www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







UDANE STARTY AMAZONEK Z MIĘDZYRZECZA W LESZNIE 22/02/2021


Niezły start zanotowały amazonki z KJK Solka Międzyrzecze Górne w Ogólnopolskich Halowych Zawodach Konnych Dzieci i Młodzieży oraz Zawodach Regionalnych w skokach przez przeszkody, które odbyły się w dniach 19-21 lutego w Lesznie.

W zawodach regionalnych jeden z konkursów wygrała Alicja Zgłobica, natomiast w zawodach ogólnopolskich na podium stanęła Martyna Obrocka.


Wyniki: 


Konkurs nr 4, kl. MiniLL (80 cm) - dwufazowy

1. Helena Gola / Merine (KJ Podkowa Gruszczyn) - 0 + 0 pkt. (19,51)
2. Zofia Niesiołowska / D-Kropka (niestowarzyszona) - 0 + 0 pkt. (20,10)
3. Martyna Obrocka / Pikard (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 + 0 pkt. (22,65)
...
5. Martyna Obrocka / Carline de Kerkalenou (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 + 0 pkt. (22,82)
Weronika Popiel / Orina (KJK Solka Międzyrzecze) - elim.



Konkurs nr 21, kl. MiniLL (80 cm) - na styl jeźdźca

1. Zofia Kamińska / Pasjonata Amigo (KJ Ranczo Kołata) - 2,0 pkt.
2-3. Wiktoria Cwalina / Szogun (KJ Podkowa Gruszczyn) - 2,5 pkt.
2-3. Nicole Pluskota / Sky Light Amigo (JUKS Abakus Kaczyna) - 2,5 pkt.
...
4-7. Martyna Obrocka / Pikard (KJK Solka Międzyrzecze) - 3,0 pkt.
8- 12. Martyna Obrocka / Carline De Kervalenou (KJK Solka Międzyrzecze) - 3,5 pkt.
13. Martyna Obrocka / Pikard (KJK Solka Międzyrzecze) - 4,0 pkt.
20. Martyna Obrocka / Carline de Karvalenou (KJK Solka Międzyrzecze) - 8,0 pkt.



Konkurs nr 29, kl. Mini LL (85 cm) - zwykły z rozgrywką (Finał grupy A-2)

1. Wiktoria Cwalina / Szogun (KJ Podkowa Gruszczyn) - 0 + 0 pkt. (27,85)
2. Helena Gola / Mernie (KJ Podkowa Gruszczyn) - 0 + 0 pkt. (28,43)
3. Wiktoria Płuciennik / Morepark Ad Alta (KJ Small Cherry Trzebnica) - 0 + 0 pkt. (31,53)
...
5. Martyna Oborcka / Carline de Kervalenou (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 + 0 pkt. (32,57)
13. Martyna Obrocka / Pikard (KJK Solka Międzyrzecze) - 22 pkt. (98,04)



Konkurs nr 36, kl. MiniLL (50 / 60 / 70 cm) - dokładności

4. Weronika Popiel / Orina (KJK Solka Międzyrzecze) - 4 pkt.




Zawody Regionalne


Konkurs nr 2, kl. L (100 cm) - dokładności

6-8. Katarzyna Furtak-Zawalska / Fado (JKS Solka Międzyrzecze) - 4 pkt.



Konkurs nr 4, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Martyna Zielińska / Renonea P (KS Pegaz Chwałowice) - 0 pkt. (67,26)
2. Katarzyna Zawalska-Furtak / Fado (KJK Solka Międzyrzecze) - 8 pkt. (60,92)
3. Alicja Zgłobica / Lucjano-W (KJK Solka Międzyrzecze) - 9 pkt. (88,98)



Konkurs nr 8, kl. L (100 cm) - dokładności

19-22. Alicja Zgłobica / Lucjano-W (KJK Solka Międzyrzecze) - 4 pkt. (61,34)



Konkurs nr 10, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Patrycja Ueherhan / Iton (WTK Hermanów) - 0 pkt. (52,20)
2. Paulina Maciejewska / Jangcy L (ZKS Zielona Góra) - 0 pkt. (57,38)
3. Karolina Ślązak / Tores-P (LZJ Drama Zbrosławice) - 0 pkt. (57,88)
...
5. Alicja Zgłobica / Lucjano-w (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (62,41)



Konkurs nr 13, kl. LL (90 cm) - dokładności

10-18. Aleksandra Urbaniec / L.S Canaletto (KJK Solka Międzyrzecze) - 4 pkt.



Konkurs nr 14, kl. L (100 cm) - dokładności

9-13. Aleksandra Urbaniec / L.S Canaletto (KJK Solka Międzyrzecze) - 4 pkt.



Konkurs nr 16, kl. P (110 cm) - zwykły

1. Alicja Zgłobica / Luciono-W (KJK Solka Międzyrzecze) - 0 pkt. (58,02)
2. Karolina Siwka / Jantarina (Kraju JT Czempiń) - 0 pkt. (60,57)
3. Amelia Kupczyk / Orieska (SKJ WJ Piaseccy Equestrian Tarczyn) - 0 pkt. (64,40)



Konkurs nr 17, kl. N (120 cm) - zwykły

1-2. Karolina Ślązak / Ganges (LZJ Drama Zbrosławice) - 0 pkt. (56,71)
1-2. Klaudia Danecka / Vermont 22 (LZJ Drama Zbrosławice) - 0 pkt. (56,71)
3. Aleksandra Śmietanka / Aqa Sherry-La (KJ Galop Kozienice) - 4 pkt. (56,20)
4. Alicja Zgłobica / Lucjano-W (KJK Solka Międzyrzecze) - 4 pkt. (59,77)







Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności