www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JEŹDZIECKIE ZAWODY W LESZNIE 25/01/2021


W dniach 22-24 stycznia w Lesznie odbyły się Halowe Ogólnopolskie B* i Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody.
W zawodach wzięło udział sześć naszych amazonek, których wyniki przedstawiamy poniżej.


Wyniki:


Zawody Ogólnopolskie


Konkurs nr 1, kl. P (110 cm) - zwykły (Mała Runda 1)

1. Olaf Rynowiecki / Doris Day (KJ Olmet-OstSpeed Ostrów Wlkp) - 0 pkt. (54,31)
2. Angelika Kucias / Indigo (KJ Preria Wilkowice) - 0 pkt. (55,54)
3. Weronika Kosińska / La Coruna (KJ Tradycja Siedlnica) - 0 pkt. (55,71)
...
8. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (59,06)
20. Lena Gruca / Concord F (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (60,22)




Konkurs nr 2, kl. N (120 cm) - zwykły (Mała Runda 2)

1. Dominka Henzel / Quentchen Gluck (KJ Sokół Damasławek) - 0 pkt. (54,03)
2. Olaf Rynowiecki / Doris Day (KJ Olmet-OstSpeed Ostrów Wlkp) - 0 pkt. (54,98)
3. Grzegorz Psiuk / Sir Stakkato (Sobieski JT Gdańsk) - 0 pkt. (55,76)
...
25. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (57,23)
26. Lena Gruca / Concord F (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (58,53)




Konkurs nr 6, kl. N (120 cm) - dwufazowy (Mała Runda 2)

1. Karolina Heydel / Konkord (Rio Grande Krosinko) - 0 + 0 pkt. (27,54)
2. Agnieszka Olszewska / Osadkowski Satino (KJ Osadkowski Jakubowice) - 0 + 0 pkt. (28,27)
3. Agnieszka Olszewska / Jason VDL (KJ Osadkowski Jakubowiece) - 0 + 0 pkt. (28,28)
...
26. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (46,30)
Lena Gruca / Concord F (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.




Konkurs nr 10, kl. N (120 cm) - zwyłly (Finał Malej Rundy 2)

1. Olaf Rynowiecki / Doris Day (KJ Olmet-OstSpeed Ostrów Wlkp) - 0 pkt. (54,27)
2. Weronika Kosińska / La Coruna (KJ Tradycja Siedlnica) - 0 pkt. (56,49)
3. Aleksandra Wypchło / Giela (niestowarzyszona) - 0 pkt. (57,41)
...
7. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (59,21)






Zawody Regionalne


Konkurs nr 1, miniLL (70 cm) - dokładności

1-6. Nadia Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.



Konkurs nr 2 , kl. LL (90 cm) - dokładności

1-11. Nadia Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt
1-11. Aleksandra Ryt / Cornet Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
13-20. Aleksandra Ryt / Cornet Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.
13-20. Aleksandra Ryt / L'Espoir S (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4pkt.
24. Aleksandra Ryt / L'Espoir S (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 32 pkt.




Konkurs nr 4, kl. L1 (105 cm) - dokładności

1-14. Roksana Gajdzik / Delva Faradenza RG (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
24-28. Oliwia Lentowicz / Baster (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt.

24-28. Zofia Iveljić / Don Karlos (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt.
31. Zofia Iveljić / Don Karlos (LKJ przy SK Ochaby) - 12 pkt.




Konkurs nr 5, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Anna Badura / Della Rosa (KJ Profit Orzesze) - 0 pkt. (55,55)
...
4. Aleksandra Ryt / Kosina Progres (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (61,70)
9. Aleksandra Ryt / Erton Des Barriers (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (66,79)
16. Lena Gruca / Chacco-Boy (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (67,60)
20. Roxana Gajdzik / Delva Faredenza RG (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (67,53)
22. Oliwia Lentowicz / Baster (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 16 pkt. (63,25)




Konkurs nr 8, kl. MiniLL (70 cm) - dokładności

1-23. Nadia Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt
1-23. Aleksandra Ryt / Cornet Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.




Konkurs nr 9 , kl. L (100 cm) - dokładności

1-26. Nadia Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt
1-26. Aleksandra Ryt / L'Espoir S (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
27-32. Aleksandra Ryt / Cornet Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.
27-32. Aleksandra Ryt / L'Espoir S (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.




Konkurs nr 10, kl. L1 (105 cm) - dokładności

24-39. Zofia Iveljić / Don Karlos (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt.
41-44. Roksana Gajdzik / Delva Faradenza RG (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt.
45-48. Oliwia Lentowicz / Baster (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 12 pkt.




Konkurs nr 11, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Marcin Będkowski / Willie (JKS Fer Więckowice) - 0 pkt. (53,30)
...
4. Aleksandra Ryt / Kosina Progres (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (67,15)
12. Lena Gruca / Chacco-Boy (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (75,86)
18. Oliwia Lentowicz / Baster (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (66,36)

26. Zofia Iveljić / Don Karlos (LKJ przy SK Ochaby) - 8 pkt. (76,71)
27. Roxana Gajdzik / Delva Faredenza RG (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (77,25)



Konkurs nr 12, kl. N (120 cm) - zwykły

1. Grzegorz Psiuk / Cincinnati (Sobieski JT Sopot) - 0 pkt. (56,02)
...
4. Marlena Rogosz / Lacionek Z (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (67,88)
5. Aleksandra Ryt / Erton Des Barriers (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (70,46)
9. Aleksandra Ryt / Kosina Progres (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (72,56)
12. Lena Gruca / Chacco-Boy (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (79,96)
Lena Gruca / Concord F (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.




Konkurs nr 14, kl. LL (90 cm) - dokładności

22. Nadia Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 5 pkt



Konkurs nr 15, kl. LL (90 cm) - dokładności

1-13. Aleksandra Ryt / Cornet Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
14-23. Nadia Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt
14-23. Aleksandra Ryt / Cornet Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt.




Konkurs nr 16, kl. L1 (105 cm) - dokładności

1-15. Roksana Gajdzik / Delva Faradenza RG (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt.
16-19. Zofia Iveljić / Don Karlos (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt.



Konkurs nr 17, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Ariana Budyta / Belcanto Z (LKS Dragon Nowielice) - 0 pkt. (50,35)
...
10. Lena Gruca / Concord F (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (52,95)
14. Zofia Iveljić / Don Karlos (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (59,11)
16. Oliwia Lentowicz / Baster (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (56,13)
17. Lena Gruca / Chacco-Boy (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 8 pkt. (56,80)
Roxana Gajdzik / Delva Faredenza RG (JKS Equi Verso Jastrzębie) - elim.



Konkurs nr 18, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Anna Badura / Della Rosa (KJ Profit Orzesze) - 0 pkt. (55,92)
...
4. Aleksandra Ryt / Erton Des Barriers (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (57,50)
5. Aleksandra Ryt / Kosina Progres (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (59,86)
8. Lena Gruca / Chacco-Boy (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 12 pkt. (62,12)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności