www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEMORIAŁ IRENY SZYDŁOWSKIEJ 25/06/2018


Anna Stanieczek i Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) znaleźli się w gronie zwycięzców XXXV Memoriału Ireny Szydłowskiej, który odbył się w miniony weekend w Warszawie.
Nasi zawodnicy, rywalizujący w nieolimpijskiej konkurencji łuków bloczkowych triumfowali w kategorii mikstów, w finale pokonując faworyzowany duet z Ukrainy: Ksenia Szkliar / Dmytro Lwowski 151:147.

Ponadto Anna Stanieczek awansowała do finału turnieju indywidualnego kobiet, gdzie niestety przegrała z inną reprezentantką Ukrainy, Tetianą Pozniakową - 135:144.


Wyniki:


Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny kobiet

1. Tetiana Pozniakowa (Ukraina)
2. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów)
3. Ksenia Szkliar (Ukraina)
4. Joanna Austyn-Gawryś (SŁ Marymont Warszawa)
...
6. Ewa Huzar (OSŁ Strzelec Legnica)


Wyniki pojedynków Anny Stanieczek
I runda
Anna Stanieczek - los wolny
Ćwierćfinał
Anna Stanieczek - Dorota Bartuzi (Start Lublin) - 140:108
Półfinał
Anna Stanieczek - Joanna Austyn Gawryś (Sł Marymont Warszawa) - 136:130
Finał
Anna Stanieczek - Tetiana Pozniakowa (Ukraina) - 135:144

Wyniki pojedynków Ewy Huzar
I runda
Ewa Huzar - los wolny
Ćwierćfinał
Ewa Huzar - Joanna Austyn-Gawryś (SŁ Marymont Warszawa) - 128:134


Eliminacje (2 x 50 m)

1. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 681 pkt. (341 + 340)
2. Ksenia Szkliar (Ukraina) - 677 pkt. (335 + 342)
3. Tetiana Pozniakowa (Ukraina) - 675 pkt. (342 + 333)
4. Ewa Huzar (ŁKS X-10 Jaworze) - 651 pkt. (323 + 328)




Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny mężczyzn

1. Filip Szeląg (A3D Toszek)
2. Marcel Pavlík (Słowacja)
3. Łukasz Przybylski (A3D Toszek)
4. Paweł Gałka (KS Lew Krynki)
...
9-16. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
9-16. Robert Staniewicz (ŁKS X-10 Jaworze)


Wyniki pojedynków Przemysława Koneckiego

I runda
Przemysław Konecki - los wolny
II runda
Przemysław Konecki - Serhij Atamanienko (Ukraina) - 129:128
III runda
Przemysław Konecki - Bogusław Pilcicki (KS Lew Krynki) - 132:139

Wyniki pojedynków Roberta Staniewicza
I runda
Robert Staniewicz - los wolny
II runda
Robert Staniewicz - Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec Legnica) - los wolny
III runda
Robert Staniewicz - Paweł Gałka (KS Lew Krynki) - 135:144


Eliminacje (2 x 50 m)

1. Marcel Pavlík (Słowacja) - 691 pkt. (350 + 341)
2. Jan Wojtas (OSŁ Strzelec Legnica) - 689 pkt. (349 + 340)
3. Gabriel Kozłowski (UKS Ameoli Świebodzice) - 684 pkt. (343 + 341)
...
21. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 648 pkt. (323 + 325)
23. Robert Staniewicz (ŁKS X-10 Jaworze) - 645 pkt. (310 + 335)





Łuki bloczkowe - Turniej mikstów

1. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
2. Ksenia Szkliar / Dmytro Lwowski (Ukraina I)
3. Tetiana Pozniakowa / Serhij Atamanienko (Ukraina II)
4. Małgorzata Kapusta / Bartosz Sieńczak (KS Płaszowianka Kraków)
...
8. Ewa Huzar / Robert Staniewicz (ŁKS X-10 Jaworze)


Wyniki pojedynków LUKS Orlik Goleszów
I runda
LUKS Orlik Goleszów - los wolny
Ćwierćfinał
LUKS Orlik Goleszów - OSŁ Strzelec Legnica - 143:141
Półfinał
LUKS Orlik Goleszów - Ukraina II - 149:149 (20:16)
Finał
LUKS Orlik Goleszów - Ukraina I - 151:147

Wyniki pojedynków ŁKS X-10 Jaworze
I runda
ŁKS X-10 Jaworze - los wolny
Ćwierćfinał
ŁKS X Jaworze - KS Płaszowianka Kraków - w.o.


Eliminacje

1. Ksenia Szkliar / Dmytro Lwowski (Ukraina I) - 1335 pkt.
2. Tetiana Pozniakowa / Serhij Atamanienko (Ukraina II) - 1350 pkt.
3. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 1329 pkt.
...
5. Ewa Huzar / Robert Staniewicz (ŁKS X-10 Jaworze) - 1296 pkt.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności