www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PŁYWACKIE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 11-LATKÓW 19/06/2021


Karolina Klajmon (UKS NKP Bielsko-Biała) wywalczyła trzy złote medale na pływackich Mistrzostwach Śląska 11-latków, które odbyły się wczoraj w Dąbrowie Górniczej. 
Zawodniczka z Jasienicy triumfowała w sztafetach 4 x 50 metrów stylem dowolnym i 4 x 50 metrów stylem zmiennym oraz wyścigu indywidualnych na 100 metrów stylem grzbietowym. Ponadto na 50 metrów wznak była druga.

Z kolei trzy brązowe medale do domu przywiozła Milena Zawada (MTP Delfin Cieszyn), które zdobyła w wyścigach na 50, 100 i 200 metrów stylem dowolnym.


Wyniki:


50 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Klara Rzepka UKS Aqua Team Mikołów 0.31,99
2 Weronika Mermer UKS Orka Częstochowa 0.33,05
3 Milena Zawada MTP Delfin Cieszyn 0.33,33
. ... ... ...
9 Antonina Kocur KP H2O Jastrzębie 0.35,66
45 Jagoda Milbrant UKS Aquatica Pawłowice 0.40,66
50 Maja Kisielewska UKS Aquatica Pawłowice 0.41,87
51 Julia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 0.41,88
78 Amelia Kielar UKS Aquatica Pawłowice 0.46,76
80 Maja Buchta UKS Aquatica Pawlowice 0.47,14
92 Paulina Warlewska UKS Aquatica Pawłowice 0.55,66


50 m stylem motylkowym dziewcząt

1 Antonina Mazik MKP Zabrze 0.36,50
2 Emilia Osadnik KKP Delfin Kłobuck 0.37,03
3 Magdalena Kiszka UKS Aqua Team Mikołów 0.37,12
. ... ... ...
6 Antonina Kocur KP H2O Jastrzębie 0.40,35
23 Jagoda Milbrant UKS Aquatica Pawłowice 0.51,68


50 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Hanna Jania UKS Huragan 45 Sosnowiec 0.38,39
2 Emilia Osadnik KKP Delfin Kłobuck 0.38,48
3 Emma Michael CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 0.41,21
. ... ... ...
13 Kamila Leszczyńska KP H2O Jastrzębie 0.48,58
23 Julia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 0.51,62
31 Amelia Kielar UKS Aquatica Pawłowice 0.53,51
54 Paulina Warlewska UKS Aquatica Pawłowice 1.11,92
DSQ Maja Kisielewska UKS Aquatica Pawłowice 0.58,08


50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Klara Rzepka UKS Aqua Team Mikołów 0.36,26
2 Karolina Klajmon UKS NKP Bielsko-Biała 0.37,41
3 Gabriela Szczepaniak KS Górnik Radlin 0.38,62
. ... ... ...
12 Antonina Kocur KP H2O Jastrzębie 0.42,02
35 Karolina Leszczyńska KP H2O Jastrzębie 0.47,00
47 Maja Buchta UKS Aquatica Pawłowice 0.50,88
54 Paulina Warlewska UKS Aquatica Pawłowice 0.54,72


100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Weronika Mermer UKS Orka Częstochowa 1.11,64
2 Antonina Kuśnierz UKP Ruda Śląska 1.11,99
3 Milena Zawada MTP Delfin Cieszyn 1.13,40
4 Karolina Klajmon UKS NKP Bielsko-Biała 1.16,37
. ... ... ...
41 Jagoda Milbrant UKS Aquatica Pawłowice 1.36,40
42 Julia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 1.37,05
51 Maja Buchta UKS Aquatica Pawłowice 1.47,14


100 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Hanna Jania UKS Huragan 45 Sosnowiec 1.25,36
2 Emilia Osadnik KKP Delfin Kłobuck 1.25,93
3 Emma Michael CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1.30,14
. ... ... ...
17 Kamila Leszczyńska KP H2O Jastrzębie 1.44,53
25 Julia Bojda UKS Aquatica Pawłowice 1.48,51
33 Amelia Kielar UKS Aquatica Pawłowice 1.57,91
50 Paulina Warlewska UKS Aquatica Pawłowice 2.28,64


100 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Karolina Klajmon UKS NKP Bielsko-Biała 1.20,82
2 Natalia Borowska UKS Ondraszek Bielsko-Biała 1.22,58
3 Antonina Mazik MKP Zabrze 1.22,59
. ... ... ...
28 Karolina Leszczyńska KP H2O Jastrzębie 1.41,51
35 Maja Kisielewska UKS Aquatica Pawłowice 1.48,36
41 Maja Buchta UKS Aquatica Pawłowice 1.52,47


100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 Klara Rzepka UKS Aqua Team Mikołów 1.17,88
2 Hanna Jania UKS Huragan 45 Sosnowiec 1.19,55
3 Emilia Osadnik KKP Delfin Kłobuck 1.20,06
. ... ... ...
8 Antonina Kocur KP H2O Jastrzębie 1.28,32
34 Jagoda Milbrant UKS Aquatica Pawłowice 1.48,65
35 Amelia Kielar UKS Aquatica Pawłowice 1.48,76
36 Maja Kisielewska UKS Aquatica Pawłowice 1.49,05


200 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Klara Rzepka UKS Aqua Team Mikołów 2.28,21
2 Emma Michael CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 2.38,97
3 Milena Zawada MTP Delfin Cieszyn 2.39,51
. ... ... ...
6 Karolina Klajmon UKS NKP Bielsko-Biała 2.46,12


Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt

1 UKS NKP Bielsko-Biała * 2.22,00
2 UKS Orka Częstochowa 2.22,69
3 CSiR MOS III Dąbrowa Górnicza 2.29,00
. ... ...
15 UKS Aquatica Pawłowice ** 2.59,38

* Karolina Klajmon (35,50)
** Jagoda Milbrant (42,14), Maja Kisielewska (43,33), Maja Buchta (51,11), Julia Bojda (42,80)


Sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym dziewcząt

1 UKS NKP Bielsko-Biała * 2.42,01
2 UKS Orka Częstochowa 2.42,68
3 MKP Zabrze 2.44,90
. ... ...
12 UKS Aquatica Pawłowice ** 3.18,51

* Karolina Klajmon (38,09)
** Maja Kisielewska, Amelia Kielar, Jagoda Milbrant, Julia Bojda



50 m stylem dowolnym chłopców

1 Michał Konopko UKS Aqua Team Mikołów 0.31,92
2 Kacper Kowalski KP Sikret Gliwice 0.32,07
3 Tymoteusz Wiszniowski LKS Jedność 32 Przyszowice 0.32,11
. ... ... ...
51 Szymon Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 0.40,97
58 Wojciech Moj UKS Aquatica Pawłowice 0.42,10
67 Mikołaj Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 0.42,79


50 m stylem motylkowym chłopców

1 Michał Wróbel UKS Aqua Team Mikołów 0.35,28
2 Dominik Krząkała UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 0.36,15
3 Bartosz Bojdoł UKS Aqua Team Mikołów 0.37,99
. ... ... ...
25 Szymon Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 0.47,43
34 Mikołaj Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 0.52,24


50 m stylem klasycznym chłopców

1 Mikołaj Kmieć KKP Delfin Kłobuck 0.43,20
2 Miłosz Pietrzak UKS Aquatica Pawłowice 0.43,93
3 Michał Konopko UKS Aqua Team Mikolów 0.44,10
. ... ... ...
31 Wojciech Moj UKS Aquatica Pawłowice 0.55,79


50 m stylem grzbietowym chłopców

1 Maciej Sikora UKS Na Fali Bytom 0.37,08
2 Kacper Kowalski KP Sikret Gliwice 0.38,06
3 Bruno Urban KS Piątka Chorzów 0.39,43
. ... ... ...
26 Szymon Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 0.47,09
50 Wojciech Moj UKS Aquatica Pawłowice 0.52,37
DSQ Mikołaj Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 0.54,68


100 m stylem dowolnym chłopców

1 Tymoteusz Wiszniowski LKS Jedność 32 Przyszowice 1.09,27
2 Michał Konopko UKS Aqua Team Mikołów 1.11,19
3 Filip Paprotny UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 1.11,56
. ... ... ...
47 Mikołaj Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 1.39,56


100 m stylem motylkowym chłopców

1 Michał Wróbel UKS Aqua Team Mikołów 1.21,53
2 Dominik Krząkała UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 1.24,29
3 Maks Ponichtera TKKF Szczygłowice 1.26,34
. ... ... ...
10 Szymon Milanowski UKS Aquatica Pawłowice 1.50,05
34 Mikołaj Chmiel UKS Aquatica Pawłowice 0.52,24


100 m stylem klasycznym chłopców

1 Franciszek Mazik MKP Zabrze 1.34,35
2 Maciej Kmieć KKP Delfin Kłobuck 1.37,48
3 Miłosz Pietrzak UKS Aquatica Pawłowice 1.38,14
. ... ... ...
26 Wojciech Moj UKS Aquatica Pawłowice 2.00,17


Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym chłopców

1 UKS Aqua Team Mikołów 2.19,27
2 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.22,39
3 KS Piątka II Chorzów 2.25,31
. ... ...
10 UKS Aquatica I Pawłowice * 2.41,36
21 UKS Aquatica II Pawłowice ** 3.15,22

* Szymon Milanowski (42,17)
** Wojciech Moj (46,52)


Sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym chłopców

1 UKS Aqua Team Mikołów 2.36,92
2 UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 2.38,73
3 MOSM I Tychy 2.44,75
. ... ...
12 UKS Aquatica I Pawłowice * 3.11,55
18 UKS Aquatica II Pawłowice ** 3.35,19

* Szymon Milanowski (48,40)
** Wojciech Moj (55,44), Mikołaj Chmiel (56,22)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności