www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







FINAŁOWE ZAWODY PP W WSPINACZCE SPORTOWEJ 20/12/2011


W minioną sobotę we Wrocławiu odbyły się finałowe zawody Pucharu Polski Juniorów i Juniorów Młodszych we wspinaczce sportowej.
Po raz kolejny nasi zawodnicy dobrze spisali się w konkurencji 'na prowadzenie', czyli konkurencji gdzie ocenia się styl pokonywania trasy'.
W kategorii juniorów młodszych zwyciężył Adrian Chmiała z Jaworza, natomiast w zmaganiach juniorów drugie miejsce zajęła Patrycja Gawlas, a trzecie Szymon Tkacz.

W klasyfikacji końcowej Pucharu Polski triumfowali Patrycja Gawlas i Adrian Chmiała.


Wyniki:

Juniorki
1. Katarzyna Ekwińska (KW Toruń)
2. Patrycja Gawlas (KW Jastrzębie Zdrój)
3. Aleksandra Rudzińska (UKS Skarpa Lublin)
4. Dominika Nalepa (KW Jastrzębie Zdrój)

Juniorzy
1. Aleksander Raczyński (AKG Łódź)
2. Krzysztof Szalacha (RKW Rzeszów)
3. Szymon Tkacz (KW Jastrzębie Zdrój)

Juniorzy młodsi
1. Adrian Chmiała (Jaworze)
2. Piotr Schab (KS Korona Kraków)
3. Igor Fojcik (Rybnik)


Klasyfikacja generalna Pucharu Polski (konkurencja na prowadzenie)

Seniorki
1. Agata Modrzejewska (KW Toruń)
2. Patrycja Gawlas (KW Jastrzębie Zdrój)
3. Karina Mirosław (UKS Skarpa Lublin)
...
8. Karolina Kozera (KW Jastrzębie Zdrój)

Seniorzy
1. Konrad Ociepka (KS Korona Kraków)
2. Marcin Wszołek (KS Korona Kraków)
3. Piotr Bunsch (KS Korona Kraków)
...
8. Kamil Mazur (KW Jastrzębie Zdrój)
11. Dawid Herman (KW Jastrzębie Zdrój)

Młodzieżówki
1. Karina Mirosław (UKS Skarpa Lublin)
2. Karolina Kozera (KW Jastrzębie Zdrój)
3. Olga Karaśkiewicz (MKS Tarnovia Tarnów)

Młodzieżowcy
1. Szymon Łodziński (UKA Warszawa)
2. Kamil Mazur (KW Jastrzębie Zdrój)
3. Jan Modrzejewski (UKS Skarpa Lublin)
...
6. Dawid Herman (KW Jastrzębie Zdrój)

Juniorki
1. Patrycja Gawlas (KW Jastrzębie Zdrój)
2. Aleksandra Rudzińska (UKS Skarpa Lublin)
3. Izabela Janis (MKS Pałac Młodzieży Tarnów)
...
5. Dominika Nalepa (KW Jastrzębie Zdrój)

Juniorzy
1. Aleksander Raczyński (AKG Łódź)
2. Krzysztof Szalacha (RKW Rzeszów)
3. Szymon Tkacz (KW Jastrzębie Zdrój)
...
7. Jan Kaczmarczyk (KW Jastrzębie Zdrój)
11. Bartosz Kaczmarczyk (KW Jastrzębie Zdrój)

Juniorzy młodsi
1. Adrian Chmiała (Jaworze)
2. Piotr Schab (KS Korona Kraków)
3. Igor Fojcik (Rybnik)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności