www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







III GMINNY PIKINIK SPORTOWY W GOLESZOWIE 27/06/2005


Zwycięstwem reprezentacji Kisielowa zakończył się III Piknik Sportowy Sołectw Gminy Goleszów, który odbył się w sobotę, 11 czerwca, na boisku goleszowskiej Olimpii.
Reprezentacja Kisielowa zdobyła 150 pkt. i wyprzedziła ekipy z Kozakowic (117 pkt.) i Godziszowa (116 pkt.).
W zawodach gościnnie wzięli udział zawodnicy z zaolziańskiej Wędrynii, którzy w szesnastu rozegranych konkurencjach uzbierali równe 100 pkt.


Klasyfikacja końcowa III Gminnego Pikniku Sportowego
1. Kisielów - 150 pkt.
2. Kozakowice - 117 pkt.
3. Godziszów - 116 pkt.
4. Goleszów Górny - 110 pkt.
5-6. Bażanowice - 108 pkt.
5-6. Cisownica - 108 pkt.
7. Goleszów Równia - 100 pkt.
PK Wędrynia - 100 pkt.
8. Dzięgielów - 99 pkt.
9. Goleszów Dolny - 93 pkt.
10. Puńców - 90 pkt.
11. Leszna Górna - 77 pkt.

Konkurencje dla dzieci szkół podstawowych oraz młodzieży gimnazjalnej:
1. Kisielów
2. Puńców
3-4. Cisownica
3-4. Goleszów Górny
5. Kozakowice
6. Godziszów
7-9. Bażanowice
7-9. Leszna Górna
7-9. Dzięgielów
10. Goleszów Równia
11. Goleszów Dolny
12. Wędrynia

Rozwiązywanie węzłów – konkurencja dla radnych:
1. Kozakowice
2. Godziszów
3. Goleszów Górny
4. Leszna Górna
5. Bażanowice
6. Cisownica
7. Wędrynia
8. Goleszów Równia
9. Kisielów
10. Dzięgielów
11. Puńców
12. Goleszów Dolny

Puste w próżne – konkurencja dla radnych:
1. Bażanowice
2. Kisielów
3. Goleszów Górny
4. Wędrynia
5. Dzięgielów
6. Goleszów Równia
7. Cisownica
8. Puńców
9. Kozakowice
10. Leszna Górna
11. Godziszów
12. Goleszów Dolny

Wbijanie gwoździ:
1. Kisielów
2. Bażanowice
3. Dzięgielów
4. Cisownica
5. Goleszów Równia
6. Kozakowice
7. Goleszów Górny
8. Puńców
9. Leszna Górna
10. Godziszów
11. Wędrynia
12. Goleszów Dolny

Konkurencja ziemniaczana:
1. Kozakowice
2. Goleszów Dolny
3. Wędrynia
4. Goleszów Równia
5. Goleszów Górny
6. Kisielów
7. Cisownica
8. Dzięgielów
9. Godziszów
10. Puńców
11. Bażanowice
12. Leszna Górna

Konkurencja jajeczna:
1. Kisielów
2. Goleszów Dolny
3. Kozakowice
4. Bażanowice
5. Goleszów Równia
6. Puńców
7. Leszna Górna
8. Wędrynia
9. Godziszów
10. Cisownica
11. Dzięgielów
12. Goleszów Górny

Robótki ręczne:
1. Godziszów
2. Cisownica
3-4. Bażanowice
3-4. Leszna Górna
5. Goleszów Dolny
6-7. Dzięgielów
6-7. Kisielów
8. Kozakowice
9. Goleszów Równia
10. Puńców
11. Wędrynia
12. Goleszów Górny

Konkurencja krawiecka:
1. Puńców
2. Kisielów
3. Cisownica
4. Kozakowice
5. Bażanowice
6. Goleszów Górny
7. Goleszów Dolny
8. Dzięgielów
9. Leszna Górna
10. Godziszów
11. Goleszów Równia
12. Wędrynia

Mocowanie na rękę:
1. Goleszów Dolny
2. Kisielów
3. Bażanowice
4. Dzięgielów
5-6. Cisownica
5-6. Leszna Górna
7-9. Wędrynia
7-9. Godziszów
7-9. Puńców
10-12. Goleszów Górny
10-12. Goleszów Równia
10-12. Kozakowice

Wyścig tragaczy:
1. Goleszów Górny
2. Kisielów
3. Wędrynia
4. Goleszów Dolny
5. Godziszów
6. Cisownica
7. Goleszów Równia
8. Puńców
9. Bażanowice
10. Kozakowice
11. Dzięgielów
12. Leszna Górna

Przeciąganie liny:
1. Godziszów
2. Bażanowice
3. Dzięgielów
4. Goleszów Górny
5-6. Kisielów
5-6. Puńców
7-9. Wędrynia
7-9. Goleszów Dolny
7-9. Leszna Górna
10-12. Cisownica
10-12. Goleszów Równia
10-12. Kozakowice

Tor przeszkód dla sołtysów:
1. Goleszów Równia
2. Godziszów
3. Kisielów
4. Wędrynia
5. Kozakowice
6. Puńców
7. Leszna Górna
8. Goleszów Dolny
9. Goleszów Górny
10. Dzięgielów
11. Cisownica
12. Bażanowice

Wyścig z tyczką:
1. Goleszów Równia
2. Cisownica
3. Godziszów
4. Kozakowice
5. Goleszów Górny
6. Wędrynia
7. Kisielów
8. Puńców
9. Goleszów Dolny
10. Leszna Górna
11. Dzięgielów
12. Bażanowice

Wyścig rowerowy:
1. Kisielów
2. Godziszów
3. Goleszów Równia
4. Dzięgielów
5. Wędrynia
6. Kozakowice
7. Leszna Górna
8. Bażanowice
9. Cisownica
10. Goleszów Górny
11. Goleszów Dolny
12. Puńców.

Pchnięcie palem:
1. Kisielów
2. Godziszów
3. Goleszów Górny
4. Dzięgielów
5. Cisownica
6. Kozakowice
7. Wędrynia
8. Puńców
9. Bażanowice
10. Goleszów Dolny
11. Leszna Górna
12. Goleszów Równia

Strzelanie z łuku (konkurencja dla sołtysów):
1. Wędrynia
2. Goleszów Dolny
3. Kozakowice
4. Dzięgielów
5. Goleszów Górny
6. Goleszów Równia
7. Bażanowice
8. Puńców
9. Kisielów
10. Cisownica
11-12. Leszna Górna
11-12. Godziszów




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności