www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







WYGRANY KONKURS PAULINY BISKUP W MICHAŁOWICACH 09/02/2021


W dniach 5-7 lutego w Michałowicach odbyły się Halowe Regionalne oraz Ogólnpolskie ** Zawody Konne w skokach przez przeszkody. 
Nieźle w zawodach zaprezentowały się nasze amazonki, a najlepiej Paulina Biskup (JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój), która wygrała piątkowy konkurs regionalny klasy P (wysokość przeszkód do 110 cm) oraz zajęła drugie miejsce w sobotnim konkursie Średniej Rundy.


Wyniki:


Zawody Ogólnopolskie


Konkurs nr 1, kl. N (120 cm) - dwufazowy (Mała Runda)

1. Dominik Słodczyk / Utopia BS (SKJ Preria Wilkowice) - 0 + 0 pkt. (25,75)
2. Tomasz Plewa / Maestro Van'T Klavertje Vier (KJ Leśna Wola Głogów Młp) - 0 + 0 pkt. (29,07)
3. Andrzej Głoskowski / Montenea Z (KJ Agro-Handel Śrem) - 0 + 0 pkt. (29,23)
...
7. Paulina Biskup / Sisi Sza (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (31,12)
16. Łukasz Matla / Fiora Sunrise (KJK Romico Żywiec) - 0 + 0 pkt. (33,12)
19. Aleksandra Ryt / Kosina Progres (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (34,79)
39. Natalia Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 0 + 4 pkt. (34,77)
50. Dominika Szotek / Oskar Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 1 pkt. (53,45)



Konkurs nr 4, kl. N (120 cm) - zwykły (Mała Runda)

1. Emilia Szojda / Campino Burme (KJ Profit Orzesze) - 0 pkt. (52,51)
2. Andrzej Głoskowski / Montenea Z (KJ Agro-Handel Śrem) - 0 pkt (54,36)
3. Karolina Godoś / Cosa Che (KJ Royal Opole) - 0 pkt. (54,61)
...
5. Dominika Szotek / Oskar Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (57,92)
14. Aleksandra Ryt / Kosina Progres (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (63,85)
34. Paulina Biskup / Sisi Sza (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (57,95)
38. Natalia Janota / Quinda-Quando (LKJ przy SK Ochaby) - 4 pkt. (62,60)
39. Łukasz Matla / Fiora Sunrise (KJK Romico Żywiec) - 4 pkt. (62,85)



Konkurs nr 5, kil. C (130 cm) - zwykły (Średnia Runda)

1. Szymon Najdzionek / Fadina PP (KS Sentio Equiestrian Trątnowice) - 0 pkt. (60,10)
2. Paulina Biskup / Sisi Sza (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (61,59)
3. Krzysztof Złocki / Medal (RC Riding Center Sosnowice) - 0 pkt. (64,56)
...
8. Łukasz Matla / Fiora Sunrise (KJK Romico Żywiec) - 0 pkt. (69,04)
36. Dominika Szotek / Oskar Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 12 pkt. (89,15)



Konkurs nr 7, kl. N1 (125 cm) - dwufazowy (Finał Małej Rundy)

1. Mateusz Tyszko / Stigmatica (TKJ Garbówek) - 0 + 0 pkt. (23,25)
2. Otylia Barczyk / Melody (SKJ Profit Orzesze) - 0 + 0 pkt. (24,44)
3. Klara Kozioł / Voila (TKJ Garbówek) - 0 + 0 pkt. (24,75)
...
7. Dominika Szotek / Oskar Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (26,69)
18,. Paulina Biskup / Sisi Sza (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 4 pkt. (28,48)
31. Aleksandra Ryt / Kosina Progres (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (47,79)
32. Łukasz Matla / Fiora Sunrise (KJK Romico Żywiec) - 4 pkt. (48,34)




Zawody Regionalne


Konkurs nr 2, kl. Mini LL (80 cm) - z trafieniem w normę czasu (55 sek.)

1. Anna Woźniak / Damar (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (+ 0,19)
...
3. Aleksandra Ryt / Cornet Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (+ 0,27)
4. Nadia Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (- 0,38)
20. Wiktoria Skorupa / Bakkoma (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (+13,08)




Konkurs nr 3, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Oliwia Ostrowska / Ikona (St. Napoleońska Zagroda Napoleonów) - 0 pkt. (53,83)
...
30. Aleksandra Ryt / Bimber Boy (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (67,75)
44. Roksana Gajdzik / Delva Faradenza RG (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (65,23)
50. Nadia Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (70,99)
51. Anna Hernik / Gospella
 (SKJ Preria Wilkowice) - 4 pkt. (74,42)
61. Anna Hernik / Kon'Amie (SKJ Preria Wilkowice) - 30 pkt. (145,54)



Konkurs nr 4, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Paulina Biskup / Sisi Sza (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (52,34)
...
3. Dominika Szotek / Oskar Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (55,29)
20. Zofia Iveljić / Don Karlos (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (60,16)
25. Łukasz Matla / Fioria Sunrise 
(KJK Romico Żywiec) - 0 pkt. (61,92)
32. Aleksandra Ryt / Kosina Progres (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (63,24)
56. Roxana Gajdzik / Delva FAradenza RG (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (62,69)
Anna Hernik / Kon'Amie 
(SKJ Preria Wilkowice) - elim.



Konkurs nr 6, kl. Mini LL (80 cm) - z trafieniem w normę czasu (52 sek.)

1. Paulina Wielgórska-Zdebel / Diana (KJ Vena Rogoźnik) - 0 pkt. (+ 0,11)
...
9. Wiktoria Skorupa / Bakkoma (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (- 1,92)
11. Aleksandra Ryt / Cornet Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (- 3,20)
4. Nadia Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (- 0,38)




Konkurs nr 7, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Helena Pietrus / Kope (WLKS Krakus Swoszowice) - 0 pkt. (51,03)
...
13. Zofia Iveljić (LKJ przy SK Ochaby) - 0 pkt. (58,63)
15. Nadia Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (59,98)
32. Anna Hernik / Gospella (SKJ Preria Wilkowice) - 4 pkt. (49,69)
35. Wiktoria Skorupa / Bakkoma (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (57,55)
38. Aleksandra Ryt / Bimber Boy (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (62,92)
46. Aleksandra Ryt / Cornet Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 9 pkt. (89,87)
Anna Hernik / Kon'Amie (SKJ Preria Wilkowice) - elim.



Konkurs nr 8, kl. P (110 cm) - dwufazowy

1. Ewa Macieszak (KJ Infernal Team Golesze Duże) - 0 + 0 pkt. (23,22)
...
25. Aleksandra Ryt / Bimber Boy (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 + 0 pkt. (32,13)
49. Anna Hernik / Gospella (SKJ Preria Wilkowice) - 4 pkt. (46,03)
54. Roxana Gajdzik / Delva Faradenza RG (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (48,45)
63. Zofia Iveljić / Don Karlos (LKJ przy SK Ochaby) - 10 pkt. (62,39)
Anna Hernik / Kon'Amie (SKJ Preria Wilkowice) - elim.



Konkurs nr 11, kl. L (100 cm) - zwykły

1. Mikołaj Szurman / L'Amour (KJ Facimiech) - 0 pkt. (48,75)
...
4. Nadia Gajdzik / Gadia (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (52,19)
10. Wiktoria Skorupa / Bakkoma (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (55,44)
11. Aleksandra Ryt / Cornet Blue (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (56,59)
20. Anna Hernik / Kon'Amie (SKJ Preria Wilkowice) - 12 pkt. (97,17)



Konkurs nr 12, kl. P (110 cm) - zwykly

1. Barbara Pierz / Incredible (JKS Pogórze Glinik Zaborowski) - 0 pkt. (46,93)
...
21. Aleksandra Ryt / Bimber Boy (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 0 pkt. (59,27)
28. Anna Hernik / Kon'Amie (SKJ Preria Wilkowice) - 4 pkt. (49,55)
36. Roxana Gajdzik / Delva Faradenza RG (JKS Equi Verso Jastrzębie) - 4 pkt. (59,75)
63. Zofia Iveljić / Don Karlos (LKJ przy SK Ochaby) - elim.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności