www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







IX MEMORIAŁ JANA LARYSZA 25/09/2012


W minioną sobotę na Stadionie Miejskim w Pszczynie odbył się IX Memoriał Jana Larysza.
W imprezie z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi młodzi lekkoatleci, którzy z powodzeniem zmagali się ze starszymi od siebie rywalami.
Ostatecznie na podium stanęli: Tomasz Warzecha (MKS Centrum Dzięgielów) - drugi w biegu na 100 metrów, Izabela Piechaczek (MUKS SZS Cieszyn) - trzecia w biegu na 300 metrów dziewcząt oraz Kamil Krakowczyk i Krzysztof Stencel (obaj KB MOSiR Jastrzębie), którzy zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce w biegu na 300 metrów chłopców.


Wyniki:


Bieg na 60 m dziewcząt (rocznik 1999 i młodsze)

1 Natalia Mach MKS Iskra Pszczyna 8,5
2 Alicja Słomka TL ROW Rybnik 8,6
3 Milena Lis MKS MOS Płomień Sosnowiec 8,7
. ... ... ...
11 Kinga Goik KB MOSiR Jastrzębie 10,4


Bieg na 100 m kobiet

1 Marlena Gielata AZS AWF Katowice 13,0
2 Elżbieta Głogowska LUKS Zabrzeg 13,1
3 Małgorzata Suchan MOSM Tychy 13,3
. ... ... ...
5 Justyna Guzik MUKS SZS Cieszyn 13,4


Bieg na 300 m kobiet

1 Klaudia Żurawska MKS Iskra Pszczyna 45,5
2 Karolina Korny MKS Iskra Pszczyna 47,4
3 Izabela Piechaczek MUKS SZS Cieszyn 48,5


Bieg na 600 m kobiet

1 Natalia Wiera LKS Pszczyna 1.43,0
2 Marlena Gielata AZS AWF Katowice 1.43,0
3 Katarzyna Gawlak LKS Pszczyna 1.43,0
4 Oliwia Dziki KB MOSiR Jastrzębie 1.49,4
. ... ... ...
7 Magdalena Gajowy KB MOSiR Jastrzębie 1.55,8
9 Justyna Żurek KB MOSiR Jastrzębie 2.14,3


Skok w dal kobiet

1 Małgorzata Suchan MOSM Tychy 5.42
2 Paulina Potyka TL ROW Rybnik 5.24
3 Paulina Lapczyk TL ROW Rybnik 5.10
. ... ... ...
5 Justyna Guzik MUKS SZS Cieszyn 4.66
8 Julia Zubek MKS Centrum Dzięgielów 4.17





Bieg na 60 m chłopców (rocznik 1999 i młodsi)

1 Jacek Majewski MKS Iskra Pszczyna 8,7
2 Aleksander Steczek MKS Żywiec 8,7
3 Jakub Kita MKS Iskra Pszczyna 9,2
. ... ... ...
5 Wojciech Brzuska KB MOSiR Jastrzębie 9,4
6 Łukasz Cirbanek KB MOSiR Jastrzębie 10,6


Bieg na 100 m mężczyzn

1 Marcin Londzin AZS AWF Katowice 11,5
2 Tomasz Warzecha MKS Centrum Dzięgielów 11,6
3 Natan Fiedeń LKS Pszczyna 11,8
4 Kamil Krakowczyk KB MOSiR Jastrzębie 12,8
. ... ... ...
6 Krzysztof Stencel KB MOSiR Jastrzębie 13,9


Bieg na 300 m mężczyzn

1 Kamil Jarmusiewicz MKS Iskra Pszczyna 39,5
2 Kamil Krakowczyk KB MOSiR Jastrzębie 41,1
3 Krzysztof Stencel KB MOSiR Jastrzębie 43,3


Bieg na 1000 m mężczyzn

1 Wojciech Czernek MOSM Tychy 2.40,1
2 Szymon Ostrowski LKS Pszczyna 2.42,7
3 Damian Kowalik MOSiR Mysłowice 2.50,1
4 Jan Zadworny KB MOSiR Jastrzębie 2.50,8




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności