www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA JKBS 2015 ZAKOŃCZONE 30/12/2015


Para PZITB Bielsko-Biała: Tomasz Kłys i Jan Pustelnik triumfowała w czterdziestym czwartym i zarazem ostatnim turnieju mistrzostw Jastrzębskiego Klubu Brydża Sportowego 2015. 
Drugie miejsce we wczorajszych zawodach zajęli Krzysztof Góra i Jerzy Ujma, a na trzeciej pozycji uplasowali się Tadeusz Kois oraz Artur Głowacki.

W klasyfikacji końcowej mistrzostw najlepsza okazała się Agnieszka Pietrzyk, która wyprzedziła Jarosława Sieczkowskiego i Krzysztofa Górę.


Wyniki:

1 Tomasz Kłys / Jan Pustelnik 61,11 %
2 Krzysztof Góra / Jerzy Ujma 56,02 %
3 Tadeusz Kois / Artur Głowacki 54,63 %
4 Jerzy Morstyn / Jerzy Paszylk 54,17 %
5 Agnieszka Pietrzyk / Jarosław Sieczkowski 52,78 %
6 Witold Białas / Aleksander Sejud 49,54 %
7 Maria Morstyn / Krystyna Fudali 47,22 %
8 Andrzej Reclik / Kazimierz Róg 45,37 %
9 Grzegorz Czeremcha / Leszek Uryga 43,06 %
10 Beata Madej / Adrian Bakalarz 36,11 %



Punktacja długofalowa
 
1 Agnieszka Pietrzyk 256 pkt.
2 Jarosław Sieczkowski 241 pkt.
3 Krzysztof Góra 228 pkt.
4 Aleksy Swoboda 206 pkt.
5 Jerzy Ujma 171 pkt.
6 Aleksander Sejud 169 pkt.
7 Jerzy Morstyn 148 pkt.
8 Jerzy Paszylk 131 pkt.
9 Witold Białas 121 pkt.
10 Tomasz Kłys 104 pkt.
11 Tadeusz Kois 102 pkt.
12 Adrian Bakalarz 96 pkt.
13 Leszek Uryga 87 pkt.
14 Beata Madej 85 pkt.
15 Grzegorz Czeremcha 68 pkt.
16 Artur Głowacki 59 pkt.
17 Władysław Deręgowski 51 pkt.
18 Ireneusz Wędołowski 50 pkt.
19 Jan Pustelnik 49 pkt.
20 Tadeusz Kuc 47 pkt.
21 Zbigniew Mącior 39 pkt.
22 Łukasz Stworzewicz 37 pkt.
23 Henryk Borowiński 35 pkt.
24 Kazimierz Donder 30 pkt.
25 Eugeniusz Urbańczyk 29 pkt.
26 Jerzy Stworzewicz 14 pkt.
27 Maria Mostyn 12 pkt.
27 Krystyna Fudali 12 pkt.
27 Jacek Szczerbowski 12 pkt.
30 Wojciech Bylica 9 pkt.
30 Jerzy Pierchała 9 pkt.
30 Czesław Skupień 9 pkt.
30 Antoni Szopa 9 pkt.
34 Jerzy Skwark 8 pkt.
35 Bogdan Bialik 7 pkt.
36 Kazimierz Zdebski 6 pkt.
36 Leopold Przygoda 6 pkt.
36 Piotr Klichta 6 pkt.
36 Jerzy Cholewa 6 pkt.
40 Zygmunt Książek 3 pkt.
40 Urszula Książek 3 pkt.
40 Wiktor Woźniok 3 pkt.
43 Jadwiga Sieczkowska 2 pkt.
43 Roman Szymański 2 pkt.
43 Krzysztof Kania 2 pkt.
46 Sławomir Jędrzejczyk 1 pkt.
46 Barbara Larysz 1 pkt.
46 Michał Bąk 1 pkt.
46 Mirosław Sokołowski 1 pkt.
50 Joanna Chraścina 0 pkt.
50 Marek Szewczyk 0 pkt.
50 Władysław Fudali 0 pkt.
50 Tomasz Sękowski 0 pkt.
50 Jerzy Magiera 0 pkt.
50 Andrzej Reclik 0 pkt.
50 Kazimierz Róg 0 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności