www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PŁYWACKIE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 13-LATKÓW 15/06/2021


W dniach 14-15 czerwca w Radlinie odbyły się pływackie Mistrzostwa Śląska 13-latków. 
W gronie nowych mistrzów województwa znalazła się Larysa Habarta z Pogórza, która triumfowała w wyścigu na 200 metrów stylem klasycznym dziewcząt.


Wyniki:


50 m stylem motylkowym dziewcząt

1 Małgorzata Mosór KP Sikret Gliwice 0.31,20
2 Natasza Kupczyk MOSM Tychy 0.31,34
3 Natalia Jakubczyk CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.31,55
. ... ... ...
12 Larysa Habarta UKS Aquatica Pawłowice 0.33,61


100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Małgorzata Mosór KP Sikret Gliwice 1.02,60
2 Marta Cygrimus KP Sikret Gliwice 1.03,08
3 Zuzanna Łukasik CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.03,88
. ... ... ...
17 Julia Kaczmarek KS MarioSport Cieszyn 1.10,02
20 Hanna Machalica KS MarioSport Cieszyn 1.10,38
24 Paulina Lazarek UKS Aquatica Pawłowice 1.14,17


100 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Magdalena Stefańczyk CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.19,56
2 Julia Staszkiewicz KS Górnik Sosnowiec 1.20,34
3 Urszula Śliwka UKS Salmo Żory 1.21,35
. ... ... ...
5 Larysa Habarta UKS Aquatica Pawłowice 1.22,59
14 Julia Kaczmarek KS MarioSport Cieszyn 1.30,92
19 Paulina Lazarek UKS Aquatica Pawłowice 1.35,86
22 Hanna Machalica KS MarioSport Cieszyn 1.38,81


100 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Marta Cygrimus KP Sikret Gliwice 1.07,44
2 Natalia Jakubczyk CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.08,75
3 Maja Drzewiecka MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.09,12
. ... ... ...
13 Julia Kaczmarek KS MarioSport Cieszyn 1.20,31


100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 Magdalena Stefańczyk CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.10,97
2 Maja Drzewiecka MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.11,07
3 Aleksandra Sitek MKS SMS Victoria Racibórz 1.14,01
. ... ... ...
5 Larysa Habarta UKS Aquatica Pawłowice 1.14,91
23 Hanna Machalica KS MarioSport Cieszyn 1.26,13


200 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Zuzanna Łukasik CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 2.14,90
2 Sylwia Matyniak UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.18,35
3 Małgorzata Mosór KP Sikret Gliwice 2.18,68
. ... ... ...
23 Julia Kaczmarek KS MarioSport Cieszyn 2.37,86
26 Paulina Lazarek UKS Aquatica Pawłowice 2.45,00


200 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Larysa Habarta UKS Aquatica Pawłowice 2.53,69
2 Zuzanna Skuza UKS NKP Bielsko-Biała 2.53,98
3 Magdalena Stefańczyk CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 2.55,04
. ... ... ...
17 Hanna Machalica KS MarioSport Cieszyn 3.33,50
19 Paulina Lazarek UKS Aquatica Pawłowice 3.36,24



50 m stylem motylkowym chłopców

1 Hubert Cisoski CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.28,48
2 Igor Pergół UKS Salmo Żory 0.28,76
3 Filip Polonius KS Górnik Radlin 0.29,07
. ... ... ...
12 Radosław Saj KP H2O Jastrzębie 0.32,29
27 Michał Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 0.37.27


100 m stylem motylkowym chłopców

1 Hubert Cisoski CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.03,02
2 Igor Pergół UKS Salmo Żory 1.03,84
3 Filip Polonius KS Górnik Radlin 1.09,50
. ... ... ...
7 Radosław Saj KP H2O Jastrzębie 1.13,91


100 m stylem grzbietowym chłopców

1 Wiktor Panczykowski MUKS Gilus Gilowice 1.09,39
2 Ksawery Preg KP Sikret Gliwice 1.14,85
3 Maciej Nowakowski KP Sikret Gliwice 1.16,42
. ... ... ...
16 Michał Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 1.25,57


100 m stylem zmiennym chłopców

1 Mateusz Pinczak UKS Dragon Będzin 1.04,33
2 Hubert Cisoski CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.06,21
3 Marcel Włodarczyk UKS Huragan Sosnowiec 1.06,25
. ... ... ...
9 Radosław Saj KP H2O Jastrzębie 1.13,63


200 m stylem grzbietowym chłopców

1 Olivier Kosmala UKS Salmo Żory 2.33,04
2 Filip Polonius KS Górnik Radlin 2.23,24
3 Wojciech Słota UKS Dragon Będzin 2.26,44
. ... ... ...
17 Michał Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 3.05,70


200 m stylem zmiennym chłopców

1 Mateusz Pinczak UKS Dragon Będzin 2.21,29
2 Marcel Włodarczyk UKS Huragan Sosnowiec 2.26,22
3 Szymon Rumian MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 2.34,54
. ... ... ...
5 Radosław Saj KP H2O Jastrzębie 2.40,05
12 Michał Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 2.58,43





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności