www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ŁUCZNICY NA MEDAL 01/02/2021


Cztery medale wywalczyli mieszkańcy gminy Goleszów na XXXIX Halowych Mistrzostwa Polski Seniorów w Łucznictwie, które odbyły się w dniach 29-31 stycznia w Wilkowicach.

Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stawała Anna Stanieczek z Goleszowa. Zawodniczka LUKS Orlik Goleszów triumfowała turnieju indywidualnym kobiet w konkurencji łuków bloczkowych oraz w turnieju mikstów, gdzie partnerował jej Przemysław Konecki.

Mieszkaniec Cisownicy obok złota w mikście, zdobył także srebrny medal w turnieju indywidualnym mężczyzn.

Z kolei w olimpijskiej konkurencji łuków klasycznych brązowy krążek w drużynie wywalczył Grzegorz Śliwka z Bażanowic.



Klasyfikacja końcowa:


Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów)
2. Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków)
3-4. Monika Sosnowska (OSŁ Strzelec Legnica)
3-4. Katarzyna Szałańska (OSŁ Strzelec Legnica)
...
6. Marzena Daduń (KS Orły Dolnoślązak Wrocław)
7. Małgorzata Bisch (LUKS Orlik Goleszów)


Wyniki pojedynków Anny Stanieczek
I runda
Anna Stanieczek - Joanna Misiura (LKS Łucznik Żywiec) - 144:93
Ćwierćfinał
Anna Stanieczek - Marzena Daduń (KS Orły Dolnoślązak Wrocław) - 143:135
Półfinał
Anna Stanieczek - Katarzyna Szałańska (OSŁ Strzelec Legnica) - 143:139
Finał
Anna Stanieczek - Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków) - 139:139 (10:10*)
* decydująca strzała Anny Stanieczek bliżej środka tarczy

Wyniki pojedynków Marzeny Daduń
I runda
Marzena Daduń - Patrycja Świerczyńska (LKS Łucznik Żywiec) - 137:129
Ćwierćfinał
Marzena Daduń - Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 135:143

Wyniki pojedynków Małgorzaty Bisch
I runda
Magdalena Bisch - Weronika Pizurna (LKS Łucznik Żywiec) - 127:123
Ćwierćfinał
Magdalena Bisch - Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków) - 135:142


Eliminacje 2 x 18 m

1. Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków) - 577 pkt. 
2. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 576 pkt.
3. Katarzyna Szałańska (OSŁ Strzelec Legnica) - 558 pkt.
...
7. Marzena Daduń (KS Orły Dolnoślązak Wrocław) - 534 pkt.
8. Magdalena Bisch (LUKS Orlik Goleszów) - 534 pkt.



Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny mężczyzn


Runda Olimpijska FITA

1. Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek)
2. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
3-4. Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica)
3-4. Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek)


Wyniki pojedynków Przemysława Koneckiego
I runda
Przemysław Konecki - Witold Kijas (UKS Złota Strzała Żywiec) - 144:122
II runda
Przemysław Konecki - Marcin Affek (niestowarzyszony) - 146:143
Ćwierćfinał
Przemysław Konecki - Tomasz Pomorski (LKS Łucznik Żywiec) - 148:141
Półfinał
Przemysław Konecki - Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek) - 146:143
Finał
Przemysław Konecki - Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek) - 144:149


Eliminacje - 2 x 18 m

1. Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek) - 588 pkt.
2. Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec Legnica) - 580 pkt.
3. Tomasz Pomorski (LKS Łucznik Żywiec) - 578 pkt.
...
6. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 577 pkt.
34. Daniel Bujok (LUKS Orlik Goleszów) - 533 pkt.



Łuki bloczkowe - Turniej mikstów


Runda Olimpijska FITA

1. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik I Goleszów)
2. Małgorzata Kapusta / (KS Płaszowniaka Kraków)
3-4. Monika Sosnowska / Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec II Legnica)
3-4. Katarzyna Szałańska / Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec I Legnica)
...
7. Marzena Daduń / Marek Ziółkowski (KS Orły Dolnoślązak Wrocław)
10. Magdalena Bisch / Daniel Bujok (LUKS Orlik II Goleszów)


Wyniki pojedynków LUKS Orlik I Goleszów
I runda
LUKS Orlik I Goleszów - los wolny
Ćwierćfinał
LUKS Orlik I Goleszów - LKS Łucznik III Żywiec - 149:116
Półfinał
LUKS Orlik I Goleszów - OSŁ Strzelec I Legnica - 154:148
Finał
LUKS Orlik I Goleszów - KS Płaszowianka Kraków - 153:150

Wyniki pojedynków KS Orły Dolnoślązak Wrocław
I runda
KS Orły Dolnoślązak Wrocław - OSŁ Strzelec III Legnica - 142:134
Ćwierćfinał
KS Orły Dolnoślązak Wrocław - OSL Strzelec I Legnica - 140:149

Wyniki pojedynków LUKS Orlik II Goleszów)
I runda
LUKS Orlik II Goleszów - LKS Łucznik III Żywiec - 127:133


Eliminacje

1. Małgorzata Kapusta / Bartosz Sieńczak (KS Płaszowianka Kraków) - 1154 pkt.
2. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 1153 pkt.
3. Katarzyna Szałańska / Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec Legnica) - 1138 pkt.
...
6. Marzena Daduń / Marek Ziółkowski (KS Orły Dolnoślązak Wrocław) - 1091 pkt.
8. Magdalena Bisch / Daniel Bujok (LUKS Orlik II Goleszów) - 1067 pkt.




Łuki klasyczne - Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Magdalena Śmiałkowska (KS Społem Łódź)
2. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec)
3-4. Zuzanna Bączyk (SŁ Marymont Warszawa)
3-4. Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec)


Eliminacje  - 2 x 18 m

1. Magdalena Śmiałkowska (KS Społem Łódź) - 578 pkt.
2. Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec) - 576 pkt.
3. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec) - 575 pkt.
...
38. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 510 pkt.



Łuki klasyczne - Turniej indywidualny mężczyzn


Runda Olimpijska FITA

1. Kacper Sierakowski (SŁ Marymont Warszawa)
2. Oskar Kasprowski (LKS Łucznik Żywiec)
3-4. Filip Łazowski (LKS Łucznik Żywiec)
3-4. Seweryn Janus (AZS OŚ Surma Poznań)
...
30. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec)


Wyniki pojedynków Grzegorza Śliwki

I runda
Grzegorz Śliwka - Kacper Sierakowski (SŁ Marymont Warszawa) - 1:7


Eliminacje 2 x 18 m

1. Oskar Kasprowski (LKS Łucznik Żywiec) - 579 pkt.
2. Kacper Sierakowski (SŁ Marymont Warszawa) - 578 pkt.
3. Marek Szafran (KS Społem Łódź) - 576 pkt.
...
31. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec) - 541 pkt.



Łuki klasyczne - turniej mikstów

Runda Olimpijska FITA

1. Zuzanna Bączyk / Piotr Starzycki (SŁ Marymont II Warszawa)
2. Magdalena Śmiałkowska / Marek Szafran (KS Społem I Łódź)
3-4. Natalia Leśniak / Oskar Kasprowski (LKS Łucznik I Żywiec)
3-4. Sylwia Zyzańska / Jakub Bąk (LKS Łucznik II Żywiec)


Eliminacje

1. Natalia Leśniak / Oskar Kasprowski (LKS Łucznik I Żywiec) - 1155 pkt.
2. Magdalena Śmiałkowska / Marek Szafran (KS Społem Łódź) - 1154 pkt.
3. Sylwia Zyzańska / Jakub Bąk (LKS Łucznik II Żywiec) - 1151 pkt.
...
17. Kinga Tomaszewicz / Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik VIII Żywiec) - 1086 pkt.



Łuki klasyczne - turniej drużynowy mężczyzn


Runda Olimpijska FITA

1. SŁ Marymont Warszawa
Kacper Sierakowski, Piotr Starzycki, Sławomir Napłoszek, Ludwik Pietrusiński

2. LKS Łucznik I Żywiec
Oskar Kasprowski, Jakub Bąk, Filip Łazowski, Rafał Cwajna

3-4. LKS Łucznik II Żywiec
Grzegorz Śliwka, Konrad Kupczak, Marcin Czarniecki, Konrad Słowik

3-4. KS Społem Łódź
Marek Szafran, Michał Bakuras, Kamil Siczek


Wyniki pojedynków LKS Łucznik II Żywiec
I runda
LKS Łucznik II Żywiec - los wolny
Ćwierćfinał
LKS Łucznik II Żywiec - AZS OŚ Surma Poznań - 6:2
Półfinał
LKS Łucznik II Żywiec - SŁ Marymont Warszawa - 3:5


Eliminacje

1. SŁ Marymont Warszawa - 1721 pkt.
2. LKS Łucznik I Żywiec - 1712 pkt.
3. KS Społem Łódź - 1683 pkt.
4. LKS Łucznik II Żywiec - 1660 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności