www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







NIEZŁE STARTY LEKKOATLETÓW W BIELSKU-BIAŁEJ 05/07/2020


Udany występ zanotowali nasi zawodnicy w III Mityngu Lekkoatletycznym w Nowej Rzeczywistości Sportowej, który odbył się wczoraj w Bielsku-Białej.
W gronie zwycięzców znaleźli się tyczkarze Kinga Górny (MKS Ustroń) i Adrian Kupczak (UKS Olimp Mazańcowice) oraz Julia Chromik (LKS Pogórze) - triumfatorka biegu na 1000 metrów.


Wyniki:


Bieg na 200 m kobiet

1 Adrianna Olechno 1998 MCKiS Jaworzno 25,89
2 Karolina Stompor 2002 MKS MOS Katowice 26,31
3 Sylwia Ciupek 2000 MKS Agros Chełm 26,44
. ... ... ... ...
18 Nikola Major 2006 SLiS Just Team Bielsko-Biała 31,02


Bieg na 300 m kobiet

1 Martyna Ziebura 2001 UKS Czwórka Żory 40,45
2 Justyna Zwias 1999 AZS AWF Katowice 41,91
3 Magdalena Słomska 2006 MKS MOS Katowice 43,15
. ... ... ... ...
8 Małgorzata Greniuch 2006 MUKS SZS Cieszyn 46,51


Bieg na 800 m kobiet

1 Paulina Gaj 1993 MCKiS Jaworzno 2.18,41
2 Samanta Górniak 2002 MUKS SZS Cieszyn 2.18,88
3 Inga Hołdys 2003 GKS Piast Gliwice 2.26,52


Bieg na 1000 m kobiet

1 Julia Chromik 2002 LKS Pogórze 3.14,72
2 Anna Szoska 2005 LKS Pogórze 3.25,42
3 Wiktoria Niemczyk 2020 MOSM Tychy 3.30,26


Bieg na 1500 m kobiet

1 Agnieszka Lubowska 2002 KS Sprint Bielsko-Biała 4.48,13
2 Oliwia Hałka 2004 GKS Piast Gliwice 5.07,87
3 Weronika Masarska 2002 MUKS SZS Cieszyn 5.35,43


Skok wzwyż kobiet

1 Emilia Więckowska 2004 SLiS Just Team Bielsko-Biała 1.50
2 Nikola Major 2006 SLiS Just Team Bielsko-Biała 1.40
3 Anna Marciniak 2003 MKS Czechowice-Dziedzice 1.35


Skok o tyczce kobiet

1 Kinga Górny 2002 MKS Ustroń 3.70
2 Maja Chamot 2003 MKS Ustroń 3.40
3 Martyna Balcar 2004 MKS Ustroń 3.10
4 Zuzanna Macura 2004 MKS Ustroń 3.10
5 Agnieszka Kapka 2006 UKS Olimp Mazańcowice 2.40



Bieg na 100 m mężczyzn

1 Krzysztof Studnicki 1992 WKS Wawel Kraków 10,61
2 Jakub Pietrusa 2002 UKS bieganie.pl Stryszawa 10,78
3 Jakub Pietrusa 2005 UKS bieganie.pl Stryszawa 11,10
. ... ... ... ...
7 Jakub Libura 2006 LKS Pogórze 11,45
11 Sebasitan Libura 2006 LKS Pogórze 11,57


Bieg na 400 m mężczyzn

1 Maciej Sikora 2003 UKS bieganie.pl Stryszawa 49,46
2 Szymon Mikołajczzak 2004 MKS Czechowice-Dziedzice 52,18
3 Marcin Dróżdż 2002 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 52,84
4 Mikołaj Legierski 1999 MUKS SZS Cieszyn 53,98


Bieg na 1000 m mężczyzn

1 Bartłomiej Karwat 2005 MKS MOS Katowice 2.57,88
2 Jakub Marekwica 2006 MKS MOS Katowice 2.57,94
3 Dominik Wawrowski 2005 UKS Olimpia Zabrze 3.02,91
. ... ... ... ...
6 Szymon Sikora 2006 LKS Pogórze 3.15,47


Bieg na 3000 m mężczyzn

1 Michał Łukasik 2002 UKS Olimpia Zabrze 9.35,91
2 Wojciech Lichota 1984 Skoczów 9.43,44
3 Karol Bizoń 2002 MKS MOS Katowice 9.50,50
4 Mateusz Mola 2000 MUKS SZS Cieszyn 9.54,81


Skok o tyczce mężczyzn

1 Adrian Kupczak 2002 UKS Olimp Mazańcowice 4.40
2 Filip Kempski 2002 UKS Olimp Mazańcowice 4.20
3 Dawid Bucki 2003 UKS Olimp Mazańcowice 3.60
4 Michał Kunc 2005 MKS Ustroń 3.40





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności