www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LEKKOATLETYCZNE MPJ 26/06/2018


Pięciu naszych lekkoatletów wzięło udział w 72. Mistrzostwach Polski Juniorów (U-20) w lekkiej atletyce, które odbyły się w dniach 23-25 czerwca we Włocławku.
Z nich najlepiej zaprezentowała się Dominika Świerkot (UKS Olimp Mazańcowice), zajmując czwarte miejsce w konkursie skoku o tyczce dziewcząt.


Wyniki:


Bieg na 800 m kobiet - Finał

1 Milena Korbut AZS AWF Katowice 2.11,01
2 Marharyta Kachanava KS AZS AWF Kraków 2.11,10
3 Aleksandra Płocińska SRS Kondycja Piaseczno 2.13,20
4 Karolina Skibińska MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2.15,03
5 Agata Kotłowska GKS Żukowo 2.15,28
6 Julia Kudlińska KS AZS AWF Kraków 2.15,99


Bieg na 800 m kobiet - eliminacje

1 Marharyta Kachanava KS AZS AWF Kraków 2.12,95
2 Milena Korbut AZS AWF Katowice 2.14,10
3 Karolina Skibińska MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2.14,40
. ... ... ...
15 Wiktoria Mołdrzyk MUKS SZS Cieszyn 2.20,92



Skok o tyczce kobiet

1 Maja Szymanek AZS AWF Warszawa 3.80
2 Milena Lipińska OŚoT Gdańsk 3.75
3 Julia Oberda OKS Skra Warszawa 3.50
4 Dominika Świerkot UKS Olimp Mazańcowice 3.40
5 Julia Nautz AZS AWFiS Gdańsk 3.40
6 Paulina Maciejewska CWZS Zawisza Bydgoszcz 3.30


Wyniki prób Dominiki Świerkot
3.20 (1) - 3.30 (1) - 3.40 (2) - 3.50 (xxx)



Skok o tyczce mężczyzn

1 Sebastian Chmara CWZS Zawisza Bydgoszcz 4.60
2 Tomasz Bialic MKS Piast Lwówek Śląski 4.50
3 Aleksy Boroń UKS La Basket Warszawa 4.50
4 Adrian Mikołajczyk MKLA Łęczyca 4.50
5 Kacper Aukszten OKS Skra Warszawa 4.50
6 Aleksander Tomczak OSOT Szczecin 4.20
. ... ... ...
8 Arkadiusz Ciesielski UKS Olimp Mazańcowice 4.00
- Jakub Gawłowski UKS Olimp Mazańcowice b.w.


Wyniki prób Arkadiusza Ciesielskiego
3.80 (1) - 4.00 (xxx)

Wyiki prób Jakuba Gawłowskiego
4.20 (xxx)



Pchnięcie kulą mężczyzn (6 kg) - Finał

1 Kornel Warszawski LKS Orkan Ostrzeszów 17.73
2 Damian Niedźwiecki OKLA Ostrołęka 16.98
3 Krystian Mikulski WLKS Nowe Iganie 16.73
4 Michał Kwiecień MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 16.73
5 Konrad Noga LUKS Namysłów 16.26
6 Bartłomiej Uchman CWKS Resovia Rzeszów 16.10


Pchnięcie kulą mężczyzn (6 kg) - eliminacje

1 Kornel Warszawski LKS Orkan Ostrzeszów 16.56
2 Michal Skopiński ZLKL Zielona Góra 16.51
3 Krystian Mikulski WLKS Nowe Iganie 16.08
. ... ... ...
16 Michał Czyż UKS Wisła 13.90

Wyniki prób Michała Czyża
13.90 - x - 13.73




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności