0:44.49
50 Tomasz Zębik 0:45.08
51 Damian Foks 0:45.23
52 Tomasz Madzia 0:45.33
53 Daniel Popiel 0:45.53
54 Jan Horwat 0:45.53
55 Adam Knyps 0:45.58
56 Adam Rakus 0:46.02
57 Tomasz Kobiela 0:46.04
58 Marcin Wach 0:46.17
59 Przemysław Oreł 0:46.32
60 Mateusz Mohr 0:46.43
61 Przemysław Niezgoda 0:47.12
62 Janusz Rygiel 0:47.12
63 Mateusz Czyż 0:47.27
64 Marcin Ratka-Matejko 0:47.50
65 Daniel Miejłuk 0:48.21
66 Jan Pollok 0:48.25
67 Konrad Kurasiński 0:48.30
68 Marcin Łoboda 0:48.39
69 Piotr Dzieguć 0:48.40
70 Dawid Bojda 0:48.43
71 Krzysztof Stokłosa 0:48.49
72 Krzysztof Szubarski 0:49.21
73 Dariusz Plinta 0:49.39
74 Szymon Wojnar 0:50.22
75 Tomasz Brózda 0:50.40
76 Paweł Kuś 0:50.42
77 Tomasz Kruczek 0:50.43
78 Jacek Herczyk 0:50.43
79 Grzegorz Sulkiewicz 0:50.45
80 Krystian Stec 0:50.48
81 Szymon Kieczka 0:51.00
82 Kamil Janko 0:51.16
83 Maksymilian Stańczak 0:52.10
84 Bogusław Paruch 0:52.31
85 Piotr Targosz 0:54.34
86 Piotr Stebel 0:55.15
87 Kamil Kawulok 0:58.15
88 Rafał Pończocha 0:59.37
89 Rafał Kobiałka 1:00.01
90 Lesław Horak 1:03.17
91 Jerzy Gołubowski 1:06.38
92 Leszek Szlauer 1:11.36
93 Konrad Staszewski 1:15.10


Bieg rodzinny - dystans: 2,5 km

1 Magdalena Urbaś 0:13.16
2 Karina, Mateusz Heller 0:14.41
3 Samuel, Noemi, Filip Grabiec 0:16.00
4 Anna Stokłosa 0:26.51
5 Daniel, Dominika, Marta Howis 0:30.04
6 Katarzyna, Jagoda Szubarska 0:32.55
7 Sylwia Ratka-Matejko 0:43.10
8 Beata, Maja, Nadia Firla 0:44.30


Dziewczęta (12-14 lat) - dystans: 2,5 km

1 Zuzanna Maciejczek 0:13.19
2 Zuzanna Madzia 0:13.33
3 Klaudia Gruszczyk 0:14.40
4 Małgorzata Cichy 0:14.50
5 Amelia Górniok 0:14.54


Dziewczęta (9-11 lat) - dystans: 2,5 km

1 Alicja Sikora 0:12.38


Chłopcy (15-17 lat) - dystans: 2,5 km

1 Dawid Cieślar 0:14.41
2 Paweł Niedoba 0:34.22


Chłopcy (12-13 lat) - dystans: 2,5 km

1 Mikołaj Pisz 0:11.45
2 Wiktor Marzec 0:12.18
3 Kacper Dybczyński 0:14.37
4 Konrad Świder 0:16.13
5 Piotr Glajc 0:40.56
6 Konrad Ziemiński 0:48.30


Chłopcy (9-11 lat) - dystans: 2,5 km

1 Brunon Jasiulek 0:13.13
2 Adam Macha 0:13.27
3 Szymon Marzec 0:16.45



Marsz nordic walking - dystans: 8,2 km

1 Arkadiusz Pustówka 0:50.21
2 Marek Stekla 0:59.42
3 (K-1) Monika Wawrzeczko 1:00.45
4 (K-2) Aneta Macherzyńska 1:07.54
5 (K-3) Aleksandra Morawska 1:11.36
6 (K-4) Magdalena Jaworska 1:11.47
7 Roman Kukucz 1:11.53
8 (K-5) Anna Witkowska 1:14.30
9 (K-6) Danuta Wieczorek 1:14.32
10 (K-7) Iwona Seweryn 1:19.38
11 (K-8) Lucyna Madzia 1:25.28
12 (K-9) Karina Duda 1:25.34
13 (K-10) Beata Michalska 1:28.39
14 (K-11) Beata Pilch 1:28.39
15 (K-12) Joanna Duda-Michalak 1:28.39
16 (K-13) Małgorzata Janicka 1:28.39
17 (K-14) Alicja Boder 1:28.40
18 (K-15) Małgorzata Morcinek-Dybza 1:28.41
19 (K-16) Ewa Kędzierska-Muras 1:28.41
20 (K-17) Wioletta Śliwka 1:28.41
21 (K-18) Inga Czudek 1:28.42





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności