www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 308 25/01/2020


Mateusz Mola z Wilamowic wygrał trzysta ósmy bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'parkrun'. 
Drugie miejsce w dzisiejszej rywalizacji zajął David Wawreczka z Czeskiego Cieszyna, a na trzeciej pozycji uplasował się Andrzej Łukasiak z Cieszyna.

Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Leonarda Czyż z Cieszyna.


Wyniki:

1 Mateusz Mola 0:18.15 M (18-19)
2 David Wawreczka 0:20.41 M (35-39)
3 Andrzej Łukasiak 0:20.43 M (60-64)
4 Tomasz Zębik 0:20.59 M (35-39)
5 Stanisław Kawecki 0:21.06 M (45-49)
6 Pavel Czylok 0:21.17 M (40-44)
7 Rafał Kusy 0:21.22 M (40-44)
8 Lesław Tomczyk 0:21.44 M (55-59)
9 Arkadiusz Jaworski 0:22.02 M (30-34)
10 Adrian Kornacki 0:22.24 M (40-44)
11 Daniel Rowan 0:22.53 M (30-34)
12 Bartosz Tochowicz 0:23.19 M (50-54)
13 Michał Sułkowski 0:23.28 M (25-29)
14 Artur Kamiński 0:23.28 M (35-39)
15 Krzysztof Kusy 0:23.34 M (50-54)
16 nieznany    
17 Mirosław Niemiec 0:24.19 M (50-54)
18 Leonarda Czyż 0:24.21 K (45-49)
19 Dariusz Szarowski 0:24.35 M (20-24)
20 Grzegorz Ogierman 0:24.58 M (40-44)
21 Waldemar Kubić 0:24.59 M (40-44)
22 René Benek 0:25.04 M (40-44)
23 Jan Pollok 0:25.18 M (40-44)
24 nieznany    
25 Teodor Jackson 0:25.30 M (11-14)
26 Patrycja Gabryś 0:25.35 K (25-29)
27 Alfred Benek 0:25.38 M (55-59)
28 Bożena Rzepecka 0:25.45 K (50-54)
29 Józefa Chrobok 0:25.46 K (45-49)
30 Renata Brańczyk 0:26.13 K (35-39)
31 Wiktor Wrona 0:26.41 M (11-14)
32 Robert Jackson 0:26.51 M (45-49)
33 Bogdan Ficek 0:27.31 M (65-69)
34 Józef Nizio 0:28.14 M (30-34)
35 Dorota Sikora 0:29.14 K (40-44)
36 Wiesław Sikora 0:29.15 M (40-44)
37 Remigiusz Danel 0:29.17 M (30-34)
38 Daria Chwastek 0:29.21 K (25-29)
39 Iwona Wawrzyk 0:29.28 K (50-54)
40 Tomasz Gryczka 0:29.31 M (40-44)
41 Andrzej Haratyk 0:30.19 M (40-44)
42 Aneta Targosz 0:30.39 K (35-39)
43 Iwona Wojcik 0:30.52 K (35-39)
44 Pioitr Targosz 0:31.35 M (40-44)
45 Mateusz Zelek 0:33.34 M (11-14)
46 Zygmunt Szotek 0:34.21 M (65-69)
47 Kaja Sirek 0:35.52 K (10)
48 Inga Sirek 0:35.53 K (10)
49 Katarzyna Kasprzycka-Szubarska 0:35.54 K (45-49)
50 Izabela Sirek 0:37.20 K (35-39)
51 Vladislava Beneszová 0:39.40 K (35-39)
52 Anna Machała 0:40.22 K (30-34)
53 Tomasz Sypniewski 0:40.23 M (35-39)
54 Adam Zelek 0:40.24 M (45-49)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności