www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MASAKRATOR RYBNIK 13/04/2019


Piotr Król z Rybnika wygrał bieg terenowy OCR 'Masakrator Rybnik - Masakryczny Utopiec Rybniki', który odbył się dzisiaj w Rybniku.
Najlepszy z licznego grona naszych zawodników Rafał Małyjurek z Jaworzynki został sklasyfikowany na siódmej pozycji.


Wyniki - 8 km / 30 przeszkód

1 Piotr Król Rybnik 0:40.36 Elita (1)
2 Paweł Nalepka Wodzisław Śląski 0:47.04 Elita (2)
3 Piotr Pilśniak Wodzisław Śląski 0:47.16 Elita (3)
4 Dawid Jarząbek Szczerbice 0:47.20 Elita (4)
5 Patryk Witkoś Jaworzno 0:47.45  
6 Piotr Gucik Racibórz 0:47.57 Elita (5)
7 Rafał Małyjurek Jaworzynka 0:48.28 Elita (6)
. ... ... ... ...
42 Łukasz Pidanty Jastrzębie-Zdrój 1:00.32 Elita (13)
67  Agnieszka Heliosz Krostoszowice 1:05.10  
71 Marcin Płaza Ochaby Wielkie 1:05.30  
89 Jakub Szafran Jastrzębie-Zdrój 1:07.02  
125 Łukasz Stasikowski Gołkowice 1:11.51  
129 Adam Nyrek Jastrzębie-Zdrój 1:12.36  
144 Sylwia Macura-Targosz Ochaby Wielkie 1:14.51  
156 Andrzej Lerch Jastrzębie-Zdrój 1:16.18  
169 Roman Cholajda Gołkowice 1:18.02  
170 Monika Cholajda Gołkowice 1:18.02  
173 Łukasz Kocur Cieszyn 1:18.20  
174 Tomasz Kędzior Skoczów 1:18.24  
181- Adriana Piwońska Podbucze 1:20.04  
182 Karolina Krakowczyk Gołkowice 1:20.04  
184  Adrian Gabryś Cieszyn 1:20.12  
186 Magdalena Słodzińska Jastrzębie-Zdrój 1:20.24  
188 Michał Szewczyk Krostoszowice 1:20.35  
210 Wojciech Targosz Ochaby Wielkie 1:22.25  
215 Marcin Kęsik Jastrzębie-Zdrój 1:23.18  
224 Aleksandra Probst Jastrzębie-Zdrój 1:24.50  
226 Judyta Więsek Jastrzębie-Zdrój 1:25.14  
227 Daria Bedka Jastrzębie-Zdrój 1:25.14  
228 Robert Więsek Jastrzębie-Zdrój 1:25.15  
236 Przemysław Kroczek Zebrzydowice 1:27.03  
254 Magdalena Borawska Jastrzębie-Zdrój 1:30.36  
255 Paulina Modlińska Jastrzębie-Zdrój 1:30.38  
258 Dariusz Maliszewski Jastrzębie-Zdrój 1:31.09  
259 Artur Kołodziej Jastrzębie-Zdrój 1:31.11  
277 Tomasz Bialik Jastrzębie-Zdrój 1:34.08  
298 Edyta Adamiak Skoczów 1:42.38  
318 Mariusz Groszek Jastrzębie-Zdrój 1:54.03  
319 Alicja Groszek Jastrzębie-Zdrój 1:54.03  
320 Krzysztof Rytel Jastrzębie-Zdrój 1:54.03  
327 Dorota Kamińska Jastrzębie-Zdrój 2:32.59 Elita K (9)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności