www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







UDANE STARTY MARTYNY GROBELNY W MICHAŁOWICACH 24/01/2021


W dniach 22-24 stycznia w Michałowicach odbyły się Halowe Ogólnopolskie Zawody Konne Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody.
W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Martyna Grobelny (LKJ przy SK Ochaby), która wygrała konkurs finałowy grupy A2 (Kuce).


Wyniki:


Konkurs nr 1, kl. MiniLL (70 cm) - dokładności (Kuce)

1-7. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
10. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy Ochaby) - 5 pkt.



Konkurs nr 4, kl. MiniLL (80 cm) - dokładności (Kuce)

1-9. Martyna Grobelny / Maks (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.
1-9. Martyna Obrocka / Pkard (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt.
10-11. Martyna Obrocka / Pikard (KJK Solka Międzyrzecze) - 4 pkt.



Konkurs nr 5, kl. LL (90 cm) - dokładności (Kuce)

1-8. Martyna Grobelny / Maks (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt.



Konkurs nr 20, kl. MiniLL (70 cm) - na styl jeźdźca (Kuce)

3-5. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 2,0 pkt.
3-5. Weronika Popiel / Orina (KJK Solka Międzyrzecze) - 2,0 pkt.
14. Martyna Grobelny / El-Willow Michael (LKJ przy SK Ochaby) - 4,5 pkt.



Konkurs nr 21, kl. MiniLL (80 cm) - na styl jeźdźca (Kuce)

1. Martyna Grobelny / Maks (LKJ przy SK Ochaby) - 1,5 pkt.
5-6. Martyna Obrocka / Pikard (KJK Solka Międzyrzecze) - 3,5 pkt.
5-6. Martyna Obrocka / Pikard (KJK Solka Międzyrzecze) - 3,5 pkt.



Konkurs nr 22, kl. LL MiniLL (90 cm) - na styl jeźdźca (Kuce)

2-4. Martyna Grobelny / Maks (LKJ przy SK Ochaby) - 1,5 pkt.



Konkurs nr 28, kl. MiniLL (70 cm) - zwykły z rozgrywką (Kuce / Finał grupa A1)

1. Paulina Sloniec / Frankenhoeh's Mylord (KJ Trachy Sośnicowice) - 0 + 0 pkt. (28,25)
2. Paulina Słoniec / Wendy (KJ Trachy Sośnicowice) - 0 + 0 pkt. (29,61)
3. Iga Chojowska / Beneton (niestowarzyszona) - 0 + 0 pkt. (30,28)
4. Martyna Grobelny / El-Willow Michael  (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (32,27)



Konkurs nr 29, kl. LL MiniLL (85 cm) - zwykły z rozgrywką (Kuce / Finał grupa A2)

1. Martyna Grobelny / Maks (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 0 pkt. (29,18)
2. Paulina Sloniec / Knockash Girl (KJ Trachy Sośnicowice) - 0 + 0 pkt. (38,00)
3. Paulina Słoniec / Anapon Moonlight Dancer (KJ Trachy Sośnicowice) - 0 + 4 pkt. (31,09)
4. Martyna Obrocka / Pikard (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 + 4 pkt. (43,27)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności