www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA POLSKI PZLA W WIŚLE 15/08/2020


Dzisiaj w ramach dziewiątej edycji Biegu na Stożek odbyły się Mistrzostwa Polski PZLA Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików w biegu alpejskim.
Na wiślańskiej trasie tytuły mistrzowskie wywalczyli Zuzanna Latańska (MLKS Nadwiślanin Chełmno), Regina Piechowska (ULKS Talex Borzytuchom), Eliza Galińska (UKS Filipides Teresin), Kajetan Przestrzelski (MKS Pogoń Siedlce), Michał Piątek (CKS Budowlani Częstochowa) oraz Maciej Lachowski z Łazów (KS Sprint Bielsko-Biała).
Z naszych zawodników na podium stanęła także Karolina Tyman (UKS Diament Godów), która wywalczyła brązowy medal w kategorii młodziczek.


Wyniki:


Juniorki (U-20)  - dystans: 5,8 km / przewyższenie 444 m

1 Zuzanna Latańska MLKS Nadwiślanin Chełmno 35.22,9
2 Monika Węgrzyn UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 35.28,1
3 Agnieszka Lubowska KS Sprint Bielsko-Biała 35.32,3


Juniorki młodsze (U-18)  - dystans: 5,8 km / przewyższenie 444 m

1 Regina Piechowska ULKS Talex Borzytuchom 35.58,9
2 Aleksandra Sot UKS Olimp Kozienice 36.40,7
3 Aleksandra Karolczuk LUKS Boguszyce 36.59,7
. ... ... ...
8 Weronika Masarska MUKS SZS Cieszyn 40.30,6


Młodziczki (U-16)  - dystans: 2 km / przewyższenie 229 m

1 Eliza Galińska UKS Filipides Teresin 12.07,0
2 Aleksandra Strzelczyk UKS Olimp Kozienice 13.01,7
3 Karolina Tyman UKS Diament Godów 14.21,2
. ... ... ...
5 Marlena Czyż UKS Diament Godów 15.02,3


Juniorzy (U-20)  - dystans: 5,8 km / przewyższenie 444 m

1 Kajetan Przestrzelski MKS Pogoń Siedlce 29.04,1
2 Wojciech Klimek MKS SMS Victoria Racibórz 31.20,4
3 Dariusz Jarosz UKS Piast Bolków 32.15,3


Juniorzy młodsi (U-18)  - dystans: 5,8 km / przewyższenie 444 m

1 Michał Piątek CKS Budowlani Częstochowa 30.09,7
2 Jakub Strzelczyk UKS Olimp Kozienice 30.49,6
3 Szymon Szromba UKS Gminy Brzeszcze 31.46,5


Młodzicy (U-16)  - dystans: 2 km / przewyższenie 229 m

1 Maciej Lachowski KS Sprint Bielsko-Biała 11.23,9
2 Marcel Seremak UKS Olimp Kozienice 11.39,6
3 Artur Petrosyan LKS Feniks Opoczno 11.42,4
. ... ... ...
11 Marcin Kędzior LKS Pogórze 13.25,4



Wyniki do pobrania:

http://www.sport.olza.pl/public/MP w biegu alpejskim - U-20 i U-18.pdf

http://www.sport.olza.pl/public/MP w biegu alpejskim - U-16.pdf






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności