www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







KLUBOWE MPJ W PŁYWANIU 14/02/2021


Drużyna UKP Polonia Warszawa z Karoliną Strządałą w składzie zajęła trzecie miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Pływaniu, które odbyły się w dniach 12-13 lutego w Dębicy.
Indywidualne zawodniczka rodem ze Skoczowa na podium stanęła, za to ta sztuka udała się innym naszym pływakom.

I tak Bartosz Loter, reprezentujący barwy Unii Oświęcim, zajął trzecie miejsce w wyścigu na 50 metrów stylem klasycznym, a ponadto był drugi sztafecie mieszanej 4 x 100 metrów stylem dowolnym oraz trzeci w sztafecie mieszanej 4 x 100 metrów stylem zmiennym i sztafecie chłopców 4 x 100 metrów stylem zmiennym (członkiem tej ostatniej był Kacper Piecha).

Z kolei zawodniczka UKS SMS Galicja Kraków Oliwia Biernat uplasowała się na drugiej pozycji w rywalizacji dziewcząt na 200 metrów stylem zmiennym. 


Klasyfikacja Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów

1 UKS G-8 Bielany Warszawa 2043 pkt.
2 KU AZS UMCS Lublin 1950 pkt.
3 UKP Polonia Warszawa 1923 pkt.
4 UKP Unia Oświęcim 1908 pkt.
5 UKS SMS Galicja Kraków 1746 pkt.
6 WKS Śląsk Wrocław 1564 pkt.


Wyniki:


50 m stylem klasycznym kobiet

1 Lena Drynkowska UKS G-8 Bielany Warszawa 0.33,83
2 Alicja Wojtkowiak UKS G-8 Bielany Warszawa 0.33,95
3 Wiktoria Radek MKS Wodnik 29 Tychy 0.33,99
. ... ... ...
7 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 0.34,95


100 m stylem klasycznym kobiet

1 Alicja Wojtkowiak UKS G-8 Bielany Warszawa 1.14,32
2 Wiktoria Radek MKS Wodnik 29 Tychy 1.14,55
3 Zuzanna Kamińska KS KSZO Ostrowiec Św. 1.15,13
. ... ... ...
6 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 1.15,69


100 m stylem grzbietowym kobiet

1 Laura Bernat KU AZS UMCS Lublin 1.03,80
2 Julia Smurzyńska UKS SMS Galicja Kraków 1.05,35
3 Magdalena Modrzejewska MKS SMS Victoria Racibórz 1.05,36
. ... ... ...
5 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 1.06,44


200 m stylem klasycznym kobiet

1 Wiktoria Radek MKS Wodnik 29 Tychy 2.39,53
2 Aleksandra Juda UKP Unia Oświęcim 2.41,71
3 Alicja Wojtkowiak UKS G-8 Bielany Warszawa 2.41,89
. ... ... ...
5 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 2.42,59


200 m stylem zmiennym kobiet

1 Zuzanna Famulok UKP Unia Oświęcim 2.23,17
2 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 2.26,71
3 Julia Smurzyńska UKS SMS Galicja Kraków 2.26,74
. ... ... ...
13 Karolina Strządała UKP Polonia Warszawa 2.23,05


400 m stylem zmiennym kobiet

1 Zuzanna Famulok UKP Unia Oświęcim 4.57,23
2 Laura Bernat KU AZS UMCS Lublin 5.05,00
3 Aleksandra Klusek UKP Polonia Warszawa 5.06,82
. ... ... ...
6 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 5.13,97


Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym kobiet

1 UKS G-8 Bielany Warszawa 4.25,22
2 KU AZS UMCS Lublin 4.25,39
3 UKP Unia Oświęcim 4.25,94
4 UKP Polonia Warszawa 4.29,99

* Karolina Strządała (1.16,62)



50 m stylem klasycznym mężczyzn

1 Dawid Wiekiera MKP Wodnik 29 Tychy 0.29,32
2 Bartosz Skóra UKS Piątka Konstantynów Łódzki 0.29,66
3 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 0.30,39


50 m stylem grzbietowym mężczyzn

1 Krzysztof Radziszewski UKS G-8 Bielany Warszawa 0.26,57
2 Piotr Kowalczyk UKP Polonia Warszawa 0.27,12
3 Jakub Sagan KU AZS UMCS Lublin 0.27,53
. ... ... ...
12 Kacper Piecha UKP Unia Oświęcim 0.29,64


100 m stylem klasycznym mężczyzn

1 Dawid Wiekiera MKP Wodnik 29 Tychy 1.04,30
2 Bartosz Skóra UKS Piątka Konstantynów Łódzki 1.06,31
3 Norbert Zacharzyński KU AZS UMCS Lublin 1.06,67
. ... ... ...
6 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 1.07,98


100 m stylem grzbietowym mężczyzn

1 Ksawery Masiuk UKS G-8 Bielany Warszawa 0.56,95
2 Mateusz Zając MKS SMS Victoria Racibórz 0.59,21
3 Grzegorz Wanat UKS SMS Galicja Kraków 0.59,70
. ... ... ...
17 Kacper Piecha UKP Unia Oświęcim 1.05,61


200 m stylem klasycznym mężczyzn

1 Mateusz Zacharzyński KU AZS UMCS Lublin 2.24,35
2 Dawid Książnicki MKS Ikar Mielec 2.24,62
3 Kacper Komorowski MKP Wodnik 29 Tychy 2.25,16
. ... ... ...
15 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 2.33,42


200 m stylem grzbietowym mężczyzn

1 Ksawery Masiuk UKS G-8 Bielany Warszawa 2.04,91
2 Mateusz Zając MKS SMS Victoria Racibórz 2.09,69
3 Michał Chmielewski IUKS Muszelka Warszawa 2.09,93
. ... ... ...
22 Kacper Piecha UKP Unia Oświęcim 2.26,66


200 m stylem zmiennym mężczyzn

1 Kamil Sieradzki UKP Unia Oświęcim 2.08,64
2 Jan Adamczyk KU AZS UMCS Lublin 2.10,12
3 Paweł Uryniuk UKS G-8 Bielany Warszawa 2.10,18
. ... ... ...
17 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 2.22,01


Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym mężczyzn

1 UKS G-8 Bielany Warszawa 3.35,49
2 KU AZS UMCS Lublin 3.37,40
3 UKP Polonia Warszawa 3.40,38
. ... ...
8 UKP Unia Oświęcim * 3.42,37

* Kacper Piecha (57,01)


Sztafeta 4 x 100 m mężczyzn stylem zmiennym

1 UKS G-8 Bielany Warszawa 3.52,21
2 KU AZS UMCS Lublin 3.58,58
3 UKP Unia Oświęcim * 4.00,73

* Kacper Piecha (1.04,72), Bartosz Loter (1.07,72)



Sztafeta mieszana 4 x 100 m stylem dowolnym

1 UKS G-8 Bielany Warszawa 3.45,85
2 UKP Unia Oświęcim * 3.47,43
3 UKS SMS Galicja Kraków 3.47,54

* Bartosz Loter (55,61)


Sztafeta mieszana 4 x 100 m stylem zmiennym

1 UKS G-8 Bielany Warszawa 4.08,46
2 UKP Gryf Dębica 4.12,73
3 UKP Unia Oświęcim * 4.16,45

* Bartosz Loter (1.07,80)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności