www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







O ZŁOTĄ CIUPAGĘ GÓRALSKĄ 09/10/2018


W dniach 5-7 października w Żywcu odbył się XXXI Międzynarodowy Turniej Łucznicy o 'Złotą Ciupagę Góralską'.
Z grona naszych zawodników najlepiej zaprezentowała się Zuzanna Grzymek z Jaworza, która wespół z koleżankami z drugiego zespołu Łucznika Żywiec zajęła trzecie miejsce w turnieju drużynowym seniorek.


Wyniki:


Łuki klasyczne - Turniej indywidualny seniorek

1. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec)
2. Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec)
3. Wioletta Myszor (LKS Łucznik Żywiec)
4. Julia Czyż (KS Surma Poznań)
...
11. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec)


Wyniki pojedynków Zuzanny Grzymek
1/16 finału
Zuzanna Grzymek - Agata Osuch (UKS Tramp Jarosław) - 6:0
1/8 finału
Zuzanna Grzymek - Wioletta Myszor (LKS Łucznik Żywiec) - 3:7


Eliminacje (2 x 70 m)

1. Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec) - 683 pkt.
2. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec) - 659 pkt.
3. Joanna Rząsa (LKS Łucznik Żywiec) - 637 pkt.
...
13. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 589 pkt.




Łuki klasyczne - Turniej mikstów seniorów


Runda Olimpijska FITA

1. LKS Łucznik I Żywiec
2. KS Surma Poznań
3. KS Społem I Łódź
3. LKS Łucznik III Żywiec
...
13. LKS Łucznik VI Żywiec (Zuzanna Grzymek)


Eliminacje

1. LKS Łucznik I Żywiec - 1313 pkt.
2. LKS Łucznik II Żywiec - 1272 pkt.
3. LKS Łucznik III Żywiec - 1257 pkt.
...
11. LKS Łucznik VI Żywiec - 1156 pkt. (Zuzanna Grzymek)




Łuki klasyczne - Turniej drużynowy seniorek


Runda Olimpijska FITA

1. LKS Łucznik I Żywiec
2. Rumunia
3. LKS Łucznik II Żywiec (Zuzanna Grzymek
3. MLKS Czarna Strzała Bytom


Eliminacje

1. LKS Łucznik I Żywiec - 1923 pkt.
2. LKS Łucznik II Żywiec - 1836 pkt. (Zuzanna Grzymek)
3. Rumunia - 1836 pkt.





Łuki klasyczne - Turniej indywidualny juniorów młodszych


Runda Olimpijska FITA

1. Paweł Ceklarz (SNIS Błękit Gruszowiec)
2. Michał Rytlewski (MRKS Gdańsk)
3. Cosmin Sbiera (Rumunia)
4. Bogdan Hudyma (Ukraina)
...
22. Kamil Adamek (UKS Dziesiątka Jaworze) 


Wyniki pojedynków Kamila Adamka
1/16 finału
Kamil Adamek - Wojciech Szafran (MUKS Podkarpacie Jedlicze) - 0:6


Eliminacje (2 x 60 m)

1. Miłosz Chojecki (GLKS Unia Pielgrzymka) - 636 pkt.
2. Michał Rytlewski (MRKS Gdańsk) - 633 pkt.
3. Bogdan Hudyma (Ukraina) - 627 pkt.
...
20. Kamil Adamek (UKS Dziesiątka Jaworze) - 539 pkt.




Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny seniorów

1. Michael Matzner (Austria)
2. Achilie Ovidiu (Rumunia)
3. Gerard Dumitrescu (Rumunia)
4. Adam Dutka (Start Lublin)
...
9. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)


Wyniki pojedynków Przemysława Koneckiego
1/8 finału
Przemysław Konecki - Paweł Kryłow (Rosja) - 135:142


Eliminacje (2 x 50 m)

1.Achilie Ovidiu (Rumunia) - 704 pkt.
2. Michael Matzner (Austria) - 696 pkt.
3. Gigi Pusca (Rumunia) - 691 pkt.
...
8. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 665 pkt.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności