www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA POLSKI W ŁUCZNICTWIE 19/09/2018


W dniach 13-16 września w Żywcu odbyły się 82. Mistrzostwa Polski Seniorów w Łucznictwie.

W nieolimpijskiej kategorii łuków bloczkowych nasi zawodnicy wywalczyli trzy medale. W rywalizacji kobiet najlepsza okazała się Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów), a trzecie miejsce zajęła Ewa Huzar (ŁKS X-10 Jaworze).
Z kolei w mikstach tytuł mistrzowski wywalczyli Ewa Huzar i Mirosław Husar.


Wyniki:


Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów)
2. Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków)
3. Ewa Huzar (ŁKS X-10 Jaworze)
3. Renata Leśniak (MGOKiS Dobczyce)


Eliminacje (2 x 50 m)

1. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 677 pkt. (339 + 338)
2. Ewa Huzar (ŁKS X-10 Jaworze) - 666 pkt. (331 + 335)
3. Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków) - 661 pkt. (329 + 332)
...
9. Marzena Daduń (ŁKS X-10 Jaworze) - 585 pkt. (288 + 297)




Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny mężczyzn


Runda Olimpijska FITA

1. Łukasz Przybylski (A3D Toszek)
2. Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec Legnica)
3. Szymon Słowiński (KS Lew Krynki)
3. Tomasz Terlega (OSŁ Strzelec Legnica)


Eliminacje (2 x 50 m)

1. Łukasz Przybylski (A3D Toszek) - 700 pkt. (350 + 350)
2. Tomasz Terlega (OSŁ Strzelec Legnica) - 679 pkt. (338 + 341)
3. Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec Legnica) - 677 pkt. (340 + 337)
...
21. Mirosław Husar (ŁKS X-10 Jaworze) - 653 pkt. (330 + 323)




Łuki bloczkowe - Turniej mikstów


Runda Olimpijska FITA

1. Ewa Huzar / Mirosław Husar (ŁKS X-10 Jaworze)
2. Dorota Bartuzi / Adam Dutka (Start Lublin)
3. Małgorzata Kapusta / Bartosz Sieńczak (KS Płaszowianka Kraków)
3. Renata Leśniak / Zbigniew Figiel (MGOKiS Dobczyce)


Eliminacje

1. Renata Leśniak / Zbigniew Figiel (MGOKiS Dobczyce) - 1322 pkt.
2. Ewa Huzar / Mirosław Husar (ŁKS X-10 Jaworze) - 1319 pkt.
3. Małgorzata Kapusta / Bartosz Sieńczak (KS Płaszowianka Kraków) - 318 pkt.



Z kolei w łukach klasycznych z 'małym' brązowym medalem do domu wróciła Zuzanna Grzymek z Jaworza, która wespół z koleżankami z Łucznika Żywiec: Karoliną Jurasz i Łucją Waligórą, była trzecia w rywalizacji drużyn kobiecych na dystansie pięćdziesięciu metrów.


Łuki klasyczne - drużyny kobiece (dystans: 50 m)

1. ŁKS Łucznik I Żywiec
2. KS Obuwnik Prudnik
3. MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3. LKS Łucznik II Żywiec (Zuzanna Grzymek)



Łuki klasyczne - Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec)
2. Małgorzata Sobieraj (PTG Sokół Radom)
3. Marlena Kocaj (CWKS Resovia Rzeszów)
3. Kamila Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa)
...
27. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec)


Eliminacje (70 + 60 + 50 + 30 m)

1. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec) - 1327 pkt.
2. Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec) - 1313 pkt.
3. Wioleta Myszor (LKS Łucznik Żywiec) - 1308 pkt.
...
25. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 1219 pkt.




Łuki klasyczne - Turniej mikstów


Runda Olimpijska FITA

1. Sylwia Zyzańska / Oskar Kasprowski (LKS Łucznik V Żywiec)
2. Kamila Napłoszek / Sławomir Napłoszek (SŁ Marymont I Warszawa)
3-4. Karolina Farasiewicz / Kasper Helbin (KS Obuwnik Prudnik)
3-4. Laura Dullas / Kacper Sierakowski (SŁ Marymont II Warszawa)


Eliminacje

1. Sylwia Zyzańska / Oskar Kasprowski (LKS Łucznik V Żywiec) - 2617 pkt.
2. Laura Dullas / Kacper Sierakowski (SŁ Marymont II Warszawa) - 2591 pkt.
3. Kamila Napłoszek / Sławomir Napłoszek (SŁ Marymont I Warszawa) - 2574 pkt.
...
26. Zuzanna Grzymek / Adam Wojtata (LKS Łucznik I Żywiec) - 2338 pkt.




Łuki klasyczne - Turniej drużynowy kobiet 


Runda Olimpijska FITA

1. LKS Łucznik I Żywiec 
2. SŁ Marymont Warszawa 
3. KS Społem Łódź
3. KS Stella Kielce
...
10. LKS Łucznik II Żywiec (Zuzanna Grzymek)


Eliminacje

1. LKS Łucznik I Żywiec - 3948 pkt.
2. SŁ Marymont I Warszawa - 3815 pkt.
3. KS Stiella Kielce - 3709 pkt.
...
7. LKS Łucznik II Żywiec - 3593 pkt. (Zuzanna Grzymek)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności