www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







7. PÓŁMARATON WARSZAWSKI 26/03/2012


Ponad siedem tysięcy uczestników stanęło na starcie 7. Półmaratonu Warszawskiego, który odbył się wczoraj w stolicy naszego kraju.
W tym gronie nie zabrakło biegaczy z naszego regionu, wśród których najlepiej spisał się Paweł Łodej z Jasienicy.

Wyniki:


Klasyfikacja generalna

1 Arkadiusz Gardzielewski WKS Śląsk Wrocław 1:03.30
2 Yared Shegumo AZS AWF Warszawa 1:04.15
3 Mariusz Giżyński WKS Grunwald Poznań 1:04.19
4 Marcin Chabowski WKS Flota Gdynia 1:04.42
5 Artur Kern KS Unia Hrubieszów 1:04.50
6 Henadz Verkhavodkin Białoruś 1:05.52
.
267 Paweł Łodej Jasienica 1:26.50
315 Dagmara Dziuk KB MOSiR Jastrzębie 1:28.19
325 Eugeniusz Słobodzian Cieszyn 1:28.36
498 Paweł Ryś Jaworzynka 1:32.41
535 Paweł Bylica Goleszów 1:33.25
643 Tomasz Pustówka Dzięgielów 1:35.43
2146 Piotr Kawulok Grodziec Śląski 1:57.51
3142 Jan Górniak Cieszyn 2:09.20
3940 Henryk Moskała Hażlach 2:17.24
4324 Justyna Kuśka KW Jastrzębie Zdrój 2:21.16


Klasyfikacja generalna kobiet

1 Volha Mazurenok Białoruś 1:14.25
2 Aleksandra Jawor CKS Budowlani Częstochowa 1:14.36
3 Agnieszka Gortel TS AKS Chorzów 1:15.11
.
22 Dagmara Dziuk KB MOSiR Jastrzębie 1:28.19
348 Justyna Kuśka KW Jastrzębie Zdrój 2:21.16


Kategoria K-25 (18-25 lat)

1 Volha Mazurenok Białoruś 1:14.25
2 Izabela Trzaskalska AZS UMCS Lublin 1:16.18
3 Aleksandra Gierat Bydgoszcz 1:19.35
.
7 Dagmara Dziuk KB MOSiR Jastrzębie 1:28.19


Kategoria K-35 (31-35 lat)

1 Agnieszka Gortel TS AKS Chorzów 1:15.11
2 Ewa Kucharska MKS Iskra Pszczyna 1:16.39
3 Katarzyna Durak LUKS Żórawina 1:16.53
.
109 Justyna Kuśka KW Jastrzębie Zdrój 2:21.16


Kategoria M-35 (31-35 lat)

1 Mariusz Gizyński WKS Grunwald Poznań 1:04.19
2 Artur Kern Hrubieszów 1:04.50
3 Wojciech Gajewski UKS Olimpia Zabrze 1:11.51
.
53 Paweł Łodej Jasienica 1:26.50
105 Marek Bylica Goleszów 1:33.25
567 Jan Górniak Cieszyn 2:09.20


Kategoria M-40 (36-40 lat)

1 Mariusz Pawłowski KS Drwęca Nowe Miasto 1:14.17
2 Tomasz Kowalski Olsztyn 1:15.13
3 Krzysztof Siepioła Warszawa 1:15.35
.
68 Eugeniusz Słobodzian Cieszyn 1:28.36
94 Paweł Ryś Jaworzynka 1:32.41
140 Tomasz Pustówka Dzięgielów 1:35.43


Katregoria M-50 (46-50 lat)

1 Mirosław Gołębiewski Chemia Hurt Rybnik 1:18.04
2 Dariusz Król Wołomin 1:19.12
3 Janusz Woźniak Toruń 1:19.41
.
152 Piotr Kawulok Grodziec Śląski 1:57.51


Kategoria M-55 (51-55 lat)

1 Zbigniew Sadowski TKKF Promyk Ciechanów 1:22.34
2 Ryszard Łukaszewicz Warszawa 1:24.07
3 Jacek Głowacki Warszawa 1:24.23
.
135 Henryk Moskała Hażlach 2:17.24




Mistrzostwa Kobiet w Półmaratonie

1 Aleksandra Jawor CKS Budowlani Częstochowa 1:14.36
2 Agnieszka Gortel TS AKS Chorzów 1:15.11
3 Izabela Trzaskalska AZS UMCS Lublin 1:16.18
.
15 Dagmara Dziuk KB MOSiR Jastrzębie 1:28.19


Kobiety - Slużby mundurowe

1 Katarzyna Durak LUKS Żórawina 1:16.52
2 Aleksandra Saraceń Warszawa 1:35.29
3 Katarzyna Żurek WKB Meta Lubliniec 1:43.41
.
9 Justyna Kuśka KW Jastrzębie Zdrój 2:00.48


Mężczyźni - Służby mundurowe

1 Arkadiusz Gardzielewski WKS Śląsk Wrocław 1:03.29
2 Mariusz Giżyński WKS Grunwald Poznań 1:04.17
3 Marcin Chabowski WKS Flota Gdynia 1:04.41
.
40 Eugeniusz Słobodzian Cieszyn 1:28.02
48 Paweł Ryś Jaworzynka 1:29.19
52 Marek Bylica Goleszów 1:30.02
147 Piotr Kawulok Grodziec Śląski 1:57.51


Mistrzostwa Polski Służby Granicznej

1 Tomasz Kowalski Olsztyn 1:15.04
2 Andrzej Luśnia Gdańsk 1:17.13
3 Paweł Bogdał Międzygórze 1:18.27
.
12 Eugeniusz Słobodzian Cieszyn 1:28.02
14 Paweł Ryś Jaworzynka 1:29.19
16 Paweł Bylica Goleszów 1:30.02
28 Piotr Kawulok Grodziec Śląski 1:43.51


Bankowcy

1 Krzysztof Siepioła Warszawa 1:15.26
2 Kamil Antyszuk Warszawa 1:16.53
3 Piotr Łomiak Warszawa 1:18.13
.
28 Tomasz Pustówka Dzięgielów 1:31.59


Pracownicy oświaty

1 Wojciech Gajewski UKS Olimpia Zabrze 1:11.50
2 Łukasz Kalaszczyński TKKF Płock 1:14.00
3 Arkadiusz Piróg LKS Zantyr Sztum 1:15.24
.
19 Paweł Łodej Jasienica 1:26.21





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności