www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PŁYWACKIE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 10-LATKÓW 19/06/2021


Nika Szarek znalazła się w gronie złotych medalistów pływackich Mistrzostw Śląska 10-latków, które odbyły się dzisiaj w Gliwicach.
Zawodniczka MTP Delfin Cieszyn triumfowała w wyścigu na 100 metrów stylem dowolnym dziewcząt.


Wyniki:


50 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Weronika Górny KS Marbi-Sport Żywiec 0.33,20
2 Aleksandra Krawczyk UKS Na Fali Bytom 0.33,48
3 Alicja Jureczka UKS Huragan Sosnowiec 0.35,05
4 Nika Szarek MTP Delfin Cieszyn 0.36,19
. ... ... ...
30 Zuzanna Ciesielska KP H2O Jastrzębie 0.42,87
48 Nina Legierska MTP Delfin Cieszyn 0.48,03


50 m stylem motylkowym dziewcząt

1 Daria Łapa UKS Orka Częstochowa 0.40,63
2 Julia Bomba UKS Dragon Będzin 0.41,74
3 Agata Pająk UKS Aqua Team Mikołów 0.42,96
. ... ... ...
11 Zuzanna Szymoszek KP H2O Jastrzębie 0.47,55


50 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Alina Piechaczek UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 0.44,65
2 Dobrawa Klabuhn WKS Olympic.gym. Żory 0.44,83
3 Julia Laszczak UKP NKP Bielsko-Biała 0.47,45
. ... ... ...
13 Nika Szarek MTP Delfin Cieszyn 0.52,63
14 Zuzanna Szymoszek KP H2O Jastrzębie 0.53,60
25 Nina Legierska MTP Delfin Cieszyn 0.58,60


50 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Aleksandra Krawczyk UKS Na Fali Bytom 0.39,68
2 Alicja Jureczka UKS Huragan Sosnowiec 0.40,48
3 Maja Dąbrowska  UMKS Jedynka Zabrze 0.41,27
. ... ... ...
23 Zuzanna Ciesielska KP H2O Jastrzębie 0.50,96


100 m stylem dowolnym dziewcząt

1 Nika Szarek MTP Delfin Cieszyn 1.19,94
2 Julia Bomba UKS Dragon Będzin 1.21,93
3 Daria Łapa UKS Orka Częstochowa 1.22,66
. ... ... ...
22 Zuzanna Ciesielska KP H2O Jastrzębie 1.41,83


100 m stylem klasycznym dziewcząt

1 Dobrawa Klabuhn WKS Olympic.gym. Żory 1.38,44
2 Alina Piechaczek UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 1.39,66
3 Julia Laszczak UKP NKP Bielsko-Biała 1.43,13
. ... ... ...
7 Nika Szarek MTP Delfin Cieszyn 1.48,58
11 Zuzanna Szymoszek KP H2O Jastrzębie 1.56,42
20 Nina Legierska MTP Delfin Cieszyn 2.06,62


100 m stylem grzbietowym dziewcząt

1 Aleksandra Krawczyk UKS Na Fali Bytom 1.27,32
2 Maja Dąbrowska  UMKS Jedynka Zabrze 1.29,41
3 Martyna Piątkiewicz KS Górnik Sosnowiec 1.33,16
. ... ... ...
18 Zuzanna Ciesielska KP H2O Jastrzębie 1.49,39


100 m stylem zmiennym dziewcząt

1 Aleksandra Krawczyk UKS Na Fali Bytom 1.26,57
2 Weronika Górny KS Marbi-Sport Żywiec 1.28,65
3 Julia Bomba UKS Dragon Będzin 1.31,44
. ... ... ...
17 Zuzanna Szymoszek KP H2O Jastrzębie 1.41,00



50 m stylem dowolnym chłopców

1 Szymon Dzierżęga UKS Aligator Gorzyce 0.33,86
2 Stanisław Wańha MKS Pałac Młodzieży Katowice 0.34,69
3 Nikodem Kantorosiński MKP Zabrze 0.35,05
. ... ... ...
21 Filip Pawlik KP H2O Jastrzębie 0.42,52
37 Piotr Pietruszek MTP Delfin Cieszyn 0.47,87
43 Adam Moj UKS Aquatica Pawłowice 0.49,88
50 Samuel Manouz UKS Aquatica Pawłowice 0.55,23
51 Karol Kierc KP H2O Jastrzębie 0.55,99


50 m stylem klasycznym chłopców

1 Oliwier Lotko UKS Dragon Będzin 0.45,46
2 Tomasz Kępiński UKS Aquatica Pawłowice 0.47,16
3 Oliwier Wądołowski UKS Aligator Gorzyce 0.48,14
. ... ... ...
6 Filip Pawlik KP H2O Jastrzębie 0.52,55
12 Karol Kierc KP H2O Jastrzębie 0.55,35
14 Samuel Manouz UKS Aquatica Pawłowice 0.57,99
22 Adam Moj UKS Aquatica Pawłowice 1.04,37


50 m stylem grzbietowym chłopców

1 Marcel Wejwer UKP Ruda Śląska 0.41,05
2 Oliwier Lotko UKS Dragon Będzin 0.41,23
3 Kacper Robakiewicz UKS Dragon Będzin 0.41,41
. ... ... ...
11 Filip Pawlik KP H2O Jastrzębie 0.48,34
18 Karol Kierc KP H2O Jastrzębie 0.52,27
26 Samuel Manouz UKS Aquatica Pawłowice 0.58,06


100 m stylem dowolnym chłopców

1 Szymon Dzierżęga UKS Aligator Gorzyce 1.14,85
2 Kacper Grędziak MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.18,45
3 Nikodem Kantorosiński MKP Zabrze 1.19,06
. ... ... ...
29 Piotr Pietruszek MTP Delfin Cieszyn 1.48,38
32 Adam Moj UKS Aquatica Pawłowice 1.50,82


100 m stylem klasycznym chłopców

1 Kamil Grędziak MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1.35,71
2 Oliwier Lotko UKS Dragon Będzin 1.36,02
3 Tomasz Kępiński UKS Aquatica Pawłowice 1.43,54
. ... ... ...
5 Filip Pawlik KP H2O Jastrzębie 1.48,87
10 Karol Kierc KP H2O Jastrzębie 1.59,12
16 Samuel Manouz UKS Aquatica Pawłowice 2.08,59
20 Adam Moj UKS Aquatica Pawłowice 2.31,12


Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym chłopców

1 UKS Aquatica I Pawłowice 2.39,33
2 UKS Wodnik I Siemianowice 2.42,45
3 KS Górnik Sosnowiec 2.47,91
. ... ...
11 UKS Aquatica II Pawłowice * 3.43,50


Sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym chłopców

1 UKS Aligator Gorzyce 3.08,94
2 UKS Aquatica I Pawłowice 3.09,75
3 MKS I Zabrze 3.23,40
. ... ...
DSQ UKS Aquatica II Pawłowice * 3.56,26

* Samuel Manouz (53,15), Adam Moj (52,42)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności