www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MITYNG LEKKOATLETYCZNY 'WITAJ SZKOŁO' 31/08/2013


W ostatni czwartek sierpnia w Sosnowcu odbył sie Mityng Lekkoatletyczny 'Witaj Szkoło'.
Z grupki naszych zawodników najlepiej zaprezentował się Przemysław Strządała (LKS Pogórze), który triumfował w biegu na 600 metrów.


Wyniki:


Bieg na 100 m kobiet

1 Karolina Młodawska 1996 KKL Kielce 12,97
2 Natalia Zawronek 1999 TL Pogoń Ruda Śląska 13,17
3 Anna Szymkowicz 1998 MULKS Juvenia Głuchołazy 13,18
. ... ... ... ...
49 Magdalena Gajowy 1998 KB MOSiR Jastrzębie 15,03


Bieg na 300 m kobiet

1 Weronika Chojka 1997 LKS Omega Kleszczów 40,07
2 Martyna Puschhaus 1993 MKS MOS Płomień Sosnowiec 41,16
3 Anna Szymkowicz 1998 MULKS Juvenia Głuchołazy 42,64
. ... ... ... ...
28 Wiktoria Mołdrzyk 1999 MUKS SZS Cieszyn 46,54
32 Paulina Widzyk 1997 MUKS SZS Cieszyn 46,62
49 Marta Janecka 1999 KB MOSiR Jastrzębie 48,78


Bieg na 600 m kobiet

1 Magdalena Krawczyk 1992 GKS Piast Gliwice 1.37,91
2 Sylwia Indeka 1997 LKS Pszczyna 1.38,37
3 Karolina Korny 1997 MKS Iskra Pszczyna 1.38,70
. ... ... ... ...
15 Zofia Kołodziejczyk 1995 LKS Pogórze 1.46,41


Bieg na 1000 m kobiet

1 Oliwia Olszok 1998 MKS MOSM Bytom 2.58,46
2 Sabina Jarząbek 1993 KKL Kielce 3.01,20
3 Angelika Celer 1997 MMKS Kędzierzyn-Koźle 3.04,73
. ... ... ... ...
11 Izabela Piechaczek 1997 MUKS SZS Cieszyn 3.18,31
15 Barbara Wojtyła 1995 LKS Pogórze 3.21,89
17 Karolina Zoremba 1995 KB MOSiR Jastrzębie 3.24,18



Bieg na 100 m mężczyzn

1 Andrzej Topa 1990 AZS AWF Katowice 11,22
2 Karol Kwiatkowski 1996 MKS MOSM Bytom 11,37
3 Piotr Mitka 1994 KS Sprint Bielsko-Biała 11,38
. ... ... ... ...
35 Łukasz Urbanek 2003 KB MOSiR Jastrzębie 15,68


Bieg na 300 m mężczyzn

1 Marek Kos 1989 UKS Czwórka Żory 34,69
2 Krzysztof Harędza 1993 AZS AWF Kraków 35,52
3 Bartłomiej Myszor 1996 TL Pogoń Ruda Śląska 35,57
. ... ... ... ...
13 Sebastian Urbanek 1997 KB MOSiR Jastrzębie 37,34
24 Kamil Krakowczyk 1996 KB MOSiR Jastrzębie 38,59


Bieg na 600 m mężczyzn

1 Przemysław Strządała 1995 LKS Pogórze 1.23,16
2 Dariusz Bezwierchny 1987 KS Cracovia 1906 Kraków 1.23,58
3 Michał Górkiewicz 1993 LKS Kłos Olkusz 1.25,04
. ... ... ... ...
5 Marcin Szafarczyk 1990 LKS Pogórze 1.25,93


Bieg na 2000 m mężczyzn

1 Rafał Biolik 1996 GTS Bojszowy 5.47,25
2 Mateusz Włostowski 1995 MKS MOSM Bytom 5.48,90
3 Rafał Młynek 1998 MKS MOSM Bytom 6.03,89
. ... ... ... ...
7 Jan Zadworny 1995 KB MOSiR Jastrzębie 6.11,55




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności