www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DWA ZWYCIĘSTWA LEKKOATLETÓW W CHORZOWIE 09/09/2013


Dwa zwycięstwa odnieśli lekkoatleci LKS Pogórze w Memoriale im. Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka, który odbył się w minioną sobotę w Chorzowie.
W pchnięciu kulą młodziczek triumfowała Aleksandra Rańda, natomiast w rzucie dyskiem najlepsza okazała się Anna Sidoruk.

Ponadto na podium stanęli: Daria Ciemała - druga w rzucie młotem, Sylwia Adamik i Barbara Wojtyła - druga i trzecia w biegu na 1500 metrów, Bartosz Kołodziejczyk - trzeci w rzucie młotem oraz Radosław Sobczyk (ISSiR Start Wisła) - trzeci w rzucie dyskiem młodzików.



Wyniki:


Bieg na 800 m kobiet

1 Sylwia Indeka 1997 LKS Pszczyna 2.19,33
2 Katarzyna Rosikoń 1995 MOSiR Mysłowice 2.25,61
3 Petra Muzikantová 1995 AK PSK Zlín 2.27,91
4 Zofia Kołodziejczyk 1995 LKS Pogórze 2.31,50


Bieg na 1500 m kobiet

1 Alicja Szczurek 1994 UKS Olimpia Zabrze 5.05,57
2 Sylwia Adamik 1994 LKS Pogórze 5.14,65
3 Barbara Wojtyła 1995 LKS Pogórze 5.34,71
4 Izabela Wysłuch 1997 LKS Pogórze 5.41,57


Rzut młotem kobiet (3 kg)

1 Adrianna Kuźnicka 1997 MKS MOS Płomień Sosnowiec 48.80
2 Daria Ciemała 1996 LKS Pogórze 36.79
3 Magdaléna Jurčíková 1996 AK PSK Zlín 36.65




Bieg na 100 m młodziczek (rocznik 1998 i młodsze)

1 Justyna Surowiecka 1998 LUKS Zabrzeg 12,95
2 Natalia Węglarz 1998 MKS SMS Victoria Racibórz 13,05
3 Natalia Zawronek 1999 TL Pogoń Ruda Śląska 13,13
. ... ... ... ...
21 Magdalena Rodenko 2001 LKS Pogórze 14,32


Bieg na 300 m młodziczek (rocznik 1998 i młodsze)

1 Magdalena Stępień 2000 TL Pogoń Ruda Śląska 42,89
2 Paulina Kozioł 1998 LUKS Zabrzeg 43,23
3 Honorata Kokot 1999 LKS Pszczyna 43,43
. ... ... ... ...
14 Magdalena Wrzeszcz 2000 LKS Pogórze 46,46
18 Justyna Zwias 1999 LKS Pogórze 47,87


Bieg na 600 m młodziczek (rocznik 1998 i młodsze)

1 Oliwia Olszok 1998 MKS MOSM Bytom 1.36,52
2 Teresa Hajda 1998 MKS MOSM Bytom 1.37,26
3 Anna Szyjka 1998 MKS SMS Victoria Racibórz 1.37,62
. ... ... ... ...
6 Agnieszka Greń 1998 LKS Pogórze 1.46,08
15 Marcelina Wojtyła 2000 LKS Pogórze 1.50,53
25 Daria Wojtynek 1998 LKS Pogórze 1.58,05


Pchnięcie kulą młodziczek - 3 kg (rocznik 1998 i młodsze)

1 Aleksandra Rańda 1998 LKS Pogórze 11.71
2 Aneta Fridrichová 1999 AK PSK Zlín 10.75
3 Joanna Markowska 1999 GKS Piast Gliwice 10.02


Rzut dyskiem młodziczek - 0,75 kg (rocznik 1998 i młodsze)

1 Anna Sidoruk 1999 LKS Pogórze 34.55
2 Joanna Markowska 1999 GKS Piast Gliwice 31.21
3 Aneta Fridrichová 1999 AK PSK Zlín 29.42


Skok wzwyż młodziczek (rocznik 1997 i młodsze)

1 Katarzyna Borys 1999 GKS Piast Gliwice 1.55
2 Marie Heimová 1999 AK PSK Zlín 1.50
3 Nicola Gorzawska 1999 GKS Piast Gliwice 1.45
. ... ... ... ...
7 Paulina Lederer 1997 MKS Ustroń 1.15
8 Oliwia Kędzierska 1999 MKS Ustroń 1.15
- Sylwia Kędzierska 1999 MKS Ustroń bez wys.





Bieg na 800 m mężczyzn

1 Łukasz Gurtkiewicz 1993 MKS MOS Płomień Sosnowiec 1.52,84
2 Mateusz Stefaniec 1991 KS Agros Zamość 1.53,68
3 Adam Karnicki 1995 MKS MOS Płomień Sosnowiec 1.54,78
. ... ... ... ...
8 Przemysław Strządała 1995 LKS Pogórze 1.58,11
10 Marcin Szafarczyk 1990 LKS Pogórze 2.00,21


Rzut młotem mężczyzn (6 kg)

1 Łukasz Gołębiowski 1996 TL Pogoń Ruda Śląska 41.27
2 Wojciech Jeszka 1994 MKS MOS Płomień Sosnowiec 41.10
3 Bartosz Kołodziejczyk 1994 LKS Pogórze 32.26




Bieg na 100 m młodzików (rocznik 1998 i młodsi)

1 Natan Fiedeń 1998 LKS Pszczyna 11,54
2 Jakub Poczęty 1998 MKS MOS Płomień Sosnowiec 11,70
3 Mateusz Szydło 1998 GKS Piast Gliwice 11,82
. ... ... ... ...
7 Radosław Sobczyk 1998 ISSiR Start Wisła 12,10


Bieg na 300 m młodzików (rocznik 1998 i młodsi)

1 Mateusz Szymański 1998 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 37,80
2 Przemysław Kozłowski 1998 TL Pogoń Ruda Śląska 38,16
3 Artur Błażkowski 1999 MKS MOS Katowice 38,73
. ... ... ... ...
15 Wojciech Wysłuch 2000 LKS Pogórze 43,68


Bieg na 600 m młodzików (rocznik 1998 i młodsi)

1 Václav Staněk 1998 AK PSK Zlín 1.25,20
2 Kamil Kubicki 1998 TL Pogoń Ruda Śląska 1.28,52
3 Mario Waleczko 1999 MOSiR Mysłowice 1.32,94
. ... ... ... ...
18 Wojciech Wojtyła 2001 LKS Pogórze 1.50,36


Bieg na 1000 m młodzików (rocznik 1998 i młodsi)

1 Damian Fica 1998 MKS SMS Victoria Racibórz 2.47,67
2 Bartosz Kmiecik 1998 CKS Budowlani Częstochowa 2.52,09
3 Kamil Dimitruk 1998 UKS Olimpia Zabrze 2.58,47
. ... ... ... ...
7 Bartłomiej Kocurek 1998 LKS Pogórze 3.05.03
8 Radosław Sobczyk 1998 ISSiR Start Wisła 3.05,13


Rzut dyskiem młodzików - 1 kg (rocznik 1998 i młodsze)

1 Petr Pleva 1998 AK PSK Zlín 52.69
2 Szymon Mazur 1998 MKS MOS Płomień Sosnowiec 48.10
3 Radosław Sobczyk 1998 ISSiR Start Wisła 39.17
4 Szymon Gawlas 1998 LKS Pogórze 31.81




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności