www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







X MISTRZOSTWA SKOCZOWA TRIATHLONIE 25/05/2017


Osiemdziesięciu pięciu zawodników wzięło udział X Otwartych Mistrzostwach Skoczowa w Triathlonie.
W rywalizacji indywidualnej najlepsi okazali się: Larysa Habarta, Dagmara Białożyt, Aleksandra Kowalska, Józefina Młynarska, Oliwia Warzecha, Hanna Marszałek, Maria Bochenek, Dawid Łuka, Wiktor Wrona, Filip Siekierka, Tomasz Sufranowicz, Grzegorz Rogacz, Adam Heczko oraz Tomasz Ligocki, natomiast w rywalizacji drużynowej triumfował zespół Triathlon Dąbrowa Górnicza w składzie: 
Adam Heczko, Piotr Marszałek i Tomasz Ligocki..


Wyniki:


Dziewczęta - rocznik 2008 i młodsze
(pływanie - 50 m / rower - 1000 m / bieg - 300 m)

1 Larysa Habarta 0:07.37
2 Julia Sosna 0:08.20
3 Zuzanna Skuza 0:08.21
4 Monika Mucha 0:08.58
5 Antonina Rakus 0:09.30
6 Tatiana Pawińska 0:10.10
7 Ewa Myrmus 0:12.15


Chłopcy - rocznik 2008 i młodsi
(pływanie - 50 m / rower - 1000 m / bieg - 300 m)

1 Dawid Łuka 0:08.56
2 Jakub Janik 0:09.18
- Miłosz Szymik DNF


Dziewczęta - rocznik 2006-2007
(pływanie - 100 m / rower - 2500 m / bieg - 600 m)

1 Dagmara Białożyt 0:14.18
2 Oliwia Gąsior 0:14.51
3 Małgorzata Gorgosz 0:15.18


Chłopcy - rocznik 2006-2007
(pływanie - 100 m / rower - 2500 m / bieg - 600 m)

1 Wiktor Wrona 0:12.59
2 Mikołaj Dybała 0:13.00
3 Maksymilian Jańczyk 0:13.01
4 Filip Sokołowski 0:14.22
5 Karol Koszut 0:14.23
6 Adam Nominaniuk 0:14.39
7 Karol Wita 0:14.42
8 Łukasz Gorgosz 0:15.09
9 Tymon Jasiulek 0:15.59
- Michał Szperka DNF
- Alex Szostak DNF


Dziewczęta - rocznik 2004-2005
(pływanie - 200 m / rower - 5000 m / bieg - 800 m)

1 Aleksandra Kowalska 0:23.47
2 Martyna Korzonek 0:24.31
3 Maja Rymanowska 0:25.21
4 Viktoria Steczek 0:25.43


Chłopcy - rocznik 2004-2005
(pływanie - 200 m / rower - 5000 m / bieg - 800 m)

1 Filip Siekierka 0:20.40
2 Dominik Gawenda 0:21.35
3 Tymoteusz Bury 0:22.18
4 Kajetan Bury 0:23.23
5 Jakub Nowosad 0:23.46
6 Dawid Staniek 0:24.12
7 Dawid Nowosad 0:24.26
8 Mateusz Ligocki 0:24.31


Dziewczęta - rocznik 2001-2003
(pływanie - 300 m / rower - 5000 m / bieg - 1000 m)

1 Józefina Młynarska 0:21.41
2 Kinga Gajek 0:22.56
3 Daria Adamczyk 0:24.09
4 Martyna Ratajczak 0:24.51
5 Luiza Kozicka 0:26.07
6 Zuzanna Wojnar 0:26.16
- Dagmara Rymanowska DNF
- Anna Grzegoszczyk DNF


Chłopcy - rocznik 2001-2003
(pływanie - 300 m / rower - 5000 m / bieg - 1000 m)

1 Tomasz Sufranowicz 0:18.40
2 Bartosz Prokop 0:18.47
3 Jacek Błotko 0:20.36
4 Dawid Kin 0:24.38
5 Mateusz Krawczyk 0:24.49
6 Michał Śliwka 0:27.58
- Franciszek Rząsa DNF



Kobiety - rocznik 1987-2000
(pływanie - 500 m / rower - 12500 m / bieg - 2500 m)

1 Oliwia Warzecha 0:48.44
2 Maria Rakus 0:51.13
3 Katarzyna Serafinowska 0:53.05
- Małgorzata Lipowska DNF
- Julia Tretiakowska DNF


Mężczyźni - rocznik 1987-2000
(pływanie - 500 m / rower - 12500 m / bieg - 2500 m)

1 Grzegorz Rogacz 0:42.44
2 Jakub Szymanowski 0:43.11
3 Szymon Gonska 0:43.12
4 Jan Baran 0:43.18
5 Artur Oślizło 0:44.48
6 Patryk Jeziorski 0:45.17
7 Jakub Mężyk 0:46.31
8 Kacper Murański 0:46.44
9 Krzysztof Franek 0:47.51
10 Bartosz Serafinowski 0:49.29
11 Łukasz Orawski 1:03.28


Kobiety - rocznik 1978-1986
(pływanie - 500 m / rower - 12500 m / bieg - 2500 m)

1 Hanna Marszałek 0:58.17


Mężczyźni - rocznik 1978-1986
(pływanie - 500 m / rower - 12500 m / bieg - 2500 m)

1 Adam Heczko 0:45.47
2 Paweł Skuza 0:52.30
3 Jacek Kwiatkowski 0:52.53
4 Michał Fudalej 0:58.13


Kobiety - rocznik 1977 i starsze
(pływanie - 500 m / rower - 12500 m / bieg - 2500 m)

1 Maria Bochenek 0:45.12


Mężczyźni - rocznik 1977 i starsi
(pływanie - 500 m / rower - 12500 m / bieg - 2500 m)

1 Tomasz Ligocki 0:45.12
2 Piotr Marszałek 0:46.13
3 Tomasz Urbaś 0:47.03
4 Tomasz Majewski 0:47.33
5 Raphael Mielke 0:49.48
6 Zbigniew Ćwikła 0:52.49
7 Rafał Ratajczak 0:53.56
8 Rafał Kocur 0:54.03
9 Grzegorz Myrmus 0:54.59
10 Piotr Adamczyk 0:56.37
- Nikodem Pawlik DNF



Sztafety

1 Triathlon Dąbrowa Górnicza 0:27.31
2 AZS II Katowice 0:28.08
3 AZS I Katowice 0:28.35
4 HumanSport  0:29.22
5 AZS III Katowice 0:34.50





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności