www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TRZYMAJ FORMĘ 06/12/2011


W sobotę 3 grudnia 2011r. w Hali Sportowej w Strumieniu odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej pod hasłem 'Trzymaj formę'.
W czasie imprezy rozegrano turnieje: w piłkę nożną, siatkową, wyścigi rzędów na wesoło, gry i zabawy oraz konkursy plastyczne: 'Sportowy Mikołaj'.

Wyniki:

Wyścigi rzędów
1. SP Strumień
1. SP Pruchna
3. SP Baków
4. SP Drogomyśl
5. SP Zabłocie

Przeciąganie liny - Dziewczęta (Gimnazja)
1. Gimnazjum Strumień
2. Gimnazjum Pruchna
3. Gimnazjum Drogomyśl

Przeciąganie liny - Chłopcy (Gimnazja)
1. Gimnazjum Strumień
2. Gimnazjum Pruchna
3. Gimnazjum Drogomyśl

Przeciąganie liny - Dziewczęta (Szkoły Podstawowe)
1. SP Strumień
2. SP Bąków
3. SP Zabłocie
4. SP Pruchna
5. SP Drogomyśl

Przeciąganie liny - Chłopcy (Szkoły Podstawowe)
1. SP Baków
2. SP Drogomyśl
3. SP Pruchna
4. SP Strumień
5. SP Zabłocie

Piłka Siatkowa - Dziewczęta (Gimnazja)
1. Gimnazjum Pruchna
2. Gimnazjum Drogomyśl
3. Gimnazjum Strumień

Piłka Siatkowa - Chłopcy (Gimnazja)
1. Gimnazjum Pruchna
2. Gimnazjum Strumień
3. Gimnazjum Drogomyśl

Piłka Siatkowa - Dziewczęta (Szkoły Podstawowe)
1. SP Drogomyśl
2. SP Pruchna
3. SP Zabłocie
4. SP Baków
5. SP Strumień

Piłka Nożna - Chłopcy (Szkoły Podstawowe)
1. SP Pruchna
2. SP Strumień
3. SP Drogomyśl
4. SP Baków
5. SP Zabłocie


SP Zabłocie: Karolina Dawidowska, Wiktoria Kocyan, Jakub Puzon, Dominik Kulawa, Monika Ociepka, Aleksandra Piorunek, Jakub Kajstura, Ksawery Łuczak, Dominik Bielecki, Sandra Gabzdyl, Jakub Janota, Adrianna Janowska, Kacper Krzyżanek, Szymon Cemor, Artur Krymiec, Krystian Urbański, Daniel Zahraj, Bartek Bukowski, Gabriela Pisarek, Sonia Nowok, Natalia Dziendziel, Angelika Nowok, Patrycja Janota, Klaudia Niemczyk
Opiekunowie: Agnieszka Pęksa, Ireneusz Krzempek

SP Bąków: Laura Sondek, Anita Bednarz, Paulina Hawełka, Bartosz Maksimiuk, Kacper Kawalec, Dominik Mąka, Kewin Kozieł, Wiktoria Pajonk, Michał Machej, Marlena Wyleżoł, Julia Gabryś, Jakub Gabryś, Karolina Gabryś, Daniela Zorychta, Natalia Paliga, Aleksandra Czyż, Dominika Strządała, Oliwia Bierska, Kajetan Penkala, Karol Kruszczak, Adrian Bocian, Michał Kryń, Kamil Bohucki, Daniel Janota
Opiekunowie: Małgorzata Pachuła i Ireneusz Krzempek

Zespół Szkół w Drogomyślu: Aleksandra Karkoszka, Aleksandra Grelowska, Szymon Świńczyk, Konrad Kajtura, Justyna Chraścina, Maria Sojka, Jakub Kuboszek, Dawid Janota, Paweł Maślanka, Jakub Czyż, Maja Bierowska, Alicja Śmigiel, Aleksandra Michalik, Aleksandra Żylewska, Angelika Bortlik, Dominika Świder, Rita Picuła, Dominika Strządała, Szymon Kajstura, Tomasz Podyma, Szymon Czyż, Michał Franek, Dawid Świńczyk, Mateusz Fajkier, Agata Piórkowska, Justyna Szymczak, Joanna Grelowska, Monika Pomykacz, Angelika Pastuszka, Magdalena Kalbarczyk, Patryk Kałuża, Jacek Mleczko, Aleksander Kucięba, Dawid Cieślar, Dawid Pastuszka, Arkadiusz Haduch
Opiekunowie: Ilona Gabryś, Alina Englert, Joanna Solarczyk

Zespół Szkół w Pruchnej: Oliwia Duraj, Wiktoria Kałużna, Jacek Milata, Gracjan Pajor, Tomasz Brychły, Przemysław Parchański, Kacper Brachaczek, Jarosław Wachtarczyk, Kamila Habarta, Paulina Niemczyk, Kinga Lont, Wiktoria Duda, Sylwia Bienias, Magdalena Bromnik, Gabriela Żerdka, Klaudia Szczelina, Edyta Sajdok, Klaudia Kałużna, Filip Orszula, Remigiusz Ratajczyk, Michał Kubicki, Marcin Kurus, Marcin Machej, Rafał Nawodyło, Anna Kałuża, Aleksandra Białoń, Karolina Hudziec, Aneta Kubicka, Patrycja Kobiela, Weronika Wilk, Karolina Mencnarowska, Kamil Nawodyło, Amadeusz Pajor, Krzysztof Osowski, Kamil Machej, Mariusz Machej, Robert Goszyk
Opiekunowie: Beata Kisiała-Buzek i Stanisław Świtała

SP Strumień: Bartek Judkowiak, Piotr Strządała, Filip Puzoń, Sergiusz Duda, Patryk Płonka, Paweł Gabzdyl, Wiktoria Lazar, Karolina Ociepka, Oliwia Kozieł, Daria Czyż, Karolina Kamieńska, Justyna Przybyła, Damian Krzempek, Konrad Lang, Kacper Wileński, Adam Cholesz, Kacper Nowak, Daniel Biesok, Magdalena Szczypka, Zuzanna Pabich, Katarzyna Żur, Karolina Strządała, Maja Sosnowska, Emilia Krawczyk, Anna Holewik
Opiekunowie: Barbara Milanowska, Krzysztof Dybczyński, Monika Pacuła

Gimnazjum w Strumieniu: Weronika Michna, Katarzyna Lapczyk, Małgorzata Stokłosa, Dominika Strządała, Natalia Kidoń, Sandra Miły, Piotr Waleczek, Wojciech Staroń, Przemysław Michalski, Adam Malik, Marek Smorąg, Przemysław Kłóś, Michał Gabryś
Opiekunowie: Janusza Krzyżanowska i Adam Kuśka


Źródło: www.strumien.com




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności