www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







X SPARTAKIADA SOŁECTW GMINY DĘBOWIEC 07/09/2004


W niedzielę na boisku sportowym w Odrodzonej odbyła się X Spartakiada Sołectw Gminy Dębowiec.
Poniżej przedstawiamy zwycięzców poszczególnych dyscyplin.

Konkurencja dla przedszkolaków
1. Ewa Rybaczek (Dębowiec) - 14 sek.
2. Natalia Korona (Łączka) - 16 sek.
3. Mateusz Poloczek (Iskrzyczyn) - 17 sek.

Skoki przez skakankę
1. Wioleta Porębska (Simoradz) - 111
2. Monika Biegun (Iskrzyczyn) - 110
3. Andrea Szczypka (Dębowiec) - 108

Wyścigi w workach
1. Remigusz Błędowski (Ogrodzona) - 0.27,19
2. Tomasz Bijok (Simoradz) - 0.29,58
3. Daniel Oleksy (Iskrzyczyn) - 0.31,16

Żonglerka piłką nożną
1. Łukasz Cekiera (Kostkowice) - 1540 !!!
2. Mirosław Gniadek (Ogrodzona) - 276
3. Mateusz Jeleń (Łączka) - 45

Strzały na bramkę
1. Mateusz Gąsior - 28
1. Wojciech Kołek (Gumna) - 28
3. Szymon Figura (Simoradz) - 26

Zbijanie kręgli
1. Mariusz Głowa (Ogrodzona) - 10
2. Łukasz Juroszek (Kostkowice) - 9
2. Mirosław Rusin (Simoradz) - 9

Strzelanie z wiatrówki
1. Piotr Pierchała (Gumna) - 90 pkt.
2. Zbigniew Bulandra / Stanisław Worek (Ogrodzona) - 89 pkt.
3. Tomasz Branny (Dębowiec) - 86

Rzut gumofilcem
1. Artur Wyleżuch - 19,57 m
2. Janusz Górski (Łączka) - 18,88 m
3. Łukasz Haratyk (Kostkowice) - 18,54 m

Cięcie drewna piłką do metalu
1. Władysław Wróbel (Kostkowice) - 0:26.19
2. Piotr Pierchała (Gumna) - 0:30.37
3. Roman Tomosz (Dębowiec) - 0:32.11

Konkurencja rodzinna
Rodzina Jabłońskich (Gumna) - 14,9 cm
2. Rodzina Niemców (Łączka) - 14,6 cm
Rodzina Cieślarów (Dębowiec) - 14,2 cm

Rzut jajkiem parami
1. Krużołek / Parzych (Kostkowice) - 17,70 m
2. Kubacka / Kaczmarczyk (Simoradz) - 11,20 m
3. Sikora / Sikora (Łączka) - 9,20 m

Rozwijanie węża strażackiego do celu
1. Adam Kliś (Kostkowice) - 1,00 m (od wyznaczonej linii)
2. Adam Kuś (Łączka) - 2,61 m
3. Eugeniusz Moskwik (Dębowiec) - 2,94 m

Turniej piłki siatkowej
1. Ogrodzona
2. Kostkowice
3. Łączka

Zagadkowe zmagania sołtysów
1. Ryszard Woźniak (Ogrodzona) - 2,02 kg piasku
2. Stanisław Badura (Gumna) - 1,85 kg piasku
3. Paweł Zawada (Kostkowice) - 1,02 kg piasku

Konkurencja dla radnych
1. Stanisław Badura (Gumna) - 34 pkt.
2. Zbigniew Sikora (Łączka) - 32 pkt.
3. Wiesław Jałowiczor - 29 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności