www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LIGA KLUBÓW ŚLĄSKICH ROCZNIK 2010 - I RUNDA 25/02/2021


Dzisiaj w Dąbrowie Górniczej odbyła się I runda pływackiej Ligi Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2010.
Z grona naszych zawodników na podium stanęła Karolina Klajmon z Jasienicy, która zajęła drugie miejsce w wyścigu na 50 m stylem grzbietowym dziewcząt.


Wyniki:


50 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Hanna Jania UKS Huragan Sosnowiec 0.42,22
2 Emma Michael CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.45,15
3 Agata Puk TKKF Szczygłowice 0.45,14
. ... ... ...
31 Kamila Leszczyńska KP H2O Jastrzębie 0.51,14
34 Julia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 0.51,40
35 Antonia Kocur KP H2O Jastrzębie 0.51,81
47 Amelia Kielar UKS Aquatica Pawłowice 0.55,79
72 Maja Buchta UKS Aquatica Pawłowice 1.07,74
79 Paulina Warlewska UKS Aquatica Pawłowice 1.12,49


50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Klara Rzepka UKS Aqua Team Mikołów 0.37,58
2 Karolina Klajmon UKS NKP Bielsko-Biała 0.37,94
3 Antonia Kuśnierz UKP Ruda Śląska 0.39,76
. ... ... ...
42 Amelia Kielar UKS Aquatica Pawłowice 0.48,42
54 Maja Buchta UKS Aquatica Pawłowice 0.50,05
57 Maja Kisielewska UKS Aquatica Pawłowice 0.50,16
73 Jagoda Milbrant UKS Aquatica Pawłowice 0.54,37
77 Maja Pomykoł UKS Aquatica Pawłowice 0.55,33
86 Paulina Warlewska UKS Aquatica Pawłowice 0.57,57


100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Klara Rzepka UKS Aqua Tem Mikołów 1.11,68
2 Weronika Mermer UKS Orka Częstochowa 1.14,67
3 Antonina Kuśnierz UKP Ruda Śląska 1.14,75
. ... ... ...
5 Karolina Klajmon UKS NKP Bielsko-Biała 1.17,41
17 Antonia Kocur KP H2O Jastrzębie 1.23,76
49 Kamila Leszczyńska KP H2O Jastrzębie 1.34,63
58 Julia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 1.39,09
61 Maja Kisielewska UKS Aquatica Pawłowice 1.40,82
63 Jagoda Mibrandt UKS Aquatica Pawłowice 1.42,72
87 Maja Pomykoł UKS Aquatica Pawłowice 2.10,33


Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt

1 UKS Aqua Team Mikołów 2.27,94
2 UKS Orka Częstochowa 2.30,62
3 KS Piątka II Chorzów 2.31,79
4 UKS NKP Bielsko-Biała * 2.32,14
. ... ...
16 UKS Aquatica II Pawłowice ** 3.05,54
19 UKS Aquatica I Pawłowice **** 3.19,84

* Karolina Klajmon (36,77)
** Julia Bojda (44,78), Maja Kisielewska (59,35), Jagoda Milbrant (44,76)
*** Paulina Warlewska (1.00,72), Amelia Kielar (44,81), Maja Buchta (47,19)



50 m stylem klasycznym chłopców

1 Mikołaj Kurak UKS Salmo Żory 0.44,83
2 Franciszek Mazik MKP Zabrze 0.46,02
3 Piotr Ignar UKS Salmo Żory 0.46,08
. ... ... ...
7 Stanisław Brachaczek UKS Aquatica Pawłowice 0.46,97
43 Szymon Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 0.55,12
45 Wojciech Moj UKS Aquatica Pawłowice 0.55,78
65 Jakub Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 1.00,35
102 Jakub Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 1.02,24


50 m stylem grzbietowym chłopców

1 Kacper Kowalski KP Sikret Gliwice 0.37,51
2 Maciej Sikora UKS Na Fali Bytom 0.40,04
3 Wojciech Kycia MKP Zabrze 0.40,08
. ... ... ...
34 Stanisław Brachaczek UKS Aquatica Pawłowice 0.46,79
53 Wojciech Moj UKS Aquatica Pawłowice 0.48,69
69 Szymon Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 0.50,28
79 Jakub Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 0.52,10
85 Mikołaj Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 0.52,81


100 m stylem dowolnym chłopców

1 Tymoteusz Wiszniewski LKS Jedność 32 Przyszowice 1.10,63
2 Kacper Kowalski KP Sikret Gliwice 1.03,01
3 Franciszek Mazik MKP Zabrze 1.14,63
. ... ... ...
56 Mikołaj Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 1.37,05


Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym chłopców

1 UKS Aqua Team Mikołów 2.24,74
2 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.31,26
3 UKS Na Fali Bytom 2.35,55
. ... ...
11 UKS Aquatica I Pawłowice * 2.41,74
16 UKS Aquatica II Pawłowice ** 2.52,84

* Szymon Milanowski (40,58), Mikołaj Chmiel (44,60)
** Wojciech Moj (46,20)



Sztafeta mieszana - 8 x 50 m stylem dowolnym

1 UKS Aqua Team Mikołów 4.50,45
2 UMS Manta Kochłowice Ruda Śląska 5.00,43
3 KS Piątka II Chorzów 5.07,85
. ... ...
9 UKS NKP Bielsko-Biała * 5.22,49
11 UKS Aquatica I Pawłowice ** 5.36,70
13 UKS Aquatica II Pawłowice *** 6.03,15

* Karolina Klajmon
** Julia Bojda, Maja Kisielewska, Jagoda Milbrant, Szymon Milanowski, Mikołaj Chmiel
*** Paulina Warlewska, Amelia Kielar, Maja Buchta, Wojciech Moj




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności