www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II MITYNG ŚZLA W BIELSKU-BIAŁEJ 28/06/2020


Wczoraj w Bielsku-Białej odbył się II Mityng Śląskiego Związku Lekkiej Atletyki.
W gronie zwycięzców zawodów znaleźli się nasi 'tyczkarze': Kinga Górny (MKS Ustroń) oraz Adrian Kupczak (UKS Olimp Mazańcowice).


Wyniki:


Bieg na 100 m kobiet

1 Zuzanna Wyppich 2003 UKS Czwórka Żory 12,39
2 Martyna Ziebura 2001 UKS Czwórka Żory 12,39
3 Adrianna Olechno 2003 MCKiS Jaworzno 12,78
. ... ... ... ...
30 Hanna Wałga 2003 MUKS SZS Cieszyn 14,20


Bieg na 200 m kobiet

1 Julia Korzuch 1995 AZS AWF Katowice 24,80
2 Zofia Tkocz 2003 TL Pogoń Ruda Śląska 25,86
3 Weronika Rodak 2004 MKS MOS Płomień Sosnowiec 26,96
. ... ... ... ...
11 Hanna Wałga 2003 MUKS SZS Cieszyn 28,89


Bieg na 400 m kobiet

1 Karolina Skibińska 2000 AZS AWF Katowice 0.57,93
2 Teresa Hajda 1998 AZS AWF Katowice 0.58,62
3 Karolina Porębska 2002 MKS MOS Płomień Sosnowiec 0.58,63
4 Justyna Zwias 1999 AZS AWF Katowice 1.01,02
. ... ... ... ...
7 Samanta Górniak 2002 MUKS SZS Cieszyn 1.02,76
10 Dominika Banko 2005 UKS Diament Godów 1.05,89
20 Aleksandra Bednarz 2005 LKS Pogórze 1.10,03


Bieg na 800 m kobiet

1 Paulina Gaj 1993 MCKiS Jaworzno 2.19,29
2 Oliwia Lubińska 2004 SLiS Just Team Jaworzno 2.20,65
3 Anna Szoska 2005 LKS Pogórze 2.38,66
. ... ... ... ...
5 Karolina Tyman 2006 UKS Diament Godów 2.40,00
7 Marlena Czyż 2006 UKS Diament Godów 2.46,89


Bieg na 3000 m kobiet

1 Agnieszka Lubowska 2002 KS Sprint Bielsko-Biała 10.41,10
2 Julia Chromik 2002 LKS Pogórze 10.55,68
3 Karolina Kozik 2003 MOSM Tychy 11.36,27
4 Weronika Masarska 2002 MUKS SZS Cieszyn 12.25,04


Skok o tyczce kobiet

1 Kinga Górny 2002 MKS Ustroń 3.40
2 Martyna Balcar 2004 MKS Ustroń 3.20
3 Maja Chamot 2003 MKS Ustroń 3.20
4 Zuzanna Macura 2004 MKS Ustroń 2.90
5 Agnieszka Kapka 2006 UKS Olimp Mazańcowice 2.40



Bieg na 100 m mężczyzn

1 Krzysztof Studnicki 1992 WKS Wawel Kraków 10,5
2 Rafał Pająk 1999 MKS Czechowice-Dziedzice 10,5
3 Jacek Majewski 2000 AZS AWF Katowice 10,6
. ... ... ... ...
24 Jakub Libura 2006 LKS Pogórze 11,86
25 Sebastian Libura 2006 LKS Pogórze 11,88


Bieg na 800 m mężczyzn

1 Kamil Herzyk 2004 SLiS Just Team Bielsko-Biała 2.00,94
2 Artur Bizoń 2004 MOSM Tychy 2.14,60
3 Marcin Malarz 2003 SLiS Just Team Bielsko-Biała 2.16,20
. ... ... ... ...
8 Szymon Sikora 2006 LKS Pogórze 2.28,02


Bieg na 1500 m mężczyzn

1 Tomasz Fijak 2004 MKS Żywiec 4.22,03
2 Michał Łukasik 2002 UKS Olimpia Zabrze 4.27,37
3 Adam Hadasz 2004 UKS Olimpia Zabrze 4.31,05
4 Mateusz Mola 2000 MUKS SZS Cieszyn 4.35,15


Skok o tyczce mężczyzn

1 Adrian Kupczak 2002 UKS Olimp Mazańcowice 4.70
2 Dawid Bucki 2003 UKS Olimp Mazańcowice 3.60
3 Michał Kunc 2005 MKS Ustroń 3.50





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności