www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIESZYŃSKI PARKRUN - BIEG NR 313 29/02/2020


Paweł Niedoba z Górek Wielkich wygrał trzysta trzynasty bieg cieszyńskiej edycji zawodów 'parkrun'. 
Drugie miejsce w dzisiejszej rywalizacji zajął Ladislav Sventek ze słowackiego Skalitégo, a na trzeciej pozycji uplasował się Grzegorz Kamyczek z Pierśćca.

Wśród kobiet dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonała Weronika Masarska z Cieszyna.


Wyniki:

1 Paweł Niedoba 0:18.23 M (15-17)
2 Ladislav Sventek 0:19.22 M (50-54)
3 Grzegorz Kamyczek 0:19.42 M (40-44)
4 Dominik Gavlas 0:20.38 M (35-39)
5 nieznany    
6 Andrzej Łukasiak 0:20.48 M (60-64)
7 Mirosław Niemiec 0:21.06 M (50-54)
8 David Wawreczka 0:21.12 M (35-39)
9 Tomasz Zębik 0:21.17 M (35-39)
10 Krzysztof Wanat 0:21.38 M (35-39)
11 Rafał Kusy 0:21.50 M (40-44)
12 Weronika Masarska 0:21.51 K (18-19)
13 Stanisław Kawecki 0:22.07 M (45-49)
14 Wiesław Sikora 0:22.45 M (40-44)
15 Artur Więcław 0:22.46 M (40-44)
16 David Rajca 0:22.52 M (40-44)
17 Lesław Tomczyk 0:22.56 M (55-59)
18 Raphael Mielke 0:23.05 M (50-54)
19 Milan Benesz 0:23.11 M (40-44)
20 Mateusz Czyż 0:23.13 M (35-39)
21 Adam Wirth 0:23.15 M (20-24)
22 nieznany    
23 Dariusz Szarowski 0:23.17 M (20-24)
24 nieznany    
25 Damian Stuchlik 0:23.45 M (30-34)
26 Łukasz Brańczyk 0:23.50 M (35-39)
27 Leonarda Czyż 0:23.54 K (45-49)
28 Zbigniew Ćwikła 0:23.59 M (45-49)
29 Krzysztof Kusy 0:24.05 M (50-54)
30 Karel Wojnar 0:24.09 M (40-44)
31 Daniel Niedoba 0:24.12 M (35-39)
32 Jacek Mencner 0:24.17 M (25-29)
33 Ewelina Kafka 0:24.28 K (40-44)
34 Alfred Benek 0:24.30 M (55-59)
35 Bogusław Paruch 0:24.34 M (45-49)
36 nieznany    
37 Jan Stuchlik 0:26.04 M (60-64)
38 Robert Kosowski 0:26.06 M (35-39)
39 Zdeňka Šamšulová 0:26.28 K (40-44)
40 Marcin Olszowski 0:26.51 M (40-44)
41 Mariusz Żywioł 0:26.58 M (45-49)
42 Tomasz Gryczka 0:27.04 M (40-44)
43 Andrzej Rzepecki 0:27.11 M (50-54)
44 Jacek Czyż 0:27.12 M (45-49)
45 nieznany    
46 Józefa Chrobok 0:27.47 K (45-49)
47 Józef Nizio 0:27.48 M (30-34)
48 Bożena Rzepecka 0:27.49 K (50-54)
49 Armand Urbaś 0:27.56 M (50-54)
50 Daria Chwastek 0:28.15 K (25-29)
51 Gabriela Kropka 0:28.31 K (30-34)
52 Aneta Targosz 0:28.33 K (35-39)
53 Wojciech Wenglorz 0:28.56 M (20-24)
54 Bronisław Byrtus 0:29.03 M (45-49)
55 Marcela Martynková 0:29.09 K (50-54)
56 Dagmara Mielke 0:29.14 K (40-44)
57 Sylwester Kłoda 0:29.16 M (40-44)
58 Kateřína Michaličková 0:30.37 K (20-24)
59 nieznany    
60 Eliška Beneszová 0:33:02 K (10)
61 nieznany    
62 Alena Beneszová 0:33.07 K (35-39)
63 Dominika Dziadek 0:34.47 K (15-17)
64 nieznany    
65 Kazimierz Mielczarek 0:34.56 M (40-44)
66 Emilia Mielke 0:35.49 K (18-19)
67 Magdalena Lapczyk 0:39.48 K (35-39)
68 Zofia Kubicius 0:41.44 K (35-39)
69 Tymoteusz Kubicius 0:41.45 M (10)
70 Piotr Kubicius 0:41.46 M (40-44)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności