www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEDALOWE ŻNIWO JUDOKÓW 22/02/2021


W minioną sobotę w Bytomiu odbyły się Mistrzostwa Śląska Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików w Judo.
Tradycyjnie w imprezie świetnie spisali się nasi zawodnicy, zdobywając grad medali. Te z najcenniejszego kruszcu wywalczyli: Karina Grzywacz, Kinga Nowak, Jakub Gorus, Bartosz Moćkun (wszyscy KJ Koka Jastrzębie), Jan Kolondra, Szymon Staniek, Jan Słobodzian, Adam Skoczylas (wszyscy KS Akademia Sparta Skoczów), Artur Augun (KS Cieszyn), Kacper Góralczyk (SS Dąb Dębowiec) oraz Jakub Kurowski z Jasienicy, reprezentujący barwy PTS Janosik Bielsko-Biała.


Wyniki zawodników KS Akademia Sparta Skoczów

1 miejsce - Jan Kolondra (młodzicy - kategoria do 46 kg)
1 miejsce - Szymon Staniek (młodzicy - kategoria do 55 kg)
1 miejsce - Jan Słobodzian (młodzicy - kategoria do 60 kg)
1 miejsce - Adam Skoczylas (młodzicy - kategoria do 90 kg)

2 miejsce - Ewa Tęcza (juniorki młodsze - kategoria do 63 kg)
2 miejsce - Monika Sawczuk (juniorki młodsze - kategoria do 70 kg)
2 miejsce - Anna Muras (młodziczki - kategoria do 52 kg)
2 miejsce - Dawid Staniek (juniorzy młodsi - kategoria do 66 kg)
2 miejsce - Mateusz Hulboj (młodzicy - kategoria do 55 kg)

3 miejsce - Aleksander Kurdun (juniorzy młodsi - kategoria do 60 kg)
3 miejsce - Jędrzej Kurdun (młodzicy - kategoria do 42 kg)
3 miejsce - Konrad Ziemiński (młodzicy - kategoria do 50 kg)

5 miejsce - Kamil Baron (juniorzy młodsi - kategoria do 60 kg)
7 miejsce - Laura Krzywoń (młodziczki - kategoria do 48 kg)
7 miejsce - Jakub Kędzierski (juniorzy - kategoria do 60 kg)
eliminacje - Stanisław Tęcza (młodzicy - kategoria do 60 kg)



Wyniki zawodników KJ Koka Jastrzębie:

1 miejsce - Karina Grzywacz (juniorki - kategoria do 44 kg)
1 miejsce - Kinga Nowak (juniorki młodsze - kategoria do 48 kg)
1 miejsce - Jakub Gorus (juniorzy mlodsi - kategoria do 60 kg)
1 miejsce - Bartosz Moćkun (juniorzy młodsi - kategoria do 90 kg)

3 miejsce - Anna Kutyła (młodziczki - kategoria do 48 kg)
3 miejsce - Maciej Matyja (juniorzy - kategoria do 73 kg)
3 miejsce - Maksymilian Buczak (młodzicy - kategoria do 46 kg)

4. miejsce - Igor Wcisło
4 miejsce - Dominik Buczak
5 miejsce - Alicja Lada
5 miejsce - Damian Orszulik
7 miejsce - Yann Bujak
7 miejsce - Oliwiier Szefer



Wyniki zawodników KS Cieszyn

1 miejsce - Artur Augun (juniorzy młodsi - kategoria do 81 kg)

2 miejsce - Patryk Spyra (młodzicy - kategoria do 50 kg)

3 miejsce - Patrycja Walczuk (młodziczki - kategoria do 36 kg)

5 miejsce - Oliwie Kozłowski (juniorzy młodsi - kategoria do 66 kg)
9 miejsce - Alicja Zgliczyńska (młodziczki - kategoria do 48 kg)
9 miejsce - Najmila Brudny (młodziczki - kategoria do 52 kg)
9 miejsce - Mikołaj Kojs (młodzicy - kategoria do 55 kg)
9 miejsce - Maksymilian Łowczyński (juniorzy - kategoria do 66 kg)
eliminacje - Karolina Kojs (młodziczki - kategoria do 52 kg)
eliminacje - Adam Ogrodzki (młodziczki - kategoria do 46 kg)



Wyniki zawodników SS Dąb Dębowiec

1 miejsce - Kacper Góralczyk (młodzicy - kategoria pow. 90 kg)

3 miejsce - Maja Czyż (młodziczki - kategoria do 44 kg)

7 miejsce - Tymon Jasiulek (młodzicy - kategoria do 60 kg)
 


Wyniki zawodników UKS Centrum Wisła

2 miejsce - Jakub Baczyński (juniorzy mlodsi - kategoria do 90 kg)



Wyniki zawodników UKS Judo i i Jujitsu Łaziska

2 miejsce - Karolina Sitek (juniorki - kategoria pow. 70 kg)



Wyniki zawodników i wychowanków UKS Nakano Pogwizdów

3 miejsce - Filip Czupil (AZS Gliwice / juniorzy młodsi - kategoria do 73 kg)
3 miejsce - Patryk Węglorz (juniorzy młodsi - kategoria pow. 90 kg)


oraz 

1 miejsce - Jakub Kurowski z Jasienicy (PTS Janosik Bielsko-Biała / młodzicy - kategoria do 50 kg)
 





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności