www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







WIESŁAW SMAZA ZWYCIĘZCĄ GRAND PRIX CIESZYNA 23/12/2003


Od 16 czerwca do 15 grudnia w Restauracji 'Klubowa' rozegrano 27 turniejów z cyklu Grand Prix Cieszyna w brydżu sportowym.
W punktacji długofalowej, do której zaliczano 20 najlepszych wyników zwyciężył Wiesław Smaza (KS Beskid Skoczów). Na drugim miejscu uplasował się Kazimierz Płusa (MOSiR Cieszyn), a na trzecim Kazimierz Róg (Silesia II Gliwice).

Wyniki końcowe:

M-ceImię i nazwiskoWKIDDFPrzynależność klubowa
1Wiesław Smaza4,003502454KS Beskid Skoczów
2Kazimierz Płusa2,507310439MOSiR Cieszyn
3Kazimierz Róg4,003472428Silesia II Gliwice
4Stefan Mroczkowski2,507390420MOSiR Cieszyn
5Bolesław Kobarski2,507323415MOSiR Cieszyn
6Jozef Novotny1,507381402MOSiR Cieszyn
7Jan Kratký-N393Havířov
8Przemysław Reclik0,507447392Olimpijczyk Bielsko-Biała
9Josef Herout-07323415MOSiR Cieszyn
10Stefan Śliż2,507414376MOSiR Cieszyn
11Sebastian Bizub-N364Cieszyn
12Grzegorz Andrzjewski1,5N352Cieszyn
13Aleksander Urgacz-N326Cieszyn
14Jerzy Lamirowski-N263Cieszyn
15Krzysztof Sztoler-N189Cieszyn
16Andrzej Reclik1,5N174Cieszyn
17Franciszek Stachańczyk-N162Cieszyn
18Anna Novotná-N160Ostrava (Czechy)
19Daniel Smaza1,007452144Olimpijczyk Bielsko-Biała
20Milena Kostková-N137Ostrava (Czechy)
21Janusz Byrtek-N115Cieszyn
22Sonia Heroutová-N113Havířov (Czechy)
23Irina Tichová-N88Havířov (Czechy)
24Longina Tomica-N83Cieszyn
25Marta Novačková-N78Havířov (Czechy)
26Krzysztof Kwasowski-N72Cieszyn
27Andrzej Zysek-N65Cieszyn
28Maciek Choroba-N49Cieszyn
29Franciszek Kożdoń-N49Cieszyn
30Peter Walový-N43Ostrava (Czechy)
31Erwin Nowak-N41Cieszyn
32Wojciech Bylica-N40Cieszyn
33Marek Nalepa-N33Cieszyn
34Martin Sigud-N31Havířov (Czechy)
35Ladislav Volak-N27Havířov (Czechy)
36Jidka Fraitagová-N18Ostrava (Czechy)


Z kolei wczoraj w kawiarni 'Klubowa' w Cieszynie rozegrano Noworoczny Turniej Par na Impy, w którym zwyciężyła para Daniel i Wojciech Smazowie, którzy wyprzedzili Kazimierza Roga i Kazimierza Płusę oraz Grzegorza Andrzejewskiego i Sebastiana Bizuba.
Dalsze miejsca zajęli:
4. Sebastian Mroczkowski / K. Kwasowski
5. Andrzej Reclik / Przemysław Reclik
6. Bogusław Kobarski / Wiesław Bylica
7. Franciszek Stachańczyk / Franciszek Kożdoń




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności