www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PŁYWACKIE OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI 13/06/2021


Udanie zaprezentowali się nasi pływacy na Otwartych Mistrzostwach Małopolski w Pływaniu, które odbyły się w dniach 11-12 czerwca w Oświęcimiu.
Bartosz Loter z Cieszyna zdobył dwa złote i dwa srebrne medale, Oliwia Biernat z Jastrzębia-Zdroju - jeden złoty, jeden srebrny i dwa brązowe, Kacper Piecha z Cieszyna - srebrny i brązowy, a Balbina Sikora z Kończyc Wielkich wróciła do domu z jednym srebrnym krążkiem.


Wyniki:


Kobiety (rocznik 2004 i starsze)


50 m stylem grzbietowym

1 Julia Sobuń UKP Unia Oświęcim 0.31,59
2 Paula Gawron UKS SMS Galicja Kraków 0.31,66
3 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 0.31,83
. ... ... ...
8 Balbina Sikora UKS SMS Galicja Kraków 0.36,66


100 m stylem dowolnym

1 Aleksandra Polańska UKS GOS Raszyn 0.56,27
2 Maja Malarz UKS SMS Galicja Kraków 0.59,70
3 Wiktoria Maciuszek MKS Juvenia Wrocław 0.59,76
4 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 1.01,24


100 m stylem motylkowym

1 Zuzanna Famulok UKP Unia Oświęcim 1.04,55
2 Paula Gawron UKS SMS Galicja Kraków 1.06,32
3 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 1.06,43


200 m stylem dowolnym

1 Aleksandra Polańska UKS GOS Raszyn 2.00,56
2 Maja Malarz UKS SMS Galicja Kraków 2.11,69
3 Zuzanna Famulok UKP Unia Oświęcim 2.12,05
. ... ... ...
13 Balbina Sikora UKS SMS Galicja Kraków 2.22,46


200 m stylem grzbietowym

1 Zuzanna Famulok UKP Unia Oświęcim 2.27,54
2 Balbina Sikora UKS SMS Galicja Kraków 2.41,35
3 Mariola Kubiś KS Korna Masters Kraków 3.08,52


200 m stylem zmiennym

1 Zuzanna Famulok UKP Unia Oświęcim 2.22,32
2 Maja Malarz UKS SMS Galicja Kraków 2.27,12
3 Paula Gawron UKS SMS Galicja Kraków 2.27,50
4 Oliwia Biernat UKS SMS Galicja Kraków 2.28,32
. ... ... ...
7 Balbina Sikora UKS SMS Galicja Kraków 2.43,46


Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym Open

1 UKS SMS Galicja II Kraków * 4.04,07
2 UKS GOS Raszyn 4.06,04
3 UKP Unia III Oświęcim 4.08,49

* Oliwia Biernat (1.01,70)



Chłopcy 15-16 lat


50 m stylem dowolnym

1 Nataniel Ślęczka UKS Nika Sport Team Kraków 0.25,27
2 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 0.25,38
3 Mateusz Konieczny UKS Nika Sport Team Kraków 0.26,08


50 m stylem klasycznym

1 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 0.30,45
2 Oliwier Misztal Solne Miasto Wieliczka 0.31,43
3 Wojciech Nowak STP Nowy Sącz 0.31,54


50 m stylem grzbietowym

1 Nataniel Ślęczka UKS Nika Sport Team Kraków 0.28,76
2 Filip Mordarski UKS SMS Galicja Kraków 0.28,95
3 Kacper Piecha UKP Unia Oświęcim 0.29,21


100 m stylem klasycznym

1 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 1.07,75
2 Wojciech Nowak STP Nowy Sącz 1.09,81
3 Oliwier Misztal Solne Miasto Wieliczka 1.09,86


100 m stylem grzbietowym

1 Filip Mordarski UKS SMS Galicja Kraków 1.01,41
2 Igor Szczerba UKS SMS Galicja Kraków 1.01,44
3 Nataniel Ślęczka UKS Nika Sport Team Kraków 1.02,96
. ... ... ...
5 Kacper Piecha UKP Unia Oświęcim 1.04,97


200 m stylem grzbietowym

1 Filip Mordarski UKS SMS Galicja Kraków 2.18,34
2 Mikołaj Oczkowski TS Wisła Kraków 2.19,20
3 Nataniel Ślęczka UKS Nika Sport Team Kraków 2.22,11
. ... ... ...
5 Kacper Piecha UKP Unia Oświęcim 2.25,14


200 m stylem zmiennym

1 Igor Szczerba UKS SMS Galicja Kraków 2.17,89
2 Wojciech Cholewa Solne Miasto Wieliczka 2.19,02
3 Kacper Porwik KS Piątka Chorzów 2.21,95
. ... ... ...
5 Bartosz Loter UKP Unia Oświęcim 2.25,57


Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym Open

1 UKS SMS Galicja III Kraków 3.42,24
2 UKP Unia II Oświęcim 3.42,63
3 UKS SMS Galicja II Kraków 3.43,86
4 UKP Unia IV Oświęcim * 4.00,22

* Kacper Piecha (58,68), Bartosz Loter (58,66)


Sztafeta 4 x 100 m stylem zmiennym Open

1 UKS SMS Galicja II Kraków 4.12,85
2 UKP Unia II Oświęcim * 4.22,90
3 UKP Unia IV Oświęcim 4.29,79

* Kacper Piecha (1.04,42), Bartosz Loter (1.08,27)



Sztafeta mieszana 4 x 100 m stylem zmiennym Open

1 UKP Unia V Oświęcim 4.14,87
2 UKS SMS Galicja V Kraków * 4.17,22
3 UKS SMS Galicja IV Kraków 4.18,29
. ... ...
6 UKP Unia I Oświęcim ** 4.22,95

* Oliwia Biernat (1.07,65)
** Kacper Piecha (1.04,45), Bartosz Loter (1.08,91)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności