www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







O ZŁOTĄ CIUPAGĘ GÓRALSKĄ 13/10/2015


W dniach 9-11 października w Żywcu odbył się XXVIII Międzynarodowy Turniej Łuczniczy o Złotą Ciupagę Góralską.
W imprezie tradycyjnie udział wzięli także nasi zawodnicy, choć tym razem obyło się bez większych sukcesów.


Wyniki


Kobiety - Łuki klasyczne


Runda Olimpijska FITA

1. Wioletta Myszor (LKS Łucznik Żywiec)
2. Wiktoria Oleksiuk (Ukraina)
3. Adriana Żurańska (GLKS Unia Pielgrzymka)
4. Dominika Koszańska (KS Obuwnik Prudnik)
...
18. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec)
24. Gabriela Mroszczyk (UKS Dziesiątka Jaworze)


Eliminacje - 2 x 70 m

1. Wioletta Myszor (LKS Łucznik Żywiec) - 637 pkt.
2. Wiktoria Oleksiuk (Ukraina) - 633 pkt.
3. Anna Chorna (Ukraina) - 619 pkt.
4. Adrianna Żurańska (GLKS Unia Pielgrzymka) - 614 pkt.
...
20. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 534 pkt.
21. Gabriela Mroszczyk (UKS Dziesiątka Jaworze) - 532 pkt.



Strzelanie na dystansach (70 + 60 + 50 + 30 m)

1. Dominika Koszańska (KS Obuwnik Prudnik) - 1253 pkt.
2. Klaudia Szmit (MLKS Czarna Strzała Bytom) - 1232 pkt.
3. Kamila Biczak (KS Agros Zamość) - 1225 pkt.
4. Anna Choma (Ukraina) - 1213 pkt.
...
7. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 1185 pkt.
15. Gabriela Mroszczyk (UKS Dziesiątka Jaworze) - 1070 pkt.





Juniorzy młodsi - Łuki klasyczne


Runda Olimpijska FITA

1. Wojciech Wiercigroch (LKS Łucznik Żywiec)
2. Filip Łazowski (LKS Łucznik Żywiec)
3. Bogdan Hudyma (LKS Łucznik Żywiec)
4. Bartłomiej Wiśniecki (LKS Łucznik Żywiec)
...
12. Piotr Wiśniewski (UKS Dziesiątka Jaworze)
15. Wojciech Hetnał (UKS Dziesiątka Jaworze)



Eliminacje - 2 x 70 m

1. Oskar Kasprowski (LKS Łucznik Żywiec) - 639 pkt.
2. Filip Łazowski (LKS Łucznik Żywiec) - 624 pkt.
3. Bogdan Hudyma (LKS Łucznik Żywiec) - 624 pkt.
4. Wojciech Wiercigroch (LKS Łucznik Żywiec) - 602 pkt.
...
12. Piotr Wiśniewski (UKS Dziesiątka Jaworze) - 453 pkt.
15. Wojciech Hetnał (UKS Dziesiątka Jaworze) - 325 pkt.




Strzelanie na dystansach (70 + 60 + 50 + 30 m)

1. Oskar Kasprowski (LKS Łucznik Żywiec) - 1254 pkt.
2. Filip Łazowski (LKS Łucznik Żywiec) - 1225 pkt.
3. Aleksander Wasylikowski (Ukraina) - 1212 pkt.
4. Bogdan Hudyma (LKS Łucznik Żywiec) - 1204 pkt.
...
9. Wojciech Hetnał (UKS Dziesiątka Jaworze) - 936 pkt.
11. Piotr Wiśniewski (UKS Dziesiątka Jaworze) - 886 pkt.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności