www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BIATHLON DLA KAŻDEGO - ŻORY 29/04/2018


Dzisiaj w Żorach odbyły się trzecie w tym roku zawody popularyzujące biathlon pod nazwą 'Biathlon dla każdego'.
W gronie zwycięzców zawodów znalazła się Zuzanna Fujak z Jastrzębie-Zdroju, która triumfowała w grupie dziewcząt do lat 16.


Wyniki:


Kobiety

1 Anna Baszton KS Ski Team Wodzisłąw 6.17,8 0 + 0
2 Agata Warło NKS Trójwieś Beskidzka 6.23,8 1 + 0
3 Alicja Kubisiak BLKS Żywiec 6.25,4 0 + 0
. ... ... ... ...
8 Anna Niemczyk Strumień 7.44,7 1 + 0


Mężczyźni

1 Robert Paszkiewicz KS Ski Team Wodzisław 5.28,9 1 + 0
2 Antoni Zając Wodzisław Śląski 5.33,5 1 + 0
3 Wojciech Hulboj   6.08,2 2 + 0
. ... ... ... ...
6 Paweł Fujak Jastrzębie-Zdrój 6.27,2 2 + 0
13 Adrian Marcol Jastrzębie-Zdrój 7.08,5 1 + 3
31 Oliwier Kucharczyk Jastrzębie-Zdrój 9.57,7 2 + 3


Dziewczęta - rocznik 2002-2005

1 Zuzanna Fujak Jastrzębie-Zdrój 5.34,6 0 + 1
2 Sylwia Bażan UKS Strzał Wodzisław 5.42,0 0 + 0
3 Weronika Górecka Wodzisław Śląski 5.44,8 0 + 1
. ... ... ... ...
5 Emilia Piskowska Gołkowice 6.00,7 0 + 0
7 Julia Długi Gołkowice 6.17,4 0 + 1
14 Klaudia Cichoń Gołkowice 8.25,2 4 + 1


Dziewczęta - rocznik 2006-2008

1 Klaudia Niedurny UKS Statima Biathlon Team 5.32,6 0 + 0
2 Oliwia Suchy Stadima Biathlon Team 5.33,7 0 + 0
3 Otylia Kocur Wodzisław Śląski 5.40,8 0 + 0
. ... ... ... ...
8 Natalia Długi Gołkowice 6.05,6 0 + 0
17 Nikola Wawrzyniak Gołkowice 6.50,8 1 + 1
18 Oliwia Kowalska Gołkowice 6.55,9 1 + 1
30 Dominika Błasiak Gołkowice 7.55,0 3 + 2


Chłopcy - rocznik 2006-2008

1 Kacper Guzek UKS Lider Katowice 5.05,1 0 + 0
2 Mateusz Leśniewski Katowice 5.25,7 0 + 0
3 Bartosz Herok UKS Strzał Wodzisław 5.42,3 0 + 1
. ... ... ... ...
13 Sebastian Niemczyk Strumień 6.31,9 1 + 2


Chłopcy - rocznik 2009-2011

1 Milan Szyndrowski Chorzów 3.26,3 0
2 Piotr Zając UKS Strzał Wodzisław 3.37,6 0
3 Gabriel Machnik   4.10,4 0
. ... ... ... ...
6 Dawid Niemczyk Strumień 4.28,9 1


Dziewczęta - rocznik 2012 i młodsze

1 Antonina Kubica UKS Strzał Wodzisław 2.52,1 5
2 Lena Zdziebło   3.02,4 5
3 Nadia Waśkiewicz Katowice 3.04,2 5
. ... ... ... ...
7 Justyna Niemczyk Strumień 3.19,1 5





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności