www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







KRAKOWSKI RUNMAGEDDON 13/05/2019


W miniony weekend w Krakowie odbyła się kolejna edycja zawodów w biegach teranowych OCR 'Runmageddon'.
W gronie zwycięzców imprezy znalazł się Damian Gamża ze Skrzyszowa, który triumfował w 'Nocnym Rekrucie'.


Wyniki:


Runmageddon Classic: dystans: 6 km / ok. 30 przeszkód (11.05.2019)

1 Tomasz Krawczyk Dobroń 0:49.03 Elita M (1)
2 Sebastian Kasprzyk Stojowice 0:50.16 Elita M (2)
3 Dmytro Selianin Tarnowskie Góry 0:50.21 Elita M (3)
. ... ... ... ...
90 Tomasz Fiedor Koniaków 1:18.11 Elita M (46)
135 Sebastian Moszyński Jastrzębie-Zdrój 1:21.11 Open M (65)
155 Remigiusz Balcarek Pruchna 1:23.10 Open M (79)
259 Klaudia Racławska Jaworze 1:29.40 Open K (8)
263 Przemysław Woźniak Jastrzębie-Zdrój 1:29.55 Open M (160)
430 (K-31) Izabela Jurek Jastrzębie-Zdrój 1:36.27 Masters K (5)
431 (K-32) Anna Fijałkowska Skoczów 1:36.28 Masters K (6)
437 Andrzej Lerch Jastrzębie-Zdrój 1:36.39 Opem M (289)
533 Patryk Marek Górki Wielkie 1:39.39 Open M (353)
534 Mateusz Dutka Brenna 1:39.40 Open M (354)
535 Maciej Gaszczyk Brenna 1:39.40 Open M (355)
545 Tomasz Gańczarczyk Wieszczęta 1:40.01 Masters M (61)
553 Konrad Gańczarczyk Wieszczęta 1:40.12 Open M (365)
597 Michał Knopik Goleszów 1:41.56 Open M (398)
630 Marcin Pietrzykowski Cieszyn 1:42.47 Open M (419)
643 (K-61) Sylwia Macura-Targosz Ochaby Wielkie 1:42.57 Open K (41)
678 Jakub Buczek Mazańcowice 1:43.59 Open M (460)
679 Piotr Janik Zabłocie 1:44.01 Open M (461)
684 Mateusz Blotko Mazańcowice 1:44.02 Open M (463)
768 Daniel Frosztęga Jastrzębie-Zdrój 1:46.22 Open M (517)
770 (K-81) Katarzyna Frosztęga Jastrzębie-Zdrój 1:46.23 Open K (58)
1031  Andrzej Olszar Godów 1:52.41 Open M (682)
1231 (K-217) Aleksandra Puzoń Rudzica 1:56.36 Masters K (30)
1261 Dawid Boziński Jastrzębie-Zdrój 1:57.96 Open M (820)
1462 (K-299) Joanna Gwizdała Jastrzębie-Zdrój 2:0016 Open K (250)
1599 Michał Zarzycki Jastrzębie-Zdrój 2:02.32 Open M (993)
1620 Tomasz Kurek Jastrzębie-Zdrój 2:02.53 Open M (1001)
1758 Adrian Urbanek Jastrzębie-Zdrój 2:05.34 Open M (1069)
1976 (K-510) Magdalena Sikora Cieszyn 2:08.54 Open K (435)
1977 Tomasz Jaworski Ustroń 2:08.55 Open M (1177)
1978 (K-511) Ewa Mrógała Cisownica 2:08.55 Open K (436)
2161 Łukasz Wilczek Cieszyn 2:11.17 Open M (1275)
2663 (K-807) Aleksandra Rusek Jastrzębie-Zdrój 2:20.56 Open K (697)
2707 (K-830) Aleksandra Probst Jastrzębie-Zdrój 2:21.48 Open K (715)
2729 (K-841) Anna Nowak Skoczów 2:22.15 Open K (724)
3247 (K-1104) Dorota Kamińska Jastrzębie-Zdrój 2:41.58 Open K (957)




Nocny Runmageddon Rekrut - dystans: 6 km / ok. 30 przeszkód (11.05.2019)

1 Damian Gamża Skrzyszów 0:50.19 Open M (1)
2 Krzysztof Trela Chrząstów 0:51.37 Open M (2)
3 Łukasz Trela Mielec 0:51.38 Open M (3)
. ... ... ... ...
14 Józef Byrtus Jaworzynka 1:07.14 Open M (12)
15 Rafał Malyjurek Jaworzynka 1:07.54 Open M (13)
26 Przemysław Wójcik Cieszyn 1:18.16 Open M (24)
41 Michał Jalowiczor Jaworzynka 1:24.40 Open M (37)
42 (K-3) Aleksandra Małyjurek Jaworzynka 1:24.41 Open K (2)
55 (K-4) Kornelia Lapczyk Dębowiec 1:28.49 Open K (3)
60 Damian Bralewski Skoczów 1:29.31 Open M (51)
62 Mateusz Mikrut Cieszyn 1:30.42 Open M (52)
64 (K-8) Dominika Lapczyk Dębowiec 1:32.38 Open K (7)
65 Łukasz Stępień Cieszyn 1:32.28 Oen M (54)
66 (K-9) Hanna Ciengiel Cieszyn 1:32.47 Open K (8)
125 Wojciech Mazur Skoczów 1:43.44 Masters M (16)
134 Damian Izba Jaworzynka 1:44.39 Open M (99)


Runmageddon Classic - dystans: 12 km / ok. 50 przeszkód (12.05.2019)

1 Katarzyna Baranowska Włocławek 1:15.52 Elita K (1)
2 Tomasz Krawczyk Dobroń 1:18.54 Elita M (1)
3 Mateusz Salamon Kielce 1:20.34 Elita M (2)
. ... ... ... ...
182 Grzegorz Piekarski Jastrzębie-Zdrój 2:15.02 Open M (102)
214 Szymon Heller Brenna 2:17.58 Open M (128)
300 Marek Heinrich Międzyrzecze Górne 2:28.21 Open M (192)
455 Łukasz Heinrich Międzyrzecze Górne 2:39.50 Open M (303)
517 Jakub Borkała Górki Małe 2:44.37 Open M (349)
518 Damian Gągola Górki Wielkie 2:44.37 Open M (350)
519 Wojciech Czyż Górki Wielkie 2:44.37 Open M (351)
566 Mirosław Borak Jaworze 2:47.56 Open M (379)
578 Ireneusz Trzaskalik Jastrzębie-Zdrój 2:48.33 Masters M (65)
678 Sebastian Kukuczka Cieszyn 2:54.41 Open M (457)
897 Rafał Dyląg Skoczów 3:08.45 Masters M (98)
1044 Michał Lang Chybie 3:18.41 Open M (688)
1052 (K-161) Aneta Bober Jastrzębie-Zdrój 3:18.58 Open K (136)
1055 (K-163) Małgorzata Pielesz Jastrzębie-Zdrój 3:19.01 Open K (139)
1062 (K-168) Ruzana Serdiuk Mnich 3:19.12 Open K (143)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności