www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







III RZUT ŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW 26/06/2013


W minioną niedzielę w Bielsku-Białej odbył się III rzut lekkoatletycznej Śląskiej Ligi Młodzików.
Nieźle podczas tej imprezy spisali się nasi zawodnicy. Zwycięstwa odnieśli Dominika Świerkot (UKS Olimp Mazańcowice) w skoku o tyczce, Aleksandra Rańda (LKS Pogórze) w pchnięciu kulą, Jakub Gawłowski (UKS Olimp Mazańcowice) w skoku o tyczce oraz Szymon Gawlas (LKS Pogórze) w rzucie dyskiem.


Wyniki:


Bieg na 100 m młodziczek

1 Justyna Surowiecka LUKS Zabrzeg 12,60
2 Natalia Węglarz MKS SMS Victoria Racibórz 12,69
3 Natalia Zawronek TL Pogoń Ruda Śląska 12,90
. ... ... ...
30 Adrianna Kupczak MUKS SZS Cieszyn 14,79


Bieg na 300 m młodziczek

1 Paulina Kozioł LUKS Zabrzeg 42,93
2 Małgorzata Zamora MUKS SZS Cieszyn 43,66
3 Katarzyna Dziedzic LUKS Zabrzeg 43,91
. ... ... ...
17 Laura Nowak MUKS SZS Cieszyn 47,23
22 Justyna Zwias LKS Pogórze 48,19
35 Daria Wojtynek LKS Pogórze 53,28


Bieg na 600 m młodziczek

1 Oliwia Olszok MKS MOSM Bytom 1.36,18
2 Adrianna Czapla MKS MOS Płomień Sosnowiec 1.36,94
3 Teresa Hajda MKS MOSM Bytom 1.37,82
. ... ... ...
12 Agnieszka Greń LKS Pogórze 1.48,80
15 Wiktoria Mołdrzyk MUKS SZS Cieszyn 1.50,42
28 Weronika Pagieła LKS Pogórze 2.10,87


4 x 100 m młodziczek

1 TL Pogoń Ruda Śląska 0.51,23
2 LUKS Zabrzeg 0.51,94
3 MKS SMS Victoria Racibórz 0.52,33
. ... ...
9 MUKS SZS Cieszyn 0.55,21
16 LKS Pogórze 1.00,46

Skład MUKS SZS Cieszyn: Adrianna Kupczak, Małgorzata Zamora, Wiktoria Mołdrzyk, Laura Nowak
Skład LKS Pogórze: Magdalena Szczypka, Agnieszka Greń, Kinga Białożyt, Justyna Zwias


Skok w dal młodziczek

1 Marta Myszor TL Pogoń Ruda Śląska 5.06
2 Natalia Mach MKS Iskra Pszczyna 4.89
3 Katarzyna Borys GKS Piast Gliwice 4.71
. ... ... ...
12 Anna Rybińska UKS Olimp Mazańcowice 3.43


Skok o tyczce młodziczek

1 Dominka Świerkot UKS Olimp Mazańcowice 3.21
2 Karolina Górna UKS Olimp Mazańcowice 2.31
3 Patrycja Piela UKS Olimp Mazańcowice 2.21
4 Klaudia Dziendziel UKS Olimp Mazańcowice 2.11
5 Magdalena Mroczko UKS Olimp Mazańcowice 2.01
6 Natalia Kuglarz UKS Olimp Mazańcowice 2.01
7 Aleksandra Mroczko UKS Olimp Mazańcowice 1.91
8 Natalia Dziemińska UKS Olimp Mazańcowice 1.91


Rzut dyskiem młodziczek (0,75 kg)

1. Joanna Markowska GKS Piast Gliwice 33.88
2 Anna Sidoruk LKS Pogórze 27.88


Pchnięcie kulą młodziczek (3 kg)

1 Aleksandra Rańda LKS Pogórze 11.92
2 Paulina Smentek MOSiR Mysłowice 9.41
3 Sonia Maksymowicz MKS SMS Victoria Racibórz 9.25




Bieg na 600 m młodzików

1 Rafał Młynek MKS MOSM Bytom 1.32,77
2 Mateusz Michalak CKS Budowlani Częstochowa 1.34,99
3 Daniel Hojka MKS MOSM Bytom 1.35,66
. ... ... ...
19 Przemysław Lis UKS Olimp Mazańcowice 1.54,18


Bieg na 1000 m młodzików

1 Damian Fica MKS SMS Victoria Racibórz 2.47,92
2 Szymon Krywult KS Sprint Bielsko-Biała 2.50,35
3 Mario Waleczko MOSiR Mysłowice 2.52,82
. ... ... ...
12 Bartłomiej Kocurek LKS Pogórze 3.09,68


Skok w dal młodzików

1 Artur Kasza MKS MOS Płomień Sosnowiec 6.10
2 Krzysztof Kamiński TL Pogoń Ruda Śląska 5.55
3 Bartosz Świerczyna MKS MOS Płomień Sosnowiec 5.48
. ... ... ...
10 Kamil Religa UKS Olimp Mazańcowice 3.17


Skok o tyczce młodzików

1 Jakub Gawłowski UKS Olimp Mazańcowice 2.51
2 Arkadiusz Cegielski UKS Olimp Mazańcowice 2.31
3 Mateusz Wróbel UKS Olimp Mazańcowice 2.31
4 Piotr Kania UKS Olimp Mazańcowice 2.11
5 Damian Folek UKS Olimp Mazańcowice 2.01


Rzut dyskiem młodzików (1 kg)

1 Szymon Gawlas LKS Pogórze 34.06


Pchnięcie kulą młodzików (5 kg)

1 Szymon Mazur MKS MOS Płomień Sosnowiec 13.91
2 Paweł Kura MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 10.93
3 Adam Kostka TL Pogoń Ruda Śląska 9.08
. ... ... ...
7 Patryk Mrowiec UKS Olimp Mazańcowice 7.26



Wyniki naszych zawodników startujących poza klasyfikacją Ligi Młodzików


100 m Magdalena Gajowy KB MOSiR Jastrzębie 12,60
100 m Kinga Goik KB MOSiR Jastrzębie 15,94
200 m Paulina Widzyk MUKS SZS Cieszyn 29,31
300 m Magdalena Gajowy KB MOSiR Jastrzębie 47,53
300 m Marta Janecka KB MOSiR Jastrzębie 48,48
600 m Faustyna Króliczek KB MOSiR Jastrzębie 2.00,93
1000 m Karolina Zoremba KB MOSiR Jastrzębie 3.23,20
tyczka Natalia Krupińska UKS Olimp Mazańcowice 3.61
tyczka Barbara Wizner UKS Olimp Mazańcowice 3.31
tyczka Agata Puchałka UKS Olimp Mazańcowice 2.91
tyczka Aleksandra Religa UKS Olimp Mazańcowice 2.71
. ... ... ...
100 m Sebastian Urbanek KB MOSiR Jastrzębie 11,41
300 m Łukasz Urbanek KB MOSiR Jastrzębie 54,26
400 m Sebastian Urbanek KB MOSiR Jastrzębie 51,46
400 m Kamil Krakowczyk KB MOSiR Jastrzębie 53,90
1000 m Jan Zadworny KB MOSiR Jastrzębie 2.49,30
tyczka Kamil Kupka UKS Olimp Mazańcowice 3.81




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności