www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LEKKOATLECI RYWALIZOWALI W BIELSKU-BIAŁEJ 21/06/2020


Wczoraj w Bielsku-Białej odbył się Mityng Śląskiego Związku Lekkiej Atletyki.
W zawodach wzięło udział kilkunastu naszych zawodników, z których na podium stanął Maciej Lachowski z Łazów - drugi w biegu na 1000 metrów.


Wyniki:


Bieg na 300 m kobiet

1 Martyna Ziebura 2001 UKS Czwórka Żory 41,03
2 Zofia Tkocz 2003 TL Pogoń Ruda Śląska 41,76
3 Weronika Rodak 2004 MKS MOS Płomień Sosnowiec 43,15
. ... ... ... ...
12 Dominika Banko 2005 UKS Diament Godów 46,81
14 Małgorzata Greniuch 2006 MUKS SZS Cieszyn 47,28
16 Klaudia Gruszczyk 2006 LKS Pogórze 51,69
17 Marta Zdejszy 2006 MUKS SZS Cieszyn 52,39


Bieg na 600 m kobiet

1 Julia Korzuch 1995 AZS AWF Katowice 1.31,53
2 Karolina Skibińska 2000 AZS AWF Katowice 1.32,91
3 Karolina Porębska 2002 MKS MOS Płomień Sosnowiec 1.37,44
. ... ... ... ...
5 Samanta Górniak 2002 MUKS SZS Cieszyn 1.41,17
9 Anna Soska 2005 LKS Pogórze 1.49,19
14 Aleksandra Bednarz 2005 LKS Pogórze 1.58,29


Bieg na 1000 m kobiet

1 Magdalena Krawczyk 1992 GKS Piast Gliwice 2.48,86
2 Milena Puyka 2000 MKS MOS Płomień Sosnowiec 2.58,81
3 Rozalina Malina 2004 MKS MOS Płomień Sosnowiec 3.03.29
. ... ... ... ...
5 Julia Chromik 2002 LKS Pogórze 3.10,95
9 Weronika Masarska 2002 MUKS SZS Cieszyn 3.25,04
10 Karolina Tyman 2006 UKS Diament Godów 3.25,43
15 Marlena Czyż 2006 UKS Diament Godów 3.40,02



Bieg na 100 m mężczyzn

1 Borys Minorczyk 2003 MKS Czechowice-Dziedzice 11,58
2 Tomasz Wiącek 2004 KS Sprint Bielsko-Biała 11,66
3 Seweryn Hajduk 2004 MKS MOS Płomień Sosnowiec 11,67
. ... ... ... ...
5 Jakub Libura 2006 LKS Pogórze 11,92
6 Sebastian Libura 2006 LKS Pogórze 11,97


Bieg na 300 m mężczyzn

1 Michał Wróbel 2002 UKS Czwórka Żory 34,82
2 Szymon Zając 2002 UKS Trójka Mikołów 35,96
3 Szymon Drabik 2002 UKS Czwórka Żory 37,93
. ... ... ... ...
6 Mikołaj Legierski 1999 MUKS SZS Cieszyn 38,34


Bieg na 1000 m mężczyzn

1 Oliwier Mutwil 1999 CKS Budowlani Częstochowa 2.29,89
2 Maciej Lachowski 2005 KS Sprint Bielsko-Biała 2.43,73
3 Michał Łukasik 2002 UKS Olimpia Zabrze 2.49,86
4 Mateusz Mola 2000 MUKS SZS Cieszyn 2.49,98





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności