www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA GMINY GODÓW 26/06/2013


W miniony piątek w Godowie odbyły się Gminne Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów.
Imprezę zorganizowała Gmina Godów, Gminna Rada Sportu oraz LKS Olza Godów.


Wyniki:


Dziewczęta - Szkoły Gimnazjalne


Bieg na 300 m
1. Sylwia Kurzydym (Skrzyszów)
2. Martyna Palowska (Gołkowice)

Bieg na 600 m
1. Klaudia Jordan (Gołkowice)
2. Justyna Kuś (Skrzyszów)

Sztafeta 4 x 100 m
1. Skrzyszów (Natalia Słotwińska, Magdalena Rduch), Martyna Potysz, Sabina Kurzydym)
2. Gołkowice (Kamila Prochasek, Aleksandra Jeleń, Justyna Brzoza, Paulina Sztumelska)

Skok w dal
1. Aleksandra Krentusz (Gołkowice)
2. Justyna Folwarczny (Skrzyszów)

Pchnięcie kulą
1. Barbara Kocjan (Skrzyszów)
2. Karolina Kranc (Gołkowice)




Chłopcy - Szkoły Gimnazjalne


Bieg na 300 m
1. Tomasz Adamczyk (Gołkowice)
2. Łukasz Wuwer (Skrzyszów)

Bieg na 1200 m
1. Mateusz Ryszka (Gołkowice)
2. Karol Szuła (Skrzyszów)

Skok w dal
1. Jakub Depa (Gołkowice)
2. Aleksander Drobny (Skrzyszów)

Pchnięcie kulą
1. Adrian Krawczyk (Gołkowice)
2. Szymon Wątroba (Skrzyszów)



Dziewczęta - Szkoły Podstawowe


Bieg na 60 m
1. Justyna Policht (Skrzyszów)
2. Zuzanna Telega (Gołkowice)
3. Justyna Rębelińska (Skrbeńsko)

Bieg na 300 m
1. Martyna Nitka (Godów)
2. Martyna Warło (Gołkowice)
3. Natalia Twardzik (Łaziska)

Bieg na 600 m
1. Wiktoria Jagieło (Godów)
2. Weronika Godyń (Skrzyszów)
3. Kinga Szydlik (Łaziska)

Skok w dal
1. Wiktoria Jagieło (Godów)
2. Sandra Paszek (Skrzyszów)
3. Justyna Rębelińska (Skrbeńsko)

Rzut piłeczką palantową
1. Julia Borowska (Godów)
2. Jiustyna Kurpińska (Gołkowice)
3. Paulina Sitek (Skrbeńsko)



Chłopcy - Szkoły Podstawowe


Bieg na 60 m
1. Maciej Zajusz (Łaziska)
2. Paweł Zając (Krostoszowice)
3. Michał Caniboł (Skrbeńsko)

Bieg na 300 m
1. Rafał Ruśniok (Skrzyszów)
2. Mateusz Nowacki (Gołkowice)
3. Patryk Surma (Krostoszowice)

Bieg na 1000 m
1. Kacper Karkoszka (Skrzyszów)
2. Tomasz Szołucha (Łaziska)
3. Sławomir Dorda (Gołkowice)

Skok w dal
1. Paweł Zając (Krostoszowice)
2. Mateusz Pękała (Łaziska)
3. Mateusz Pyrzyński (Godów)

Rzut piłeczką palantową
1. Kacper Karkoszka (Skrzyszów)
2. Rafał Branc (Skrbeńsko)
3. Karol Wieczorek (Gołkowice)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności