www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEMORIAŁ OTYLII KAŁUŻOWEJ I PAWŁA KOZUBKA 23/08/2020


Nasi zawodnicy sześciokrotnie stawali na podium Memoriału Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka, który odbył się wczoraj w Chorzowie.
Na jego najwyższy stopień wskoczyli Radosław Sobczyk rodem z Wisły (bieg na 100 m mężczyzn), Łukasz Urbanek z Kończyc Małych (bieg na 200 m mężczyzn) oraz Sebastian Libura ze Strumienia (bieg na 100 m młodzików).

Ponadto drugie lokaty wywalczyli Jakub Libura (LKS Pogórze) w biegu na 100 metrów młodzików oraz Wiktor Duda (TL Athletics Jastrzębie) w skoku w dal chłopców, natomiast Karolina Tyman (UKS Diament Godów) była trzecia w biegu na 1000 metrów młodziczek.


Wyniki:


Bieg na 100 m kobiet

1 Weronika Leszek 2003 UKS Olimpia Zabrze 12,58
2 Laura Cichy 2004 UKS 10 Zagórze 12,89
3 Zofia Tkocz 2003 TL Pogoń Ruda Śląska 12,90
4 Justyna Zwias 1999 AZS AWF Katowice 13,02


Bieg na 200 m kobiet

1 Justyna Kuźmińska 2004 MKS SMS Victoria Racibórz 25,25
2 Larysa Ciesielska 1998 AZS AWF Katowice 25,86
3 Zofia Tkocz 2003 TL Pogoń Ruda Śląska 25,93
. ... ... ... ...
5 Justyna Zwias 1999 AZS AWF Katowice 26,39



Bieg na 100 m mężczyzn

1 Radosław Sobczyk 1998 KS AZS AWF Wrocław 11,17
2 Michał Kuligowski 2002 RMKS Rybnik 11,44
3 Tomasz Zalewski 2003 MKS SMS Victoria Racibórz 11,57
. ... ... ... ...
9 Mikołaj Legierski 1999 MUKS SZS Cieszyn 12,23


Bieg na 200 m mężczyzn

1 Łukasz Urbanek 2003 TL Athletics Jastrzębie 22,81
2 Bartłomiej Kępiński 2003 CKS Start Otwock 23,03
3 Paweł Gadżała 1992 AZS KU Politechnika Opolska 23,26





Bieg na 100 m dziewcząt (U-16)

1 Karolina Bąbel 2005 AZS AWF Katowice 13,24
2 Lena Zawadzka 2009 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 13,25
3 Nadia Trąbczyńska 2005 CKS Budowlani Częstochowa 13,27
. ... ... ... ...
16 Martyna Metlak 2006 TL Athletics Jastrzębie 14,93


Bieg na 300 m dziewcząt (U-16)

1 Zuzanna Kazimierczyk 2006 MKS MOS Płomień Sosnowiec 43,30
2 Hanna Youssef 2006 TL Pogoń Ruda Śląska 43,61
3 Zofia Szopniewska 2005 TL ROW Rybnik 43,78
. ... ... ... ...
11 Klaudia Gruszczyk 2006 LKS Pogórze 50,97


Bieg na 600 m dziewcząt (U-16)

1 Demi Locker 2005 UKS Chromik Mysłowice 1.39,55
2 Amelia Pawelus 2005 LKS Omega Kleszczów 1.42,33
3 Maja Parys 2005 MKS MOSM Bytom 1.44,85
. ... ... ... ...
8 Dominika Banko 2005 UKS Diament Godów 1.49,87


Bieg na 1000 m dziewcząt (U-16)

1 Patrycja Rębisz 2004 MKS SMS Victoria Racibórz 3.01,83
2 Natalia Dziuba 2005 MKS SMS Victoria Racibórz 3.14,22
3 Karolina Tyman 2006 UKS Diament Godów 3.14,52
. ... ... ... ...
8 Marlena Czyż 2006 UKS Diament Godów 3.38,83


Pchnięcie kulą dziewcząt (U-16)

1 Martyna Malina 2005 UKS Piątka Plus Rydułtowy 10.65
2 Weronika Jatkowska 2007 UKS 10 Zagórze 10.19
3 Maria Flasińska 2005 MKS Czechowice-Dziedzice 9.53
4 Julia Wilińska 2006 MKS Ustroń 9.44



Bieg na 100 m chłopców (U-16)

1 Sebastian Libura 2006 LKS Pogórze 11,93
2 Jakub Libura 2006 LKS Pogórze 12,01
3 Oskar Mrugała 2005 MKS MOSM Bytom 12,27


Bieg na 300 m chłopców (U-16)

1 Olivier Czernel 2006 GKS Piast Gliwice 38,91
2 Jan Cygan 2006 CTL Orlęta Częstochowa 40,19
3 Grzegorz Jaremko 2005 MKS Czechowice-Dziedzice 40,43
. ... ... ... ...
6 Piotr Wala 2005 TK Athletics Jastrzębie 42,08
8 Dawid Knyps 2006 LKS Pogórze 47,30


Bieg na 1000 m chłopców (U-16)

1 Łukasz Zaczyk 2007 MKS MOSM Bytom 2.55,95
2 Jakub Świerczyna 2006 MKS MOSM Bytom 2.56,83
3 Kamil Florek 2005 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2.56,88
. ... ... ... ...
6 Krzysztof Biedrawa 2005 LKS Pogórze 2.57,89
7 Mikołaj Urbaś 2007 KS Sprint Bielsko-Biała 3.05,25



Bieg na 60 m dziewcząt (U-14)

1 Lena Zawadzka 2009 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 8,28
2 Wiktoria Biskup 2008 KS Sprint Bielsko-Biała 8,39
3 Maria Puławska 2007 TL Pogoń Ruda Śląska 8,47
. ... ... ... ...
22 Nikola Stec 2008 TL Athletics Jastrzębie 10,26


Bieg na 300 m dziewcząt (U-14)

1 Wiktoria Biskup 2008 KS Sprint Bielsko-Biała 43,82
2 Wiktoria Absyl 2007 UKS Trójka Mikołów 45,73
3 Julia Sochacka 2007 GKS Piast Gliwice 46,30
. ... ... ... ...
11 Kamila Andrzejwska 2007 LKS Pogórze 49,61
17 Zofia Zichlarz 2010 UKS Diament Godów 52,93
22 Amelia Maciejczek 2009 LKS Pogórze 53,70
28 Klaudia Gajda 2010 UKS Diament Godów 1.03,73


Bieg na 600 m dziewcząt (U-14)

1 Martyna Witkowska 2007 LKS Omega Kleszczów 1.44,36
2 Oliwia Pawlak 2007 UKS Trójka Mikołów 1.45,64
3 Chelsie Locker 2008 UKS Chromik Mysłowice 1.47,28
. ... ... ... ...
12 Julia Smyla 2008 UKS Diament Godów 2.02,93



Bieg na 300 m chłopców (U-14)

1 Filip Panek 2007 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 44,38
2 Adam Pastuszka 2007 UKS Chromik Mysłowice 45,38
3 Bartosz Drynda 2007 UKS Kusy Bukowno 47,58
. ... ... ... ...
5 Grzegorz Sawczuk 2007 LKS Pogórze 48,28


Skok w dal chłopców (U-14)

1 Maksymilian Biela 2007 MKS Iskra Pszczyna 4.35
2 Wiktor Duda 2007 TL Athletics Jastrzębie 4.33
3 Antoni Banach 2008 UKS 10 Zagórze 4.29





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności