www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LEKKOATLECI NA PODIUM W KRAKOWIE 12/06/2018


W minioną niedzielę w Krakowie odbył się lekkoatletyczny mecz juniorów młodszych 'Podkarpackie - Śląskie - Świętokrzyskie - Małopolskie'.
W zawodach wzięli udział także nasi zawodnicy, z grona których najlepiej zaprezentowali się Zuzanna Legierska (MUKS SZS Cieszyn) - druga biegu na 400 metrów i Kamil Swalski (KB MOSiR Jastrzębie) - drugi w biegu na 800 metrów.


Wyniki:


Bieg na 200 juniorek młodszych (U-18)
 
1 Emilia Dąbek 2001 KKS Victoria Stalowa Wola 24,99
2 Martyna Ziebura 2001 UKS Czwórka Żory 25,10
3 Alicja Struzik 2001 LKS Stal Mielec 25,20
. ... ... .... ...
6 Antonia Michalak 2001 KB MOSiR Jastrzębie 25,99


Bieg na 400 m kobiet
 
1 Sylwia Ciupek 2000 MKS MOS Katowice 0.58,74
2 Patrycja Pruś 1999 KS Cracovia 1906 Kraków 1.00,56
3 Ilona Kazek 1989 KS Cracovia 1986 Kraków 1.01,70
4 Justyna Zwias 1999 MUKS SZS Cieszyn 1.02,67


Bieg na 400 m juniorek młodszych (U-18)
 
1 Emilia Czapka 2001 CWKS Resovia Rzeszów 58,18
2 Zuzanna Legierska 2001 MUKS SZS Cieszyn 58,55
3 Anna Kapustka 2002 TS Wieliczanka Wieliczka 58,88


Bieg na 1500 m dziewcząt
 
1 Katarzyna Gała 2000 TS AKS Chorzów 4.39,82
2 Karolina Porębska 2002 MKS MOS Płomień Sosnowiec 4.40,56
3 Karolina Frączek 2001 UKS Budowlani Nowy Sącz 4.40,81
. ... ... .... ...
10 Julia Chromik 2002 LKS Pogórze 5.06,30



Bieg na 100 m mężczyzn
 
1 Albert Komański 2000 KS Komunalni Sanok 11,07
2 Artur Błażkowski 1999 MKS MOS Katowice 11,24
3 Wojciech Wysłuch 2000 MKS SMS Victoria Racibórz 11,29


Bieg na 100 m juniorów młodszych (U-18)
 
1 Kacper Korus 2001 MKS MOSM Bytom 10,93
2 Filip Chrosta 2002 BKL Bełchatów 11,08
3 Oliwier Wdowiak 2002 CWKS Resovia Rzeszów 11,13
. ... ... ... ...
5 Kamil Wilczyński 2002 LKS Pogórze 11,20
17 Paweł Błaś 2001 MUKS SZS Cieszyn 11,85


Bieg na 400 m mężczyzn
 
1 Karol Sokół 2000 CWKS Resovia Rzeszów 50,82
2 Patryk Walczak 1998 MOSM Tychy 51,24
3 Konrad Wójcik 2000 KKL Kielce 52,70
4 Mikołaj Legierski 1999 MUKS SZS Cieszyn 52,96


Bieg na 800 juniorów młodszych (U-18)
 
1 Bartłomiej Różański 2002 GKS Piast Gliwice 1.59,89
2 Kamil Swalski 2001 KB MOSiR Jastrzębie 2.00,00
3 Kacper Jaworski 2003 LKS Stal Mielec 2.01,90





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności