www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







STANIECZEK I KONECKI MISTRZAMI POLSKI 06/02/2022


Anna Stanieczek i Przemysław Konecki zdobyli złoty medal w mikście w konkurencji łuków bloczkowych podczas XL Halowych Mistrzostw Polski w Łucznictwie, które odbyły się w dniach 4-6 lutego w Legnicy.
W finale duet LUKS Orlik Goleszów pokonał parę Płaszowianki Kraków Małgorzata Kapusta / Bartosz Sieńczak - 151:150.

Ponadto Anna Stanieczek wywalczyła brązowy krążek w turnieju indywidualnym kobiet, w półfinale ulegając Alicji Forajter (LKS Tempo Stolarzowice) - 140:141

Pecha miał Przemysław Konecki, który wygrał eliminacje mężczyzn, ale w fazie play-off niespodziewanie przegrał w I rundzie z Sebastianem Kutyną-Plechanowem (MKŁ Strzała Warszawa) - 136:138.


Klasyfikacja końcowa:


ŁUKI BLOCZKOWE


Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków)
2. Alicja Forajter (LKS Tempo Stolarzowice)
3-4. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów)
3-4. Renata Leśniak (SŁ Achilles Dobczyce)
...
9-14. Madelaine Bisch (LUKS Orlik Goleszów)
9-14. Marzena Daduń (KS Dolnoślązak Orły Wrocław)


Eliminacje (2 x 18 m)

1. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 577 pkt. (287 + 290)
2. Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków) - 571 pkt. (287 + 284)
3. Renata Leśniak (SŁ Achilles Dobczyce) - 567 pkt. (284 + 283)
...
9. Madelaine Bisch (LUKS Orlik Goleszów) - 537 pkt. (265 + 272)
11. Marzena Daduń (KS Dolnoślązak Orły Wrocław) - 515 pkt. (255 + 260)



Turniej indywidualny mężczyzn


Runda Olimpijska FITA

1. Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek)
2. Paweł Sidor (LZS SKS Raszówka)
3-4. Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica)
3-4. Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek)
...
17-32. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
17-32. Krystian Mróz (LUKS Orlik Goleszów)


Eliminacje (2 x 18 m)

1. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 591 pkt. (296 + 295)
2. Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek) - 585 pkt. (292 + 293)
3. Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek) - 577 pkt. (288 + 289)
...
22. Krystian Mróz (LUKS Orlik Goleszów) - 559 pkt. (276 + 283)



Turniej mikstów


Runda Olimpijska FITA

1. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik I Goleszów)
2. Małgorzata Kapusta / Bartosz Sieńczak (KS Płaszowianka Kraków)
3-4. Magdalena Zymgunciak (LKS Mazowsze Teresin) 
3-4. Renata Leśniak / Stanisław Łukasik (SŁ Achilles Dobczyce)
...
7. Madelaine Bisch / Krystian Mróz (LUKS Orlik II Goleszów)
9-16. Marzena Daduń / Andrzej Trzebiński (KS Dolnoślązak Orły Wrocław)


Eliminacje

1. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik I Goleszów) - 1168 pkt.
2. Małgorzata Kapusta / Bartosz Sieńczak (KS Płaszowianka Kraków) - 1138 pkt.
3. Renata Leśniak / Stanisław Łukasik (SŁ Achilles Dobczyce) - 1132 pkt.
...
7. Madelaine Bisch / Krystian Mróz (LUKS Orlik II Goleszów) - 1096 pkt.
10. Marzena Daduń / Andrzej Trzebiński (KS Dolnoślązak Orły Wrocław) - 1078 pkt.




ŁUKI KLASYCZNE


Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec)
2. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec)
3-4. Kamila Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa)
3-4. Wioleta Myszor (LKS Łucznik Żywiec)
...
17-32. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec)


Eliminacje

1. Kamila Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa) - 576 pkt. (288 + 288)
2. Wioleta Myszor (LKS Łucznik Żywiec) - 564 pkt. (283 + 281)
3. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec) - 563 pkt. (279 + 284)
...
24. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 527 pkt. (268 + 259)



Turniej indywidualny mężczyzn


Runda Olimpijska FITA

1. Oskar Kasprowski (LKS Łucznik Żywiec)
2. Michał Basiuras (KS Społem Łódź)
3-4. Andrzej Neścior (UKS Talent Wrocław)
3-4. Seweryn Janus (AZS Surma Poznań)
...
9-16. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec)


Eliminacje

1. Oskar Kasprowski (LKS Łucznik Żywiec) - 581 pkt. (287 + 294)
2. Michał Basiuras (KS Społem Łódź) - 576 pkt. (287 + 289)
3. Oskar Sierakowski (SŁ Marymont Warszawa) - 573 pkt. (285 + 288)
...
15. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec) - 558 pkt. (276 + 282)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności