www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BESKIDZKIE NADZIEJE W ZWARDONIU 19/01/2022


Wczoraj w Zwardoniu odbyły się drugie w tym sezonie zawody w narciarstwie alpejskim dzieci i młodzieży z cyklu 'Beskidzkie Nadzieje'.
W gronie zwycięzców zawodów znaleźli się Hanna Staszewska z Ustronia oraz Kamil Frycz z Jaworza.


Wyniki:


Juniorki D (rocznik 2010-2011)

1 Olga Kanclerz MKN Zryw Bielsko-Biała 0.43,17
2 Amelia Targosz KS Beskidy Bielsko-Biała 0.43,45
3 Milena Mitka ŻKN Żywiec 0.43,64
4 Emilia Janos SR-S Czantoria Ustroń 0.44,97
5 Julia Gałuszka KS Beskidy Bielsko-Biała 0.45,01
6 Justyna Trząska SR-S Czantoria Ustroń 0.45,07
. ... ... ...
8 Nadia Wyrwas KS Live Bielsko-Biała 0.46,49
11 Martyna Golba UKS Brenna-Górki 0.46,94
12 Hanna Łamacz SR-S Czantoria Ustroń 0.47,17
13 Barbara Helios SR-S Czantoria Ustroń 0.47,45
15 Liliana Loter KS Live Bielsko-Biała 0.47,94
22 Julia Jaworska UKS Brenna-Górki 0.51,97


Juniorzy D (rocznik 2010-2011)

1 Kamil Frycz KS Live Bielsko-Biała 0.42,70
2 Julian Pankiewicz ŻKN Żywiec 0.42,87
3 Bartłomiej Surdy KS As Bielsko-Biała 0.44,41
. ... ... ...
6 Szymon Ptaszkiewicz KS Beskidy Bielsko-Biała 0.44,85
10 Aleksander Kolasa SR-S Czantoria Ustroń 0.45,64
17 Aleksander Machej UKS Brenna-Górki 0.47,53


Juniorki E (rocznik 2012-2013)

1 Franciszka Olesińska KS Beskidy Bielsko-Biała 0.46,68
2 Łucja Copija KS As Bielsko-Biała 0.47,43
3 Natasza Jakubiec Ski Tomo CN Szczyrk 0.48,13
. ... ... ...
5 Hanna Krawczyk SR-S Czantoria Ustroń 0.50,10
7 Maja Drzyżdżyk KS Beskidy Bielsko-Biała 0.50,72
9 Antonina Gaś UKS Brenna-Górki 0.50,78
12 Maria Owczarz SRS-Czantoria Ustroń 0.54,35
14 Pola Kolasa SR-S Czantoria Ustroń 0.57,53
16 Nadia Kohut SR-S Czantoria Ustroń 1.02,45
18 Zofia Sikora SR-S Czantoria Ustroń 1.09,70


Juniorzy D (rocznik 2012-2013)

1 Michał Szewczyk KS Live Bielsko-Biała 0.45,49
2 Filip Wykrota KS Racing Kids Katowice 0.45,75
3 Jakub Przybyła Team MB Szczyrk 0.46,26
. ... ... ...
8 Oliwier Uklejewicz SR-S Czantoria Ustroń 0.48,22
10 Franciszek Szczyrba SR-S Czantoria Ustroń 0.49,59
18 Jan Herman-Wojtyna KS Live Bielsko-Biała 0.52,06
21 Józef Łamacz SR-S Czantoria Ustroń 0.54,23
22 Alan Sadio UKS Brenna-Górki 0.54,50
24 Karol Gancarz SR-S Czantoria Ustroń 0.55,91
25 Franciszek Jurczok SR-S Czantoria Ustroń 0.56,22
29 Jakub Rosa SR-S Czantoria Ustroń 1.02,45
31 Aleks Ogonowski SR-S Czantoria Ustroń 1.29,65


Juniorki F (rocznik 2014 i młodsze)

1 Hanna Staszewska SR-S Czantoria Ustroń 0.52,39
2 Anna Sroczyńska KS Beskidy Bielsko-Biała 0.52,63
3 Agata Kupka KS Racing Kids Katowice 0.54,02
. ... ... ...
8 Anna Herman-Wojtyna KS Live Bielsko-Biała 0.56,76


Juniorzy F (rocznik 2014 i młodsi)

1 Maksymilian Habaj ŻKN Żywiec 0.47,78
2 Jan Wesołowski KS Beskidy Bielsko-Biała 0.50,08
3 Kajetan Rogowiec KS Racing Kids Katowice 0.50,68
. ... ... ...
6 Kajetan Gurbiel SR-S Czantoria Ustroń 0.55,14
9 Bruno Polak SR-S Czantoria Ustroń 0.58,83





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności